Skocz do zawartości
Tabis

Gry Online

Rekomendowane odpowiedzi

przegladałemsobie wczoraj forum i jest tu porozrzucane wiele gier online typu Mu czy TDZK pochwalcie sie w co wy ggracie wszystko ogolnie nawet symulatory i itp

ja grywalem w :

MU

TDZK -szybko mi sie znoodziło

HB-fajna ale straszne lagi :)

teraz wasza kolej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja:

UO

MU - z 2 godziny gralem i doszedlem do wniosku ze to chlam

Ragnarok - wlasnie w tej cgwili mi sie pat<span style="color:red;">[ciach!]</span>e

CS, ET - hehe tez multiplayer only ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mu - Na 4 miesiace mnie wessalo (ledwo co do maturki sie przygotowalem :wink: )

Sof 2 demo Mp - Od jakiegos roku ciacham z przerwami (taki zabijacz czasu)

Kiedys nalogowo Jedi Knight 2 ... oj nalogowo.. chyba na wakacje odswierze ta znajomosc.

Troche LFS ale to kiedys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]quake3[...]

gratuluje inwencji. gdzie ty widziales q3 na p100 ?? na 233 moze nawet odpalisz, chociaz grac sie nie bedzie dalo.

 

[...]h3, h2, h1[...]

to tez jest niezle. bylem kiedys giercmanem, sporo tytulow znam, ale za cholere nie wiem o co ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byś czytał ma też  766 ---> więc Q3 mu pujdzie. A h3,h2,h1 to taki zaje...sty algorytm ( Heroes )....

jak bys czytal to bys doczytal ze ma siec zlozona z slabych kompow ---> wiec w multi sobie na jednym kompie nie pogra.

 

heroes o ile pamietam to sie nazywaja heroes of might and magic ---> a wiec homam1 homam2 homam3. bo juz myslalem ze hexen 3 wyszedl....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield Vietnam !!!!. W to to sobie mozna pograc!!!!!

W jakie sieciówki można pograć w domowej sieci na słabych kompach (100 , 233 i 766)

Nauczta sie czytac ze zrozumieniem cala zawartosc topica Dołączona grafika

 

 

 

Co do tematu na p100 (mailem kiedys p133 wiec mozna go zawsze oc) pojdzie niezaleznie od grafy (np: SVGA z 1MB) Duke Nukem 3D oraz Quake.

W zaleznosci od grafy quake 2.

Zawsze mozna sprobowac qw ;] :mrgreen:

 

Z RTSow to np: Red Alert, Starcraft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jeszcze sie pytass ??Tylko NFS 2 SE i nic innego.Pojdzie na kazdym komputerze a zabawa jest rewelacyjna,zaden needfor underground albo jaka kolwiek gra o tematyce samochodowej sie nawet w 1/10 nie umywa do nfs 2se.PS zeby w to grac po sieci musisz miec wszedzi zainstalowany protokol IPX gdyz gra korzysta tylko z niego ale polecam.U nas wszysscy jej daja 10/10 i olac grafike a jesli posiadasz 3dfxa lub wrappera na tym P766 to tez bedziesz mial fajna grafe ale na wetrsji nieakcelerowanej lepiej czuc predkosc i wogole qrde no co za pytania.

NFS2 SE RULEZ !!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

10 razy sie zastanowie zanim napisze kolejnego takiego posta

 

//pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może było banalne lecz sprawa poważna.

Mając kupę dzieciaków w domu swoich i cudzych chcę zapewnić im jakąś rozrywkę na tym czym się dysponuje.

Na P100 jest np.grafika S3 1MB ale "Quake2" chodzi dość znosnie.

Dziwne że nikt nie wymienił "CRAZY Factory" - na 100-ce nie chodzi ale na 233 spoko.

Zapraszam do dalszej dyskusji - nie wszyscy mogą już szaleć po globalnej sieci na wypasionym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy Ci pociągnie.. - Call of Duty :)

Jak nie to napewno half life :) Ale musisz mieć oryginał niestety, bo teraz weszedl taki "Steam" co utrudnia życie :D i trzeba mieć org. cd-keya ;) Do Hl jest pełno modów, więc byś się nie nudzil (np. Cs, dragon Ball, Worms, i takie tam )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka kurcze moze to zabrzmialo glupio bo rzeczywiscie tak jakbym zapytam o piraty ONLINE !! szukam gier ktore mozna sciagnąć z neta i mozna grac ONLINE albo jakis gier online np www.kurnik.pl lecz chodzi mi o gre w ktorej jest ranking i jakas sensowna sorki za tamten post :( ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...