Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

Gość molimo

kurde nie kapuje poziomu trudności w PES 4 :] grałem na 3 gwiazdkach i nieraz miałem problemy. dzisiaj sobie zagrałem na 6 gwizdkach i dokopałem 7:1 Liverpoolowi (gram MU). bezsens ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość molimo

no w sumie ... właściwie to się nie dziwie bo grałem na 30min. a jak się gra np po 5 to jeden gora dwa gole strzele ... fajny ten PES :) (lepszy od fifa)

Edytowane przez molimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robilem reinstal systemu, odpalam peesa a to:

'the game is not installed propertly'...

Wszystko fajnie, tylko akurat nie mam plytki dvd na chacie... pewnie chodzi o wpisy w rejestrze ?

1589408[/snapback]

tak dokładnie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ladnie, a chcialem sobie pociupac...

Moze ktos na ochotnika wyeksportuje dla mnie pliki z rejestru, gdyby umiescic gre w tym samym miejscu (partycji) co dawca pliku, calkiem mozliwe, ze to rozwiazalo by sprawe...

Czekam na dawcow. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu miałem przerwę w graniu w WE8i - ostatnio używałem The Wolf 2005 Evolution Pack - wyszło coś nowszego może, konkretnie czy są już może nowe składy na nadchodzące sezony ligowe?

1589979[/snapback]

już nikt nic nie robi, wolf oficjalnie potwierdził, że evo 2005 był jego ostatnim patchem do we8/pes4

teraz nadchodzi we9 i pes5 B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano trzeba czekać :P aby odświeżyć temat dam bramkę i paradę ( żeby nie było, że same szmaty wpuszczają :P ) - grałem przed chwilą.

 

http://rapidshare.de/files/4160111/ronaldinho.avi.html

http://rapidshare.de/files/4160183/parada.avi.html

 

czy to nie przypomina prawdziwej gały ? :]

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu miałem przerwę w graniu w WE8i - ostatnio używałem The Wolf 2005 Evolution Pack - wyszło coś nowszego może, konkretnie czy są już może nowe składy na nadchodzące sezony ligowe?

1589979[/snapback]

 

taaaaa wyszedl nowy patch, ale nie od wolfa (chyba) i do PES4 :) patch nazywa sie Obsession Patch Season 2005/2006 + juz sa jego dwa male updaty skladow i innych dupereli :) potrzebny jest oficjalny patch konami. wgralem go i jest luzik, swiezutkie sklady plus dodatkowe zespoly i stadiony i pilki .. co sie bede rozpisywal ;] sam zlookasz!

 

nie wiem czy te linki dzialaja, ale je wrzuce. jak cos to google.

http://issonline.pl/download/index.php?action=file&id=87

http://issonline.pl/download/index.php?action=file&id=32

 

pzdr.

Edytowane przez kabel_kablowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktos o tym pisal, a nie mam czasu aby sprawdzic, wiec sorry jesli bylo

dla osob, ktore uzywaj WE8i z patchem WOLF-a

http://www.soccergaming.tv/showthread.php?t=125072

imho koles phoenix wykonal rownie wielki kawal roboty co WOLF, jedyny minus, ze takie 8 patch-y trzeba wgrywac jeden po drugim i troche to zajmuje czasu, ale warto bo gra znowu nabiera nowego koloru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pękła w drobny mak orginalna płytka :(. Szukałem różnych sposóbów żeby odpalic gre bez płyty (znalazłem jeden w miare legalny), ale potrzebuje orginalny exe bo mam mojego ale po patchu a chce 1.0. Byłby ktos życzliwy zgrac i wysłać na http://www.rapidshare.de ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko daj mi najpierw tego Exclusive'a albo Obsession w wersji we8i :/

 

EDIT:

 

Dzisiaj z nudów postanowiłem zainstalować updejt PHOENIX'A do patcha Wolfa "The Wolf Vuelta del Lobo Patch" ( na którym grałem ostatnio przez długi czas ). I powiem, że to co zrobił PHOENIX wraz z ludźmi którzy mu pomogli to jest coś NIESAMOWITEGO. Najlepszy patch jaki w życiu widziałem do WE/PES. Wszystko w nim jest GENIALNE! Kitsy miażdżą, najlepiej wykonane jakie widziałem w grze!!! Jak jeszcze zobaczyłem mojej ukochanej Barcy to miałem kopare na ziemi, że da się wycisnąć z WE8 jeszcze TYLE. Po prostu MIÓD. Stadiony, murawa, twarze, składy, statsy zawodników to samo!! A menu jest bajeczne :=) i tak bardzo czytelne i kolory dobrane subtelnie, cudo!! Nawet się nie oglądajcie tylko ściągajcie i instalujcie, bo to co on zrobił to jest THE BEST. Może już ktoś z Was instalował to, ale ja już się kupe czasu ociągałem, bo jest tam od 1.0 do 1.9 updejtów, i wszystko trzeba robić programem "Dkz Studio" ( trochę roboty jest ). Ale nie przejmujcie się bo gra jest absolutnie warta świeczki. Taką przyjemność jaką niesie po tym patchu ta gra teraz to przebija wszystko :=). Ten program jest bardzo "user friendly" i dużo lepszy niż ASF Explorer. Zresztą Phoenix wszystko dokładnie opisuje w każdym updejcie jak to wykonać. Musicie mieć wcześniej zainstalowanego tego "The Wolf Vuelta del Lobo Patch". Ściągajcie!

 

a to link:

http://www.soccergaming.tv/showthread.php?t=125072

 

P.S. czekam na opnie :P bo ja przeżyłem nie lada szok! Aha niedługo ma wydać 2.0, ktory zawierał będzie pozostałe udpejty ( mniej kłopotów z instalacją ), ale pisze tam , że dopiero za 2 tygodnie, więc ściągajcie bo te 2 tygodnie to kupa jeszcze czasu ;p

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zanim wszyscy uciekna do watku o PES5 mam kilka pytan. Wczoraj przesiadlem sie z genialnego PES3 na PES4(póki co mam mieszane uczucia) i chciałem zapytać:

1.Jaki waszym zdaniem jest najlepszy Patch(teraz mam Wolf Furry 3,0) zawierajacy najlepsze i najaktualniejsze sprawy.

2.Jaki waszym zdaniem jest najlepszy tryb rozgrywki(zwykle gralem w Ligue-International cup)-gdzie najwiekszy miod?

3.Wiem ze warto zaopatrzyc sie w pada ale czy na pewno...czy sa moze zwolennicy grania tylka na klawie.chetnie jakies sugestie co do wyboru(chyba ze jedyny sluszny to DS2 + przyjscie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie uciekną dopóki nie wyjdzie full :=) a ML gram jeszcze w we8i bo ten patch co podałem kopie w zad.

 

1. Masz w wyższym poście napisane przeze mnie patch, który używawm. Jest trochę roboty aby zainstalować go i ściągania też, bo najpierw Wolfa Lobo trzeba ściągnać a później ten niesamowity updejt Phoenixa. Gra warta świeczki, kitsy miażdżą, menu i cała reszta.

2. Oczywiście ML ( Master League ).

3. Najlepszy pad jaki miałem do czynienia na PC i mam obecnie to Logitech Rumble Pad 2. Jest the best, D-pad jest tak super zrobiony, że ręka nie boli nawet po 3 godzinach grania, 2 analogi, wibracje. Co więcej i najważniejsze jest niesamowicie wytrzymały, nic się nie psuje... Kosztuje on 100zł z groszami, ale uwierz mi wartooo. A przewinęło mi się przez ręce kilka padów ;=) i zdecydowanie ten jest najlepszy! Czasem nie kupuj Logitech Dual Action, bo on ma fabryczną wadę z lewą gałką i po miesiącu się psuje!!! w jednym kierunku...

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...