Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

Nie wiem czemu tak obnizono ilosc kartek ??Przez caly sezon ML dostalem tylko jedna czerwona i chyba z 6 zoltych.W tym samym czasie komp dostal 2 zolte kartki (sic.!!)Jak dla mnie duzy minus.  

nie wiem, nie grałem w fulla, ale w demku widziałem już, że faul od tyłu, tak jak w PES3 skutkuje kartką - na 5 gwiazdkach kartką czerwoną

 

Duzo sie mowilo o tym ze stroje ulegaja zabrudzeniu itp. Jednak gdy zaczyna sie druga polowa lub po stracie bramki nagle wszystkie plamy znikaja ??Dziwne..

nic nie jest doskonałe ;)

fajnie, że w ogóle stroje się brudzą - widać, jak zmieniasz zawodnika, kto jest nowy na boisku i kto więcej grał ;)

 

Gram w 1280X1024 w Full Detal hmm i powiem ze biednie to wyglada:(Do tego jak pozbyc sie tego efektu lamania strony ??Byl taki problem rowniez w PES 3.

włączenie synchro pionowego, ewentualnie zwiększenie częstotliwości migotania obrazu

u mnie w PES3 obraz się tak ciął, jak grałem przy 60 Hz na monitorze - po prostu były momenty, że gra wyświetlała 59 klatek, a momentami 61 i stąd to cięcie chyba się brało

w PES4 tego nie mam - ale mam jakieś 30 - 50 FPS tylko (procek :? )

 

Fizyka zdecydowanie gorsza pilka lata jak balon wiekszosc strzalów z dystansu odbija sie w dziwny sposob od obroncow.

tu się nie zgodzę - chociaż faktycznie na samym początku miałem wrażenie, że nie ma grawitacji. teraz widzę, że grawitacja JEST. piłka na początku ma bardzo duże przyspieszenie, które się zmniejsza. kwestia wyczucia i nauczenia się obserwowania piłki i przełożenia tego na proste prawa fizyczne. pograj kilka meczy, a się przyzwyczaisz i zauważysz, że to w PES3 piłka była sztuczniejsza w powietrzu niż tutaj.

teraz dośrodkowania na pole karne są wprost REWELACYJNE i grając Beckhamem (szczególnie, jak jest w formie, czyli strzałeczkę ma do góry czerwoną) to nic tylko robić wrzutki na pole karne i dalej już wszystko załatwia Heskey (ale trzeba go dać do składu ;))

dzięki temu raz udało mi się wygrać z Hiszpanią na 4 gwiazdkach grając jedną połowę (sic!) 5-1 (czas meczu: 20 minut)

 

Nie wiem dlaczego ustawiono tak nisko obroncow przeciez oni graja na 5 metrze !!Zdecydowanie mi sie to nie podoba.  

ustawienia - zmiana formacji pomaga, a jeśli nie, to masz MNÓSTWO możliwości ustawienia tego, jak ma grać KAŻDY zawodnik. standardowe ustawienia faktycznie są do niczego :(

 

Dalej jest problem z podaniami na dobieg ??A moze to ja cos zle robie. Naciskam podanie na dojscie i zazwyczaj gracz stoi jak kolek i obronca przejmuje pilke.  

bo od razu po takim podaniu sterujesz drugim zawodnikiem - kieruj nim, a nie czekaj, aż piłka do niego doleci. kilkadziesiąt meczy i się nauczysz :)

 

Minusow jest jeszcze pare ale moze jak wyjdzie pelny patch Wolfa to gra nabierze nowego wygladu.  

no dzisiaj będę miał fulla i zobaczę :)

nie mogę się już doczekać nowego procka :)

 

ogólnie mogę się wypowiedzieć na razie tylko na podstawie demka: jest REWEALCYJNIE

a i wygląd meczu i murawy mi nie przeszkadza - pamietacie Sensible Soccer i jak tam wyglądały ludziki, nie wspominając o murawie? chodzi o MIÓD a nie o wygląd. Konami to rozumie i PES miodem ocieka. EA Sport nie kuma tego nadal i FIFA wygląda cudnie. tylko wygląda moim skromnym zdaniem :wink:

 

P.S.

na Mikołaja kupuję sobie pada. Logitech rządzi :)

miałem kupić HL2, ale kupię go sobie na Gwiazdkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeśmy z Blue zaciorali;

kucyk vs. Blue [i. 2-3 / II. 2-0 / III. 5-4]

 

ostatni mecz był DE BEST :-D

blue na 2-2 ze stałego fragmentu gry

kucyk od razu po wznowieniu na 3-2

blue na 3-3 ze stałego fragmentu gry

kucyk od razu po wznowieniu na 4-3

blue na 4-4 ze stałego fragmentu gry

kucyk od razu po wznowieniu na 5-4 i tak zostało

coś pięknego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej zeby grac online musze poprosic admina zeby udostepnil port 5739 na serwerze?

Admin musi przekierowac/odblokowac port 5739.

Inaczej nie pograsz.

 

ja niestety nie moge grac ponieaz moj admin nie umie tego zrobic :cry:

moze ktos zna jakos strone z dokładnym opisem jak to zrobic (na routerze sprzetowym??)

 

Pozdrawiam

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam ale gdzie moge sie dowiedziec za co dostalem punkty kary?zadnego maila nie dostalem z taka informacja.

Codo pesa to wymiata.ktos napisal ze jest arcadowy...na poczatku tez mi sie taki wydal w porownaniu do 3 i troche w tym racji ale jak dla mnie to wyszlo na dobre a do typowej arcadowki to mu jeszcze sporo brakuje.Nie mam wiekszych zastrzezen bo nie jestm maniakiem.Jak na razie denerwuja mnie 2 rzeczy: bramkarz zbyt czesto tylko wodzi wzrokiem za plka zamiast ja wyciagac i wedlug mnie jest spozniona reakcja zawodnikow na komendy,musze przyciskac z malym wyprzedzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten temat na bierząco i nie widze odpowiedzi na nurtujące mnie problemy. Bede wdzięczny za odpowiedż a dodatkowo myśle że inni też na tym skorzystają. Chodzi o kłopoty z grą online.

 

1. Czy ktoś kto miał kłopoty zrobił coś dzięki czemu nie ma kłopotów.

2. Czy ktoś gra na "Chello" bo już sam nie wiem czy to IP to mam wew czy zew (cały czas takie same).

3. Gdzie szukać windowsoweg firewala (windows xp) bo podobno taki jest.

4. I najważniejsze chyba gdzie mam szukać tych portów i jak je przekierować czy odblokować - prosze o wytłumaczenie jak wół krowie na miedzy :)

 

 

to tyle dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

enigma_pl napisal :

ej da sie PES4 zminimalizowac?? to chcialbym to zrobic ale nie udaje mi sie... POMOZCIE bo inaczej troche trudno bedzie grac online z uzyciem tego programu...

no jasne ze sie daje ale nawet nie trzeba.minimalizujesz alt+tab,ale w tym programie jak juz sie bedziesz chcial z kims polaczyc to on sam wlacza pesa.trzeba tylko wejs do ONLINE i albo postawic hosta albo go szukac.powinno po chwili was polaczyc,chociarz mnie czasem nie chcialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normlanie na padzie z dwoma analogami R3 i L3 masz po wciśnięci analoga w dół np. kciukiem :P a jak nie masz guzików pod analogami to musisz ustawić gdześ indziej.

 

P.S. Jak chcesz R2 i R3 razem jak każdy służy do innego zachowania sie piłkarza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jedno, mój admin odmówił przekierowania portu powiedział, ze prezes nie przewiduje takich usług, czy to jest w ogóle legalne, żeby mi odmówił?

Jak najbardziej legalne :) Powiem więcej, w większości sieci płaci się olbrzymie pieniądze za odblokowanie portu :)

 

 

Taka mała pomoc dla początkujących ;) Kliknąć aby powiększyć :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z PES 4 - mianowicie wysypuje mi sie instalacja gry tzn na samym koncu pojawia sie taki komunikat The wizard was interrupted before Pro Evolution Soccer 4 could be completely installed

Czy ktos wie co mam w takiej sytuacji zrobic ?? Zaznaczam ze mam oryginalna wersje gierki (konfig ten co w podpisie, WinXP+sp2) .Z góry dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej zeby grac online musze poprosic admina zeby udostepnil port 5739 na serwerze?

Admin musi przekierowac/odblokowac port 5739.

Inaczej nie pograsz.

 

ja niestety nie moge grac ponieaz moj admin nie umie tego zrobic :cry:

moze ktos zna jakos strone z dokładnym opisem jak to zrobic (na routerze sprzetowym??)

 

Pozdrawiam

Adam

Napisalem adminowi ale on mowi ze ten port u nas nie jest blokowany

aha i jeszcze jedno tam w grze online jak sie wcisnie kwadrat mozna ustawic tam IP ja ustawilem na swoje i tak ma byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeffrey no co ty wymyslasz z tym ip.tam masz wpisac numer ip kogos kto stawia hosta czyli zakalda gre a ty sie do niego dolaczasz.czyli zgadujesz sie z kumplem ktorys z was stawia hosta i podaje swoje ip drugiemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze plik ktory znajduje sie tu: KONAMI/Pro Evolution Soccer 4/save/folder1 ale z The Wolf Furry Evolution Patch 1.0??? Sciagnalem dzis tego wolfa ale nie ma w nim tego pliku (a wg txt powinien byc) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział ..

 

PES4 Official Patch v1.1

 

Dziwnym trafem, jeszcze przed planowanym wypuszczeniem PES4 na rynek, Konami zaanonsowało oficjalnego patcha do tejże gry oznaczonego numerem 1.1 Łatka powinna znacząco poprawić jakość gry online. O problemach z rozgrywką po sieci informowaliśmy Was w jednym z poprzednich newsów.

 

Wprowadzone poprawki to:

-znaczne zmniejszenie lagów po stronie gracza – klienta,

-poprawiono zwolnienia w menu pauzy przed wykonywaniem rzutu wolnego,

-gracze sterowani przez AI już nie zawsze celują w środek bramki podczas wykonywania karnego,

-usunięto nieprawidłowe, dziwne animacje ruchów zawodników,

-poprawiono pracę kamery,

-wciśnięcie ESC w trybie chat już nie zamyka całego okna,

-naprawiono problem, występujący podczas próby zapisania replay’a rzutu karnego,

-usunięto kłopoty ze sterowaniem w menu formacji.

 

Plik dostępny do zassania z oficjalnej, niemieckiej strony Konami.

 

PES4 Official Patch v1.1

 

PATCH NAPRAWDE POMAGA ale do doskonałośc jak chodzi o ONLINE daleko , choc już bez problemu mozna sie łączyć -- ale i tak do WE2002 (jak chodzi o ONLINE) jeszcze baaaaaaaaardzo DALEKO

 

 

i zeby nie było ..text pochodzi z issonline.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey pogralem troszke wiecej zmienilem widok jest juz zdecydowanie lepiej...Zaczyna mi sie podobac (moze mialem za duze wymagania na poczatku :)

 

Gram sobie teraz w ML skladem wymyslonym to znaczy tym ktory byl w PES 2 i PES 3 :)

 

Jakich zawodnikow polecacie?Ja ze swojej strony znalazlem jednego narazie godnego uwagi

 

ZUMA - calkiem niezly playmaker, ma dobre podania i niezly strzal.A do tego przychodzi bez klopotu

 

Pytanie co do patcha Wolfa czy sa juz oryginalne sklady?I czy mozna go sciagnac inaczej niz za pomoca osla, bita?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIESTETY ALE TEN LINK "EFENDI" COS NIE ROBI???? a poza tym ja dop. albo już dzisaj zaopatrze sie w PES 4 mMmMm TAKŻE poćwicze chwilke ;) i umawiać sie na GRAŃSKO :) a wlasnie są juz jakieś patche ?> typu? poprawne nazwiska, piłki, buty itp?>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania:

 

1. The Wolf Furry Evolution Patch 0.5 - wrzuciłem go i wszystko ładnie, pięknie, ale w Lidze Mistrzów mam jakieś dziwne nazwiska 8O W lidze, turniejach mam ok

2. Czy można na Wolfa 0.5 zapodać ten oficjalny Patch 1.1 od Konami? Nie będzie cyrków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania:

 

1. The Wolf Furry Evolution Patch 0.5 - wrzuciłem go i wszystko ładnie, pięknie, ale w Lidze Mistrzów mam jakieś dziwne nazwiska 8O W lidze, turniejach mam ok

2. Czy można na Wolfa 0.5 zapodać ten oficjalny Patch 1.1 od Konami? Nie będzie cyrków?

Tak, ja tak rano zapodałem patcha od Konami na Wolfa i przed szkoła pyknołem jeden meczyk ;) Teraz czeba ssać patcha 1.0 od Wolfa :D Co do nazw w lidze mistrzów mam ten sam motyw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes4 ciął mi się nieco na 1024x780 niewiele ale jednak.

 

Postanowiłem udać głupiego i włączyłem rozdzielczośc na maxa czyli 1280x1024 i co się okazało? NIC SIĘ NIE TNIE grafika idealnie zero zacięć nawet przy powtórkach.

 

Wygląda to tak jakbym stał na widowni i sie patrzył jak grają, krystaliczna animacja.

 

No cud i tyle...... ide grać, grać, grać, grac,grac,gracgracgracgrac....

 

tyle, że co jakieś 20min muszę skorzystać z FAST Defrag żeby pamięć oczyścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...