Skocz do zawartości
fuxmen

Seti@home na boinc - zaczęlo się

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe wiem gadam z RadAgiem non stop zawsze przysyła mi linki do swoich wykresów 8) i widziałem że się przymierzają nas wyprzedzić ale co zrobić jak u nas tak mało osób liczy boinc, za to w starym seti jest ciągle aktywnych 80 userów (drużyn) które liczą non stop i to sporo :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe wiem gadam z RadAgiem non stop zawsze przysyła mi linki do swoich wykresów  8) i widziałem że się przymierzają nas wyprzedzić ale co zrobić jak u nas tak mało osób liczy boinc, za to w starym seti jest ciągle aktywnych 80 userów (drużyn) które liczą non stop i to sporo  :roll:

a jak tam aktualnie wyglada ich rywalizacja z nami :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe wiem gadam z RadAgiem non stop zawsze przysyła mi linki do swoich wykresów  8) i widziałem że się przymierzają nas wyprzedzić ale co zrobić jak u nas tak mało osób liczy boinc, za to w starym seti jest ciągle aktywnych 80 userów (drużyn) które liczą non stop i to sporo  :roll:

a jak tam aktualnie wyglada ich rywalizacja z nami :?:

http://www.boinc.tuning-pc.pl/raporty/boin.../polishteam.swf :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok doczytałem do końca :) jusz wszytko wiem :P

ps Dizzy1972 widze że się zadomowiłeś na dobre na naszym forum :)

czasami zaglądam

pozatym zalezy mi żebyście więcej liczyli żeby was TuningPC nie wyprzedził a mają tylko niecałe 2500 kredytów straty 8)

Konfident :evil: zwykły szpieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popiszcie sobie jeszcze pajacyki i więcej zaśmiećcie Tweaka

 

I wogóle o co chodzi ? Napisałem informację która jest ogólnie dostępna w internecie. Wystarczy wejść na stronkę ze statystykami i można to sobie zobaczyć.

No chyba że uważacie że userzy z Tweaka nie potrafią sobie tego znaleźć i ja im wyświadczyłem wielką łaskę że im to napisałem ?

Ja w każdym razie ich o taką głupotę nie posądzam.

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

pozatym zalezy mi żebyście więcej liczyli żeby was TuningPC nie wyprzedził a mają tylko niecałe 2500 kredytów straty  8)

Dizzy, jak najbardziej taka informacja jest ogólnie dostepna w internecie, i to nie ulega wątpliwości, tak samo jak to że zależy tobie na tym żebyśmy Tweaka nie dogonili. Twoja nienawiśc do nas jest po prostu straszna, a też do nas przeszedłeś. Nie wiem po prostu jak nazwać taką postawę...zresztą wiem, ale pisanie obraźliwych epitetów łamałoby regulamin.

 

update

 

Zresztą, rozumiem cie Dizzy, jako ze masz nakaz od administracji InfoPC nie umieszczać nas w statystykach. Teraz wcisnąłeś do wykresów TRIBARa, i okraglutka liczba pięciu teamów w zestawieniu kończy się na Tweakach, a jak my chłopaków wyprzedzimy bedziesz w kropce. No bo statystyki zgodnie z zaleceniem administracji nadal musisz fałszować, ale zamykanie wykresu na SETI@Gorzów już nie bedzie takie fajne, no bo co to za wykres z 4 teamami. Chyba że twoja zdolnośc manipulacji przekroczy kolejne granice, i taj jak uznaleś TRIBAR za polski team (4 AKTYWNYCH polaków na 579 userów, czyli 0,7%) uznasz TuningPC za team zagraniczny :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dizzy, jak najbardziej taka informacja jest ogólnie dostepna w internecie, i to  nie ulega wątpliwości, tak samo jak to że zależy tobie na tym żebyśmy Tweaka nie dogonili. Twoja nienawiśc do nas jest po prostu straszna, a też do nas przeszedłeś. Nie wiem po prostu jak nazwać taką postawę...zresztą wiem, ale pisanie obraźliwych epitetów łamałoby regulamin.

Po pierwsze uważam że to nie miejsce na takie rozmowy. Chcecie coś ode mnie to piszcie na InfoPC bo u was dostałem bana (za co ? regulaminu nie złamałem i od paru dni ani jednego posta nie napisałem)

Po drugie to wy się ciągle do mnie czepiacie w każdym miejscu gdzie się da. Wogóle macie jakąś manię prześladowczą. Tak was boli że was nie lubię ? Tak wam przeszkadza że bardziej lubię Tweaka niż was ? To już jest naprawdę chore zachowanie z waszej strony. Ja się do was nie czepiam, nie wyzywam a wy ciągle zaczynacie jakieś kłótnie. Moje sympatie są moją osobistą sprawą. Ja nie żądam od ciebie żebyś mnie bardziej lubił niż np. Bartasa albo PioZa więc również moją prywatną sprawą jest to że bardziej lubię Tweaka niż TuningPC. I na pewno wasze zaczepki tego nie zmienią.

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dizzy, ja nie lubie cie, ty nie lubisz mnie. To twoja i moja sprawa. Ale uderzasz ciągle w nasz team, fałszujesz wykresy na InfopC. Musimy bronić naszego teamu przed takimi konfidentami jak ty.

 

P.S.

Twoje lizanie [gluteus maximus] chlopakom z Tweaka jest aż niesmaczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dizzy, ja nie lubie cie, ty nie lubisz mnie. To twoja i moja sprawa. Ale uderzasz ciągle w nasz team, fałszujesz wykresy na InfopC. Musimy bronić naszego teamu przed takimi konfidentami jak ty.

 

P.S.

Twoje lizanie [gluteus maximus] chlopakom z Tweaka jest aż niesmaczne ;)

Polecam żebyś sobie obejrzał swój wczorajszy wykres na którym zamieniłeś Barwkomp z Tweakiem.

 

I czy ja was gdzieś atakuje ?

To że napisałem że wolałbym żeby Tweak był przed Tuningiem to jest atak ?

Mam prawo do tego tak jak ty masz prawo bardziej od Barwkompu lubić jakikolwiek team - ja do tego nic nie mam.

Ty napisałeś na swoim forum że chcesz żeby Tuning był przed Tweakiem. I co zbanował cię ktoś na Tweaku ? Ktoś uznał to za atak na Tweaka ?

Zastanów się zanim coś napiszesz i zrobisz bo to co wyprawiacie to jest naprawdę chore. Niedługo dojdzie do tego że cokolwiek napiszę to wy to uznacie za atak na TuningPC. To naprawdę jest paranoja.

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dizzy ty nierozumiesz teorii założeń :lol: Bronię TuningPC bo w nim jestem. dlatego piszę że wole być przed Tweakiem. Bo jestem w TuningPC. A ty się wpieprzasz w nieswoje teamy. Rozumiem jak ktoś uważa: wolę tweaka bo jestem w Tweaku. Ale ty myslisz tak: wolę Tweaka bo jestem w Barwie :? Kupy się nie trzyma :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafika

A nie jest to przewidziane regulaminem.

 

Wincent, "zdobyłeś" dwa punkty w ramach systemu ostrzeżeń.

 

I uwaga Panowie.

Jako, że jestem osobiście zainteresowany spokojem na tym forum (też liczę), radzę uważać na to, co piszecie.

Proszę o dyskusję na poziomie, bez żadnych wycieczek osobistych. Wszelkie historyczne animozje proponuję rozstrzygać poza forum.

Każde wykroczenie będzie punktowane - zgodnie z regulaminem i systemem ostrzeżeń, oczywiście.

Wydajnego liczenia wraz z pozdrowieniami

Sikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

A nie jest to przewidziane regulaminem.

 

Wincent, "zdobyłeś" dwa punkty w ramach systemu ostrzeżeń.

 

I uwaga Panowie.

Jako, że jestem osobiście zainteresowany spokojem na tym forum (też liczę), radzę uważać na to, co piszecie.

Proszę o dyskusję na poziomie, bez żadnych wycieczek osobistych. Wszelkie historyczne animozje proponuję rozstrzygać poza forum.

Każde wykroczenie będzie punktowane - zgodnie z regulaminem i systemem ostrzeżeń, oczywiście.

Wydajnego liczenia wraz z pozdrowieniami

Sikor

To jest podpis zrobiony dla każdego usera biorącego udział w Project BOINC.

Podpis jest specjalnie do używania na forum.

 

Ps. jak go tu nie można mieć to jest to jedyne forum z tematyką BOINC na którym nie możne w pełni się cieszyć uczestnictwem w Projtct BOINC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko małe pytanko... co to za team - o którym nie słyszałem - jest przed barwkompem w tych statystykach?

http://www.boinc.tuning-pc.pl/raporty/boin.../polishteam.swf

Team POLAND to najsilniejszy polski team w BOINCu, proponuję lekturę naszego forum oraz wnikliwe przeanalizowanie statystyk projektu BOINC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko małe pytanko... co to za team - o którym nie słyszałem - jest przed barwkompem w tych statystykach?

http://www.boinc.tuning-pc.pl/raporty/boin.../polishteam.swf

Team POLAND to najsilniejszy polski team w BOINCu, proponuję lekturę naszego forum oraz wnikliwe przeanalizowanie statystyk projektu BOINC.

Krzych tyle czasu liczysz i nie wiesz takich rzeczy, to co tam się dzieje na infopc. 8O :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest podpis zrobiony dla każdego usera biorącego udział w Project BOINC.

Podpis jest specjalnie  do używania na forum.

 

Ps. jak go tu nie można mieć to jest to jedyne forum z tematyką BOINC na którym nie możne w pełni się cieszyć uczestnictwem w Projtct BOINC

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale to nie jest forum poświęcone tematyce BOINC.

Głowną tematyką forum jest podkręcanie, a BOINC znalazł się w jednym z pobocznych działów, jakim jest Seti@Home & UD & inne.

Kwestia obrazków w sig'u została jednoznacznie określona w regulaminie i nie podlega dyskusji.

Jeżeli, jak to napisałeś, chcesz się w pełni cieszyć uczestnictwem w projekcie BOINC, nic nie szkodzi,

abyś sobie dodawał w każdym poście, który napiszesz swoje statystyki. To nie jest zabronione przez regulamin.

Innym wyjściem jest uzyskanie zgody od naszego naczelnego, czyli Liska.

Pozdrowienia

Sikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem i wiem do czego jest to forum.

Ale wcześniej tego nie było i jak widzisz ja się nie wypowiadam w innych tematach jak ten.

 

To jest nowość, i zwracam się z oficjalną prośba o zgodę na te podpisy pliss !!!

 

Ps. Regulaminu nie chce łamać !!! i nie miałem takiego zamiaru !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko małe pytanko... co to za team - o którym nie słyszałem - jest przed barwkompem w tych statystykach?

http://www.boinc.tuning-pc.pl/raporty/boin.../polishteam.swf

Team POLAND to najsilniejszy polski team w BOINCu, proponuję lekturę naszego forum oraz wnikliwe przeanalizowanie statystyk projektu BOINC.

Możesz podać mi linka do jakiejkolwiek strony tego teamu na serwerze z berkelay - bo nie mogę tego teamu zlokalizować... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...