Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie zajarzylem co to jest :D :D :D :D Ta Barcelona wczesniej mnie zmylila :D :D :D :D Ale i tak w eredeviesie nie gram tylko w premiera division albo premiership a najczesciej w master leagueB) B) B) B) B) B) B) B)

Ludzie zapiszcie sie do tej ligi co prowadzi ATI to zaczniemy wczesniej grac jeszcze tylko 6 miejsc jest :wink: :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zajarzylem co to jest :D  :D  :D  :D Ta Barcelona wczesniej mnie zmylila :D  :D  :D  :D Ale i tak w eredeviesie nie gram tylko w premiera division albo premiership a najczesciej w master leagueB)  B)  B)  B)  B)  B)  B)  B) 

Ludzie zapiszcie sie do tej ligi co prowadzi ATI to zaczniemy wczesniej grac jeszcze tylko 6 miejsc jest :wink:  :wink:  :wink:

1301220[/snapback]

juz tYlko 3 miejsca!!

 

A jak sie tam zapisac ?

1301783[/snapback]

zglos sie do mnie na GG:4139197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ati :D :D :D Zajrzalem na strone i bylo 6 :D :D :D :D To fajnie ze juz sie ludzie zbieraja :D :D miejmy nadzieje ze szybko zaczniemy grac. B) B)

EDIT: Juz tylko 1 miejsce.

Edytowane przez myszek14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy Ado den haag??

1299603[/snapback]

 

Coz...jest taka prawidlowosc, ze wiekszosc ludkow gra Realem Madryt albo Interem, a potem taka niewiedza. A wg mnie, granie slabszymi zespolami nadaje tez grze smaczku ( i to jakiego ). Nie ma nienaturalnych akcji, nie ma przenikania przez graczy, nie ma 5 bramek, z czego 5 w samo okienko....Sam miod gry jak dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że gra słabymi zespołami jest ciekawsza. Akurat ja grałem Ado den Haag i gra się świetnie. Poza tym wybierając jakąś silną drużynę pozbawiamy szansy gry z silnym przeciwnikiem :)

Ale zrobiłem w końcu z Ado tak potężną drużynę, iż musiałem zacząc od nowa inną ;-) Tylko zastanowiłem się dwa razy nad drużyną bo nie wszystkie stroje są przyjazne dla oka (ten zielony Ado jest taki sobie i na niektórych fakturach murawy wyglądał kiepsko ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że gra słabymi zespołami jest ciekawsza. Akurat ja grałem Ado den Haag i gra się świetnie. Poza tym wybierając jakąś silną drużynę pozbawiamy szansy gry z silnym przeciwnikiem :)

Ale zrobiłem w końcu z Ado tak potężną drużynę, iż musiałem zacząc od nowa inną ;-) Tylko zastanowiłem się dwa razy nad drużyną bo nie wszystkie stroje są przyjazne dla oka (ten zielony Ado jest taki sobie i na niektórych fakturach murawy wyglądał kiepsko ;) ).

1303068[/snapback]

DObrze wiedziec, ze sa gracze, ktorzy umieja grac nie tylko Realem lub Brazylia. A tacy najczesciej siedza na pes4online, niestety. I najsmieszniejsze jest to, ze ustawiaja 'condition' na czerwona strzalke. I sie burza, ze zwraca sie uwage. Z takimi odrazu sie rozlaczam, szkoda czasu i nerwow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grodzioo

No w sumie to nudne grac silnymi klubami, ale czasem jak gram jakaims slabszym to mozna sie ostro zdenerwowac szczegulnie ze jak gram z bratem(ja na klaw. on na padzie) to sobie z nim nie radze. Swoja droga ze jest troszke lepszy ale jednak sa rzeczy ktore mnie denerwoja, np: Jak do jasnej ciasne poprawnie udeza sie z glowybo zawsze przegrywam pojedynki glowkowe, albo jakies latwe przydatne zwody. A moze ktos wie jak sie strzela w swiatlo bramki? bo ostatnio to na 10 strzalow moze 2 w swiatlo bramki doszlo. I jak ide sam na sam to co zrobic zeby zawodnik nie strzelal w bramkaza tylko obok? Wiem ze ten post jest strasznie dlugi i z glopimi pytaniami ale musze wkoncu sie nauczyc dobrze grac :) Z gory dzieki za wszelkie podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FANI ADO DEN HAAG  WPISUJCIE SIE :twisted:

1305292[/snapback]

Pierwszy!!!! :lol:

jestesmy na onecie? :D

nie macie bardziej interesujacych wieści na temat PES4? :blink:

 

PS.

Czy możliwe jest wykonanie karnego w sposób charakterystyczny dla danego zawodnika? np przez figo :)

 

EDIT

 

Jak do jasnej ciasne poprawnie udeza sie z glowybo zawsze przegrywam pojedynki glowkowe, albo jakies latwe przydatne zwody. A moze ktos wie jak sie strzela w swiatlo bramki? bo ostatnio to na 10 strzalow moze 2 w swiatlo bramki doszlo. I jak ide sam na sam to co zrobic zeby zawodnik nie strzelal w bramkaza tylko obok? Wiem ze ten post jest strasznie dlugi i z glopimi pytaniami ale musze wkoncu sie nauczyc dobrze grac

1) Zależy kim skaczesz do główki - tacy zawodnicy ja Van Nisterlooy czy Terry łatwo wygrywają pojedynki w powietrzu. Ja naciskam po kilka razy X-podanie -jesli walczą w środku pola lub w obronie,a jeśli z dośrodkowania z rzutu rożnego to wystarczy w odpowiednim momencie nacisnac [_]-strzał - kwestia wyczucia B)

2) Najłatwiejszy zwód chyba jest z R2+kierunek np biegniesz w prawo i naciskasz R2+góra i znowu w prawo - poprobuj na pewno wyjdzie :D inny zwód - prosty - to Ruletka Zdane'a - wystarczy zatoczyć pełne kółko 360stopni prawym analogiem.

3) Strzały musisz wyczuć - włącz trening :) a poza tym podczas gry możesz np strzelic trzymając R2 - wtedy strzał jest bardziej techniczny czyt. celny B)

4) W sytuacjach sam na sam musisz zachować spokój :D podejdz wystarczajaco do bramkarza i "pyknij' strzał :D ;czasami możesz spróbować strzelic z R2, albo minąć bramkarza zwodem : nacisnij strzał i zaraz po nim podanie.

5) To że post jest długi to nie grzech - ważne żeby miał choć odrobinę sensu :D

6) Początkującym należy pomagac :wink:

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3) Strzały musisz wyczuć - włącz trening :) a poza tym podczas gry możesz np strzelic trzymając R2 - wtedy strzał jest bardziej techniczny czyt. celny  B)

4) W sytuacjach sam na sam musisz zachować spokój :D podejdz wystarczajaco do bramkarza i "pyknij' strzał  :D  ;czasami możesz spróbować strzelic z R2, albo minąć bramkarza zwodem : nacisnij strzał i zaraz po nim podanie.

To ja jeszcze dodam swoje 3grosze do Twoich podpowiedzi ;)

 

AD.3. Tak, ale przy strzelaniu trzeba oczywiście nadawać odpowiedni kierunek piłce (czytaj lewym analogiem jak gdyby celujesz, niby oczywiste ale może nie dla początkującego ;) )

 

AD.4. Nie trzeba wcale aż tak blisko podchodzić, często można tym zwodem (kwadrat-strzał, a potem X-podanie) położyć bramkarza nawet z większej odległości, a wtedy ponowny kwadrat i gol murowany :) W takiej sytuacji jeśli jesteś sam na sam to polecam jeszcze dobiegnięcie powiedzmy do 1/5 wysokości pola karnego, no może 2/5, w każdym razie do momentu kiedy bramkarz wybiega i zacząć biec w górę lub dół pola, wtedy bramkarz biegnie też w tym kierunku, wtedy pykacie drugą stronę, kwadrat i gol (gdy biegniesz w górę zmieniasz szybko kierunek na dół, i vice versa). :)

 

Przy strzałach polecam jeszcze używanie prawej gałki (podkręcenie piłki i wysokość podbicia piłki). Aha, są jeszcze 3 przydatne rzeczy, strzelajcie sprzed pola karnego, wtedy wpadają najładniejsze bramy, ale to już troszkę wyższa szkoła jazdy:) Drugi sposób, gdy przeprowadzaliście atak i bramkarz przeciwnika wybił piłkę a Wy ją znowu przejeliście gdzieś w połowie boiska, wciśnijcie L1+kółko (+długie podanie) wtedy wasz zawodnik będzie dośrodkował w okolice pola karnego, wtedy przeważnie należy tylko pyknąć strzał w odpowiednim momencie i macie gol lobem z bańki (dzieje się tak ponieważ bramkarz jest bardzo wysunięty do przodu i łatwo mu strzelić). Trzecia sprawa, nie starajcie się zawsze za wszelką cenę strzelić z każdego kąta, czasami lepiej podać, a w zasadzie w 90% akcji lepiej podać lub cofnąć piłkę do zawodnika za plecami i walnąć bombę :)

 

Dobra to na tyle moich rad, chętnie dowiem się jeszcze o innych ciekawych technikach.

 

P.S.

Używajcie dużo wysuwania piłki (trójkąt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grodzioo

Dzieki wielkie za rady. Mam nadzieje ze teraz bedzie mi lepiej szlo :) Wszystkich zwodow nie dam rady zrobic bo gram na klawiaturze, a brat na padzie. Ale i tak woecej teraz wiem. A z tymi glowkami to nawet jak gram Barca to niemoge wygrac glowki, ale moze dojde do wprawy. Jeszcze raz DZIEKI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myszek1990

w sytuacji sam na sam mozesz sprubowac loba czyli na klawie "Q" i strzal. tylko musisz bardzo lekko bo jak przytrzymasz za dlugo to bedzie za wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanie: czy można sterować piłką kopnięta lobem? tzn. L1+strzal. ale zykłymi strzałkami (na padzie), bo narazie tylko zamierzam zakup pada od ps2. obecnie męcze Microsofta SideWinder :)

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy strzałach polecam jeszcze używanie prawej gałki (podkręcenie piłki i wysokość podbicia piłki).

:blink:

Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? :D Jak to niby mam zrobić bo mi już palców brakuje :D Lewa dłoń na krzyżaku,prawa na [ ], O, X, /\, czym mam kierować tym prawym analogiem i jeszcze naciskać [ ]-strzał? :D

Warto sie chociaż tego uczyć? :)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie : Ilu zawodników można maksymalnie kupić i sprzedać w Master League w okienku transferowym ? I ilu minimalnie zawodników może liczyć kadra na sezon ? Aha, i jeszcze coś. :-P Nie wiem czemu, ale nie zgłaszają się do mnie sponsorzy. Czy jest to związane z taką opcją "Joined" (tam przesuwa się bodajże L2 taką kreskę :D :D :D :D :D :D :D :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy strzałach polecam jeszcze używanie prawej gałki (podkręcenie piłki i wysokość podbicia piłki).

:blink:

Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? :D Jak to niby mam zrobić bo mi już palców brakuje :D Lewa dłoń na krzyżaku,prawa na [ ], O, X, /\, czym mam kierować tym prawym analogiem i jeszcze naciskać [ ]-strzał? :D

Warto sie chociaż tego uczyć? :)

1307256[/snapback]

Warto warto :) Dzięki temu można ładnie wkręcić piłeczkę :) Zresztą odpowiedź masz tu jak to się robi:

 

ale jak już chyba kopniesz piłkę to nie trzymasz dalej palca na 'krzyżaku' :P szybko przekładasz paluch na analoga i jedziesz :)

1307367[/snapback]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój kumpel kupil sobie wlaśnie tę grę tylko niechce mu chodzić bo ma za slaby komp więć odkupilem od niego grę za 60zł (oryginal) . Powiem jedno gra jest boska , ma świetnie zoptymalizowany silnik , na moim radziu 9200 gram na 800/600 w detalach maks i zero przycięć , a przyjemność z gry jest genialna . Szkoda tylko że mój pad niedziala ( jak niemoglem przejść POPa to rzucilem nim o ściane :wink: ) ale niedlugo kupie nowego i wtedy zobacze co ta gra potrafi . B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze juz było.. ale jest jakis patch Wolfa (taki jak do PES4, chodzi mi o 2005) do WE8 Int. ??

Tajk na szybko.. w google wpisywalem ale jakos tajk nie bardzo sie znalazło.. i nie znalazlem info..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX kucyk :mrgreen:

btw. zauwazyliscie z w WE8 Int jest poprawione "bicie" piłki w pole karne? jest mocniejsze i nizsze!!! Bardziej realistycznie!!!

No i bramkarze są lepiej usprawnieni (nie są takimi klockami).

edit

Kucyk:

Znalazłem, i jest tam 8 czesci (tu KUMAM)

ale jeszcze nizej są dwa pliki, nie wiem czy sciagac.. tamte 8PARTów sciagam dopiero.. czy to tez prac do sciagania?:

Dołączona grafika

te dwa ostatnie.

 

The Wolf - Final FM2005 Update WE8I PC. 266.98 MB

The Wolf - Final FM2005 Update WE8I PC.

 

The Wolf FM2005 Evolution Patch WE8I PC - Update 1 1.45 MB

The Wolf FM2005 Evolution Patch - WE8I PC - Update 1

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...