Skocz do zawartości
Aurora001

AD-77 ;o i 1700+T-B

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem szukalem i gowno ...

Nigdzie nie ma biosu ktory dalby mi te opcje, czyli zbieramy kase na DFI lanparrty II infinity ...

Na ile ustalic cene AD-77 ... ?????????

 

UPDATE: chyba kupie abita nf7-s predzej, cena DFI poraza ... no chyba ze wiecie gdzie mozna kupic od niemcow kradzione :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.cnetz.de/ebay/dfi1b.jpg ..................................

 

:D :) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:

 

Gdzie mozna ja najtaniej dostac, bo poki co policzylem sobie ze po sprzedarzy ramu , sieciowki + oszczednosci bede miec 470 zl ...

 

Nie ma ktos namiarow na zlodzieji :?: :roll: :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sie tak na prawde roznia LANPARTY od INFINITY jesli chodzi o dane techniczne ( roznice ) i krecenie ... ?

 

REV czy przyczyna niestabilnosci moze byc ACPI czy APIC ?

Bo jak czytalem o DFI nf2 lanparty/infinity tu na boardzie to bylo to czesto przyczyna niestabilnosci... Tylko jak to wylaczyc na win ME ... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega widze problemy ma juz przed 2 ghz, a do 4 to hohoho.

 

sprawdzaj pamieci memtestem86 bedziesz wiedzial czy to wina pamieci czy proca. po ustawieniu odpowiedniego fsb, wylacz kompa na 2h zeby sie ochlodzil i potem wlacz od razu prime i zobacz kiedys sie wywala, potem wylacz prime poczekaj w idle 30 min i znowu wlacz prime jak szybciej to znaczy ze wina chlodzenia.

 

btw skad jestes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan juz sprawdzilem , brakuje vcore prockowi, nie wyrabia na standardowym juz.

 

Memtest - zero bledow przez 8 h pracy w nocy na nagrzanym kompie

Wkoncu to twinmosy 400mhz na kosciach mteca jak sprawdzilem

 

Prime mnie wywala na cieplo i na zimno. Temperatura proca w ciezkiej pracy ( puscilem petle w 3dmarku, lobby 100x poszlo i nic sie nie dziala ) 49-50 stopni na radiatorze aluminiowym i wyntylu 1200-2000rpm. jeszcze mam 2x wiatraki 80x80 po 3000rpm w obudowie zeby byl obieg powietrza.

PLytka powinna dotwrwac do 180 fsb spokojnie ... wiec mowie only vcore mode. Druga sprawa ze nie moge zmienic mnoznika pomimo ze jest odblokowany. Eh ta plyta. Kupie sobie za 2-3tygodnie DFI nf2 infinity bo na lanparty mnie nie stac :cry: to spokojnie wyciagne FSB 250 :twisted: Ale wtedy jakies lepsze chlodzenie musze kupic.

Co proponujecie za rozsadna cene i pociagne athlona1700+@2800+ ( moze mi sie uda :twisted: ) i potem bartona mobile 2500+@minimum 3400+...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan juz sprawdzilem , brakuje vcore prockowi, nie wyrabia na standardowym juz.

 

Memtest - zero bledow przez 8 h pracy w nocy na nagrzanym kompie

Wkoncu to twinmosy 400mhz na kosciach mteca jak sprawdzilem

 

Prime mnie wywala na cieplo i na zimno. Temperatura proca w ciezkiej pracy ( puscilem petle w 3dmarku, lobby 100x poszlo i nic sie nie dzialo ) 49-50 stopni na radiatorze aluminiowym i wyntylu 1200-2000rpm. jeszcze mam 2x wiatraki 80x80 po 3000rpm w obudowie zeby byl obieg powietrza.

PLytka powinna dotwrwac do 180 fsb spokojnie ... wiec mowie only vcore mode. Druga sprawa ze nie moge zmienic mnoznika pomimo ze jest odblokowany. Eh ta plyta. Kupie sobie za 2-3tygodnie DFI nf2 infinity bo na lanparty mnie nie stac :cry: to spokojnie wyciagne FSB 250 :twisted: Ale wtedy jakies lepsze chlodzenie musze kupic.

Co proponujecie za rozsadna cene i pociagne athlona1700+@2800+ ( moze mi sie uda :twisted: ) i potem bartona mobile 2500+@minimum 3400+...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...