Skocz do zawartości
_madi_

Bardzo zla wydajnosc ?? B2600+/fx5200

Rekomendowane odpowiedzi

Moj kolega ma sprzeta: barton 2600+, plyta wiem tylko ze gigabyte,ramy 512ddr40, karta graf. FX5200 128bit 64mb. No i zainstalowalem mu 3dmarka i zrobilem... Wyniki: 4100 na 1024x768, 7100 na 640x480 no i pewien koles powiedzial mi ze to bardzo zle wyniki jak na taki sprzet, co moze byc nie tak ?? Kolega nie zna sie na OC ani wogole za bardzo na sprzecie wiec napewno w ustawieniach biosa czy tym podobne nie robil. Skad moga sie brac takie slabe wyniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz=FX5200

I po co ta odpowiedź?

4100 dość jednoznacznie wskazuje na 64 bity albo... strasznie zaśmiecony, spowolniony system, wirusa, coś nie tak z ustawieniami itp. Niech sprawdzi karte na innym sprzęćie i jeśli będzie podobnie - reklamacja i wymiana na 128 bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe jestem pewien czy karta ma 64bit czy 128bit ale napewno 64mb pamieci. Choc RivaTuner pokazuje 128bit. mozliwe ze syf na dysq bo kumpel nie mial robionego formata ani razu od zakupu kompa a ma ten sprzet juz 8 miesiecy, a od niedawna internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe jestem pewien czy karta ma 64bit czy 128bit ale napewno 64mb pamieci. Choc RivaTuner pokazuje 128bit. mozliwe ze syf na dysq bo kumpel nie mial robionego formata ani razu od zakupu kompa a ma ten sprzet juz 8 miesiecy, a od niedawna internet.

na bank 64bit a riva tuner sie myli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ze bez kręcenia przeciez one spokojnie przekrzczaja 10500pnk. na biednych sprzetach

Chyba pomyliły ci się modele, dla fx5200 wynik 8000 bez kręcenia jest bardzo dobry. Może ustawiasz 800x600?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...