Skocz do zawartości
fuxmen

Seti@home na boinc - zaczęlo się

Rekomendowane odpowiedzi

wiem Fux ale i tak najpierw Tweak.pl a dopiero w drugiej kolejności trza dbać o team. ale fakt trza przyspieszyć, chociaz ja nie mam zbytnio jak bo licze teraz tyle ile moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie mój komp ma zaliczone 10k kredytów

no i zmniejszyla sie przewaga do The Space Conquerors

do 28k cza jeszcze przyśpieszyć bo w takim tempie bede

ich gonił z pół roku jak nie wiencej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie mój komp ma zaliczone 10k  kredytów  

no i zmniejszyla sie przewaga do The Space Conquerors

do 28k  cza jeszcze przyśpieszyć bo w takim tempie bede

ich gonił z pół roku jak nie wiencej

mysmy troche przyspieszyli bo ponad 450 avcrd, latwo sie nie damy, ale musimy sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> do roboty i moze jeszcze kogos szukać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuxmen dobrze jest mieć przynajmniej 4 osoby które liczą naon stop u mnie tylko 4 kompy i mam 428 avcrd :) ale wczoraj podpiełem 5 i to jeszcze nie koniec :) mam chęć jeszcze w tym tygodniu łyknąć Manhattan & Co i wbić się na 3 miejsce :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech to ja liczę każdą koło 10 godzin a wam nie pasuje jak jedna idzie tyle :/ i jak tu się mają czuć zwykli liczacze ? ech wy wyech to ja liczę każdą koło 10 godzin a wam nie pasuje jak jedna idzie tyle :/ i jak tu się mają czuć zwykli liczacze ? ech wy wy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech to ja liczę każdą koło 10 godzin a wam nie pasuje jak jedna idzie tyle :/ i jak tu się mają czuć zwykli liczacze ? ech wy wyech to ja liczę każdą koło 10 godzin a wam nie pasuje jak jedna idzie tyle :/ i jak tu się mają czuć zwykli liczacze ? ech wy wyech to ja liczę każdą koło 10 godzin a wam nie pasuje jak jedna idzie tyle :/ i jak tu się mają czuć zwykli liczacze ? ech wy wy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

informacja dla mniej zorientowanych:

 

w zakladce obliczenia jest takie pole aplikacja i tam widac na jakiej wersji klienta sah jest liczona probka. aplikacja jest pobierana automatycznie i jak narazie nie ma mozliwosci samodzielnej ingerencji w to ktora jej wersja liczy tak jak to bylo w klasycznym seti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś forum zamarło więc coś skrobne narazie cały czas się rozpędzamy i pomalutku dołączają nowi userzy niestety utkneliśmy na 3 miejscu w polsce i choć deklasujemy pozostałą konkurencję to nadal liczymy mniej o 30k tygodniowo od barwkompów :wink: ale może jakoś pomału nadrobimy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...