Skocz do zawartości
fuxmen

Seti@home na boinc - zaczęlo się

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny problem (ehhh...):

 

Przy uruchamianiu BOINC'a wyskakuje komunikat:

BOINC GUI Diagnostic Error

 

BOINC Runtime Exception - 108 File Operation Failure

Failed to reopen stderr for diagnostic redirection

(overwrite)  

Filename: 'BoincsrcMainboinc_publiclibdiagnostic.C'

Line:'79'

 

Wciskam "OK" program uruchamia się ale w oknach komunikaty mam:

--- - 2004-10-07 07:21:13 - Insufficient work; requesting more

SETI@home - 2004-10-07 07:21:13 - Requesting 32216 seconds of work

SETI@home - 2004-10-07 07:21:16 - make_scheduler_request: -108

SETI@home - 2004-10-07 07:21:16 - scheduler init_op_project to http://setiboinc.ssl.berkeley.edu/sah_cgi/cgi failed, error -108

SETI@home - 2004-10-07 07:21:16 - init_op_project failed, error -108

SETI@home - 2004-10-07 07:21:16 - Deferring communication with project for 1 minutes and 0 seconds

 

..........i tak wkółko.... nie można się połączyć z serwerem w celu pobrania nowych próbek... Proszę o radę... Czy to wina serwera czy moze coś mi się skopało w programie :?:

OK. Poradziłem sobie (na szczęście)... Odinstalowałem BOINC'a i z pozostałości po nim usunąłem pliki:

stderr.old; stderr.txt; stdout.old; stdout.txt - > to pomogło. Program ruszył. Pobrał nowe sygnały i juz liczy :P

 

POZDROWIENIA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze jestem juz troche wkur**** liczeniem na boinc'u, napieraja 3 kompy przeliczonych-odeslanych 167 probek ( srednio 50-60 pkt za jedna ) rozliczonych jest kilkanascie. Z tego mam 627 kredytow :| a powinno byc jakies 8300 !! jak dalej tak bedzie to przerzucam sie na cos innego.

Moze ktos opisze jak to wyglada u Was, tylko ja mam takie fazy ?

Jeszcze jedna sprawa przegladajac swoje staty na stronce nie widze u siebie wypisanych hostow a u innych je widze hmmmm... te z pracy moga byc niewidoczne ale dlaczego nie mam wpisanego tam domowego kompa ? mile widziane podpowiedzi.

Prosze tez o link do jakiegos innego forum na temat boinc'a bo tutaj cos wuidze marnie idzie ten tamat.

 

Pozdroofka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze jestem juz troche wkur**** liczeniem na boinc'u, napieraja 3 kompy przeliczonych-odeslanych 167 probek ( srednio 50-60 pkt za jedna ) rozliczonych jest kilkanascie. Z tego mam 627 kredytow :| a powinno byc jakies 8300 !! jak dalej tak bedzie to przerzucam sie na cos innego.

Moze ktos opisze jak to wyglada u Was, tylko ja mam takie fazy ?

Jeszcze jedna sprawa przegladajac swoje staty na stronce nie widze u siebie wypisanych hostow a u innych je widze hmmmm... te z pracy moga byc niewidoczne ale dlaczego nie mam wpisanego tam domowego kompa ? mile widziane podpowiedzi.

Prosze tez o link do jakiegos innego forum na temat boinc'a bo tutaj cos wuidze marnie idzie ten tamat.

 

Pozdroofka

Widzisz mi tesz to z początku irytowało liczyłem próbek w cholere a wisiałem na 1200 credytach i ni grama więcej i dopiero niedawno zaczeło mi zaliczać po 600 credytów mimo tego że główny komp na jakim licze nie chodzi jusz od 3 tygodni (zmiana na to co w podpisie jeszcze czekam na płyte) więc myśle że to kwestia szczęścia w jakim czasie policzą tą samą próbkę pozostałe 2 osoby, a jak wiadomo próbkę mogą trzymać 2 tygodnie i jeśli jej nie policzą to przechodzi do następnego który, tesz ma 2 tygodnie więc w sumie okres może wydłużyć się nawet do miesiąca zanim zaliczy kredyty,

Co do tego że, mało sie tu dzieje na forum to powód jest prosty niektórzy nadal liczą stare seti :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx Spiderman za info :) dodales mi troche otuchy :) no nic, policze jeszcze z 2mc i zobaczymy co bedzie.

Tak przegladajac info na temat swojego kompa i troche mnie zatsnawia brak kredyow na moim kompie w chacie, moze to dlatego ,ze ciagle leci przywracanie systemu ? (ghost) zmienia sie ID kompa ? 44 odeslane i z zadnego nie zaliczone kredyty :> to juz cholerny intel w pracy wiecej naliczyl hehee grrrrrr.. ;)

 

Pozdroofka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi, tak sobie z nudow w pracy przegladalem staty i Tweak.pl wypada slabiutko 180 pozycja ba do tego nawet nie ma obok flagi Polski :/ moze by to ktos poprawil.

Do tego 251 czlonkow z tego tylko 37 aktywnych :/

Staty panstw 13 pozycja, przed nami Wlosi, za nami Czesi z niewielka strata do Nas a maja ponad polowe mniej loczacych :/

 

Pozdroofka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem pierwszy...

jeszcze ;)

 

jak sie patrze po moich stronach z wynikami to mam tyle pending, ze moglbym nimi na gwiazdke obdarowywac

i do tego jeszcze ponad 10 jednostek (wiekszosc powyzej 50 kredytow) Couldn't validate - missing file :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...