Skocz do zawartości
srekal34

Pomysły na szalona randkę

Rekomendowane odpowiedzi

Zaproś laskę do McDonald'sa i zapodaj jej jakieś świństwo a potem zaproś na karuzele... to będzie extreme :lol:. W 100zł zmieścisz się spokojnie :lol:.

 

P.S. Może nie będzie zbyt romantycznie no ale co zrobić :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi oto, ze ona się zaliła przyjaciółce, zę dawno czegoś szalonego nie zrobiłem

nooo to wez przyjaciolke w obroty 8)

Buahahahaha... Dobre SNAP :lol:

 

 

Karaoke chyba nie głupi pomysł... Choć może nie lubi śpiewać.

 

Kurde mam pustke w głowie... Tak to jest, jak się człowiek o 3 kładzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest twoja dziewczyna od dawna???? bo jesli tak to niech tobie powie to co powiedziala przyjaciolce, a nie jej...powinno byc miedzy wami zaufanie i szcerosc...a po drugie "na sile" masz zrobic cos glupiego, dziwnego itd.??? mowie zalezy na jakiej stopie sie znacie...bo jesli jestescie od dawna i ona by takiego czegos od ciebie oczekiwala to dziwne...jak sie jest razem to sie chodzi do miasta, czsami do klubu, na pizze itd. ale nie na jakies wystawne randki imho(przynajmniej ja tak z moja robie)...a nawet ZAL by mi bylo tych 100zeta...NIE MYSLCIE ze jestem skapy i bym jej zalowal..ALE JA WOLALBYM jej kupic jakis fajny ciuch, pierscionek, naszyjnik itd. niz wydac 100zeta na zarcie i swiece w restauracji..i pewnie MOJA tez by wolala...albo OLBRZYMIEGO MISIA!!!(o to jest dobry pomysl - moze tak zrob???)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest twoja dziewczyna od dawna???? bo jesli tak to niech tobie powie to co powiedziala przyjaciolce, a nie jej...powinno byc miedzy wami zaufanie i szcerosc...a po drugie "na sile" masz zrobic cos glupiego, dziwnego itd.??? mowie zalezy na jakiej stopie sie znacie...bo jesli jestescie od dawna i ona by takiego czegos od ciebie oczekiwala to dziwne...jak sie jest razem to sie chodzi do miasta, czsami do klubu, na pizze itd. ale nie na jakies wystawne randki imho(przynajmniej ja tak z moja robie)...a nawet ZAL by mi bylo tych 100zeta...NIE MYSLCIE ze jestem skapy i bym jej zalowal..ALE JA WOLALBYM jej kupic jakis fajny ciuch, pierscionek, naszyjnik itd. niz wydac 100zeta na zarcie i swiece w restauracji..i pewnie MOJA tez by wolala...albo OLBRZYMIEGO MISIA!!!(o to jest dobry pomysl - moze tak zrob???)

dobrze mowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob tak jak ja, jak będziecie na randce sobie tam spacerowali np w środku miasta i gdzieś beda jakieś krzaki czy cos ;) tak żeby bylo mniej widac :D wskocz z nią pod te krzaki :D i sobie tam posiedźcie ;) połóżcie sie na trawce ona na tobie :D itp...... nie żeby odrazu ten teges... ;) tylko :* :* :* to troche extremalnie dookoła ludzie a wy tu sobie...leżycie :* :* ;) u mnie podziałało powiedziała ze jestem szalony i takie tam :* :* :* :D :wink: zawsze to troche inaczej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest twoja dziewczyna od dawna???? bo jesli tak to niech tobie powie to co powiedziala przyjaciolce, a nie jej...powinno byc miedzy wami zaufanie i szcerosc...a po drugie "na sile" masz zrobic cos glupiego, dziwnego itd.??? mowie zalezy na jakiej stopie sie znacie...bo jesli jestescie od dawna i ona by takiego czegos od ciebie oczekiwala to dziwne...jak sie jest razem to sie chodzi do miasta, czsami do klubu, na pizze itd. ale nie na jakies wystawne randki imho(przynajmniej ja tak z moja robie)...a nawet ZAL by mi bylo tych 100zeta...NIE MYSLCIE ze jestem skapy i bym jej zalowal..ALE JA WOLALBYM jej kupic jakis fajny ciuch, pierscionek, naszyjnik itd. niz wydac 100zeta na zarcie i swiece w restauracji..i pewnie MOJA tez by wolala...albo OLBRZYMIEGO MISIA!!!(o to jest dobry pomysl - moze tak zrob???)

dobrze gadasz :D

moja tez kocha misie :) prawie bardziej odemnie ;) i róże !!! moze bukiet róż ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze gadasz :D

moja tez kocha misie :) prawie bardziej odemnie ;) i róże !!! moze bukiet róż ???????

to w takim razie moze bukiecik roz(tak do 20zeta np.) i misia za 80zeta(powinien byc juz sporych rozmiarow :D )...moja tez lubi misie(a wlasciwie wszelkiego rodzaju maskotki - misie, pieski, prosiaki :lol: (ostatnio dostala ode mnie takiego co jak sie go nacisnie to robi "oink, oink, oink" :lol: :lol: :lol: )....juz chyba z 13 maskotek ma ode mnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]

(...)połóżcie sie na trawce on na tobie(...)

(...)to troche extremalnie dookoła ludzie a wy tu sobie...leżycie(...)

Noooo extremalne, zwazywszy na nietolerancje wielu ludzi :D :P

8O miało być ona na Tobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porozgladaj sie za jakimis łąkami albo podonymi terenami w okolicy, ajk bedize cIeplo wez koc, kilka piwek i idz z ia "polezec", jak piwko zacznie dzialac to Ty tez zaczynasz dzialac :) (jak trawajest mniejwiecej do pasa to was nie bedzie widac). Pieszczoty na powietrzu w otoczeiu trawy, nad wami jasne niebo, to jet to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bueheke.... ale sie uśmiałem z niektórych wypowiedzi... :P

No, ale ok... nie o tym mamy mówić :]

 

Szalonego ? Ić z nią na miasto, kiedy będziesz przechodził do fontanny wskocz do niej i zacznij krzyczeć, "Gdzie do cholery jest Harry Poter ?"

 

Nie dobra.. sory :)

Ale sam nie wiem...

Ciężko jest doradzićw takiej sprawie :> Sam musisz wiedzieć czego ona oczekuje, co ją bawi, a co smuci. To ty jesteś tym jedynym i to ty powinieneś być orginalny, a nie inni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porozgladaj sie za jakimis łąkami albo podonymi terenami w okolicy, ajk bedize cIeplo wez koc, kilka piwek i idz z ia "polezec", jak piwko zacznie dzialac to Ty tez zaczynasz dzialac :) (jak trawajest mniejwiecej do pasa to was nie bedzie widac). Pieszczoty na powietrzu w otoczeiu trawy, nad wami jasne niebo, to jet to :D

hehe :) podobnie chyba myślimy ;) i gitara gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze idcie na gokardy lub czterokolowce, ale najbardziej ekstremalny bedzie pinbal. Dostanie pare reazy miedzy oczy, klika razy w cztery litery i bedzie miala dosyc ekstremalnych rentek na kilka miesiecy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to ja niewiem jaka ona jest, bo to kumpel prosił mnie o pomoc, więc zalożyłem, wątek o tym :) Żeby było bardziej wiargodnie :twisted: powiedziałem zę to o mnie chodzi... Razem z gromadką kumpli wymyśliliśmy plan dla niego. Otóż dowiedzieliśmy się tyle, że jej marzeniem było mieć szlaonego faceta. Kilka razy wspominała tez o strzelincy, oraz jest zapaloną tenisitką. A wiec nasz wymyślony dla niego plan przedstawia się tak:

- punkt pierwszy: strzelnica

- punkt drugi: squash

- punkt trzeci: tor saneczkowy na rudzkiej górze (moze znacie? taka sporą łodzka górka, mozę nie tak romantyczna jak ta najwyższa, ale są tam saneczki :])

-punkt czwarty: finał na dachu wierzowca. Przygotujemy mu tam jakieś winko, maskotkę i bukiecik czerownych róż. On tam z nia wejdzie i poprosi o bycie razem :)

Fajne? I czy na nią podziała....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na to wychodzi:

strzelinca za darmo bo mamy tam znajomka

squash 15zł od pary za godzinę, + wypożyczenie 2 rakiet po 10zł = 35zł

tor saneczkowy: zjad za 5zł....x 2 x2 osoby = 20zł

maskotka + bukiecik i winko za 45zł realne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...