Skocz do zawartości
BiAłY

Konkurs na Tweak

Rekomendowane odpowiedzi

Moze i troche marudze ale chyba mozna wymagac troszeczke solidnosci od tego serwisu. W koncu przez niesolidnosc mozna stracic klientow...

wyluzuj koleś, to chyba nie Twoja sprawa czy Tweak.pl straci "klientów" czy nie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i troche marudze ale chyba mozna wymagac troszeczke solidnosci od tego serwisu. W koncu przez niesolidnosc mozna stracic klientow...

wyluzuj koleś, to chyba nie Twoja sprawa czy Tweak.pl straci "klientów" czy nie :evil:
on sie martwi o Tweaka poprostu;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee calm down ;] ;] ;] 

 

@ genghis... co do integracji, to moja bejbe wraca za 6 tygodni bez 2 dni, wiec taka melancholia mnie dopadla, ze szok ;] ;] ;]

uuu to przej... ja jeszcze tylko tydz czekania mam a i tak mi odbija juz i jakos na forum aktywniejszy sie stalem ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

andriu halo nie halo, po prostu koleś wyrażał swoją opinię więc czemu mamy go tępić. Nie robił ani nie mówił nic złego. No chyba że nie wiem w tweaku jakieś zasady tego typu są no to zwracam honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andriu halo nie halo, po prostu koleś wyrażał swoją opinię więc czemu mamy go tępić. Nie robił ani nie mówił nic złego. No chyba że nie wiem w tweaku jakieś zasady tego typu są no to zwracam honor.

jescze sie nie domysliles o co chodzi ;]] :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale co, że on napisał Dr.Stan czy co??? Tak to było moje konto kiedyś tutaj a teraz jest co. O to chodzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No jest bo miałem w podpisie 11 linijek tą samą czcionką jak teraz co było za dużo, a nie zmieniłem więc dostałem bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest bo miałem w podpisie 11 linijek tą samą czcionką jak teraz co było za dużo, a nie zmieniłem więc dostałem bana.

hehe ;]]] trzeba byc grzecznym i stosowac sie do regulaminu ;]]

ja tez mam ladny opis a pol forum nie wie o so chosi ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W regulaminie nie pisze ile ma być linijek, i wątpie żeby wielu ludziom przeszkadzało kilkanaście linijek małą czcionką, ja nie lubie pisania wszystkiego w jednej linii.

Jestem tu od października 2003 i nikt sie wcześniej nie czepiał, a niedawno jednemu zwykłego użytkownikowi nie spasowało, jakiś moder czy admin przeczytał i dostałem bana bo nie zmieniłem. Ale cóż. Koleś pewnie dostaje batoniki za podpieprzanie ludzi.

 

Twój opis pasuje mi na seriala do AnyDVD albo CloneCD. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andriu nie rozumiem twojego zachowania w stosunku do mojej wypowiedzi. Chyba mam prawo do wypowiedzenia swojego zdania, ktore w nijakim stopniu przekracza regulamin tego forum. Stwierdzam tylko iz prosperujaca firma, chcaca utrzymac sie na rynku powinna byc bardziej solidna. Sam powiedz czy to nie jest prawde ? Jesli nie to powiedz dlaczego wynikla taka sytuacja ze termin nie zostal dotrzymany... Nikogo tu nie obrazam. Krytyka nie tyczy sie osoby tylko zachowan. Jesli cie to dotyka to juz twoja sprawa. To tylko o czyms swiadczy (pewnie o tym ze tak jest ). Ja tylko chce zwrocic na cos takiego uwage by w przyszlosci nie bylo takiego zachowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie genghiskhan. To bylo moje ostatnie zdanie w tej kwestii... Juz nie musisz czytac wiecej na ten temat, ulatwie ci to  :)

trzeba bylo wczesniej usunac to z podpisu i tak masz szczescie ze na wakacje Cie nie wyslali :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...