Skocz do zawartości
Tabis

Gry Online

Rekomendowane odpowiedzi

Manager Zone lub Hattrick , za MZ trzeba zapłacić aktywacje 25 zł , Hattrick jest za free , jest jeszcze The Crims , aha jest jeszcze Game Desire snooker i inne bilardy oraz pare innych fajnych gierek online jest w czym wybierać i all za free.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Boże :lol:

fajny temat, mogłeś sie chociaż jakoś wysilić w pierwszym poście to przynajmniej by to jakoś wygladało :lol:

było juz pare takich tematów ale chyba jakiś konkurs jest na najbardziej popieprzony temat roku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Boże :lol:

fajny temat, mogłeś sie chociaż jakoś wysilić w pierwszym poście to przynajmniej by to jakoś wygladało :lol:

było juz pare takich tematów ale chyba jakiś konkurs jest na najbardziej popieprzony temat roku :/

1516853[/snapback]

Poprawiłem... Teraz może już być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz poważnie jaki rodzaj gier preferujesz ?? jeśli rts to tylko Warcraft 3 inne nie sięgają mu do pięt.

W grach typu FPP pole do manewru się rozszerza :)

zaczynając od nowiutkiego Battlefield 2. a kończąc na starych dobrych przebojach :)

Counter-Strike Source

Call of Duty

Unreal Tournament 03_04

Painkiller

ET.

Q3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze soldat :) Przez pierwsze miesiące grania wybuchałem śmiechem przy każdej ciekawszej akcji, teraz (po 2 latach) wszystko już troche spowszedniało ale i tak jest kupa zabawy (polecam M79 i nóż) :D www.soldat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS Source to jakies nieporozumienie. Heh recoil w tej gierce stworzony jest za przeproszeniem dla 12 letnich bezmozgow..

 

Co do gier po sieci to polecam:

 

WoW

CS 1.6

ET

1517013[/snapback]

szkoda ze nie wyczailem tego madrego posta wczesniej. nie musialbym pic kawy zeby mi skoczylo cisnienie Dołączona grafika

lubie wymiane zdan na poziomie ale wyglada na to ze musze poleciec troche w dol zeby nie bylo nieporozumien :arrow: dla 12 latkow stworzony jest aim i wh pod source'a. i jak zmarnowales :wink: troche lat grajac w 1.6 to rozumiem czemu jedziesz po cs:s.

a co do tematu

co chwila (nie doslownie ofkors) tworza sie tematy tego rodzaju. "jaki best mmorpg?" "w co grac" itp. jesli cierpisz na alergie na slonce albo jakies podobne schorzenie to w ramach wolnego czasu polecam szukanie na wlasna reke. bo jak widac ilu userow tyle zdan :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS Source to jakies nieporozumienie. Heh recoil w tej gierce stworzony jest za przeproszeniem dla 12 letnich bezmozgow..

 

Co do gier po sieci to polecam:

 

WoW

CS 1.6

ET

1517013[/snapback]

Recoil zblizony do tego z 1.5, wiec niewiem czemu tak nazekasz. Moze grales jedynie w 1.6 i na tej podstawie porownujesz te wersje...

Zreszta wejdz do przyklejonego tematu o CS:S tam bedziesz mogl podyskutowac z wieksza iloscia osob :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli rts to tylko Warcraft 3 inne nie sięgają mu do pięt.

:lol: To raczej Warcraft 3 nie sięga do pięt starcraft-owi BW. Dla mnie najlepsza strzelanka to Quake2. Fajnie jest pograć na lanie w zepole przeciwko botom. W enemy territory też nie zadobrze wypadłem. Kilka przypadkowych team killów i wykopali mnie ze serwera :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z FPP dla mnie Battlefield jest numerem jeden po nim MOH Pacyfic Assault dwie najlepsze gierki jak dla mnie na które poświęcam większośćczasu Online

 

Z innych to MZ i Snooker na Game Desire.

 

W MMORPG nie gram ale może zaczne kiedyś troche w Diablo nawet nie było najgorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic i tak nie przebije takiej gry jak Return To Castle Wolfenstein. Gra poprostu mnie wchlonela na wiele godzin, nowy rodzaj rozrywki. Szkoda, ze w polsce scena obumarla tak szybko. No coz niz nie jest wieczne, teraz tylko zostaje sie zadowolic EnemyTerritory po ostatnim update gra stala sie bardziej grywalna. Juz nie posiada bledow w strzelaniu. Gra sie naprawde przyjemnie. Polecam ta gre kazdemu kto lubi grac teamowo z duza dawka taktyki (mowa tu o grze klanowej). Lubie gry FPP z naciskiem na movment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można pograć na nerwach ludzi na chacie.A tak pozatym to jakieg trzeba mieć szybkiego neta aby grać w ET ja mam chyba 128 kb i miałem pingi gdzieś w okolicach 9999 (serio).Pozatym gram też w Battle Fielda 1942 jeżeli PB mi dobrze działa i jeszcze jedno pytanko czy w grze America's Army też jest PB bo kiedyś dawno grałem i mnie wywalało i nie miałem pojęcia dlaczego.

 

I jeszcze słyszałem o programach do ET aby pingi były mniejsze czy coś takiego ale nie jestem pewien.

Edytowane przez Grubber1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...