Skocz do zawartości
WirMaX

[ Golden Dragon 1.0 ] Ukończony... Crashed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dziurki zostają, problem z doborem farby... mi nie przeszkadzają ;)

 

Chwilowo mącze się z zasr.. nymi króćcami od nagrzewnicy niewiem czymto go..no złączyć, jutro pojade po topnik do lutu miękkiego i powalcze z cyną, znacie moze jakie www lub temat o tym !>?

 

Pozdro moze jak się uporam z tym shitem, jutro zażuce fony ale nic nie obpiecjue! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Tym razem juz prawie skończyłem, pozostaje mi czekać na pozostałe dwie katody. Na zdjęciach widać że góra i prawa strona jest nie oświecona ;). W realu nie wygląda to tak źle bo wszystko śię ładnie świeci. Większości osób które mnie odwiedzają (czyt. kumle) podoba się podświetlanie stupek i spodu, których kolor pasuje do obudowy. Przydał by się jakiś świetlny kabel na fornt ale ja juz zbankrutowałem, zbieram na radka 9800 pro.

 

Jak widać dodatkowe 2 katody będą przydatne bo jedna na góre druga prawa góra i będzie śiwetlnie ;)

 

Narazie zpraszam do oglądania:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

W sobote wyjerzdzam z rodzicami na wczasy pod namiot do włoch więc jak chcecie sie pytać to tylko do soboty bo mnie przez 2 tg nie będzie.

Czeka na opinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a zapowiadalo sie tak dobrze... :roll: Widac , ze wlozyles to troche pracy ale jak dla mnie to przesadziles z tymi kolorami :/ Jeszcze jedna rzecz , ktora mi sie nie podoba to te weze z WC . No ale to tylko moje zdanie , najwazniejsze zeby tobie sie podobalo

 

EDIT: ale kolor budy zapupisty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wygląda tak kolorowo :)

 

Niestety ale cyfrówka robi dziwne mi psikusy i za każdym razem sa inne kolory. Moze jest to wfekt UV ? . Tak na prawę są tylko 2 kolory! zielony i pomarańcz, niema czerwieni ani filetu co widać na niektórych fotach :evil:

Wydaje mi się że jak dojdą te dwie katody to będzie więcej zieleni bo góra jest bardziej zielona. Zobaczymy.

 

Acha jeszcze dodam że obudowa waży : 32 KG :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paczam na to i sie zastanwaiam... czy Ty masz klape boczną zdjętą podczas normalnego uzytkowania czy założoną... bo jeśli

a)zdjętą... to po co dziergałes tego smoka...

b)założoną - po co tyle bajerów w środku skoro przez smoka widok jest dość 'okrojony' :D

 

...taka moja mała dygresja co do optymalnych ustawień... :] , że nie warto ładować wszystkiego co 4max ma w sprzedaży do kompa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

 

+ kolor budy miodzio

+ smok miodzio

+ oświetle nawet nawet, aczkolwiek namieszane zabardzo :|

 

- kolor środka, ten zielony wg. mnie kompletnie nirpasuje do reszty, i kij z tego ze raguje na uv

- weze

- poco podświetlać bude od dołu, jak nózki sa podświetlone :/

 

popraw zbiorniczek, jakaś grawerka, skala poziomu wody :) moj osobisty pomysł ;)

 

a tak jeszcze dodam, zastanawiałeś sie nad wstawieniem w smoka plexi w kolorze niebieskim, lub szkła ? ciekawie by to wyglądąło, bo niebyłoby widac co jest w środku, a efekt byłby widoczny w nocy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw.!

 

 

To nie jest jeszcze wersja finalna !!! (patrz tytuł)

Te foty walnołem w 5 minut bo wujek wpadł z aparatem na chwileczke dosłownie i przy okazji zrobiłem je tak aby tylo wam pokazać jak jest, ale tak nie jest :). Sam się załamałem jak to wyszło na zdjęciach :evil: . Obiecuje że jak wróce z wczasów to zrobie pożądne foty i będe miał te dodatkowe katody.

 

Co do węży to te akurat mi się bardziej podobają od zwykłego igielitowego. Jest to wąż #a właściwie dwa (główny wylotowy na blok to średnica wew 15mm zew 20mm!, a dwa powrotne to wew 12 mm zew 17 mm!). Wąż dzięki zbrojeniu białą nićią (fajnie odbija UV czego nie widać na zdjęciach) jest sztywniejszy i wogule jes go ciężko złamać, moge robić zagięcia pod kątem 90* a nawet 360 bez załamań i blokagy przepływu!! I nie jest to wąż ogrodowy tylko do pomp ciśnieniowych (stąd ta grubość) pompujących powietrze.

CYTAT:

"- poco podświetlać bude od dołu, jak nózki sa podświetlone :/"

 

Jak podświetliłem sam spud to był mizerny efekt, jkoś tak ciemno było, po dodaniu stupek efekt jest lepszy bardziej pełny.

Cytat 2:

PelzaK

Wysłany: 14 Lip, 2004 17:38 Temat postu:

paczam na to i sie zastanwaiam... czy Ty masz klape boczną zdjętą podczas normalnego uzytkowania czy założoną... bo jeśli

a)zdjętą... to po co dziergałes tego smoka...

b)założoną - po co tyle bajerów w środku skoro przez smoka widok jest dość 'okrojony'

 

...taka moja mała dygresja co do optymalnych ustawień... :] , że nie warto ładować wszystkiego co 4max ma w sprzedaży do kompa :]

 

Co do punktu b ;) Zdjęcie to obraz statyczny i fakt do tego się nie nadaje smok przy zamkniętej klapie, ale jak przechodzisz obok obudowy to widać wręcz wszystko.

 

Ehh szkoda że nie możecie przyjść zobaczyć ;)

 

Cieszy mnie zainteresowanie czakm na dalsze opinie! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę :wink:

Kolor świetny dobrze położony duży +

Smok kupa roboty efekt ok (ja takich rzeczy nie preferuję ale....) staranność jego wykonania duży +

 

Zastrzeżenia:

Kolor bebechów no cóz jak dla mnie -

Węże ciśnieniowe niestety nie podobają mi się -

Po co tyle światła pod spodem, stopy powinny wystarczyć -

Kieszeń na HDD powinna być w takim samym kolorze co reszta - (jeśli to złudzenie to cofam -)

Zbiornik jest trochę nie spasowany -

 

Co to jest to wgniecenie na otwartej klapie?

 

Jeszcze troche pracy przed tobą ale jak na razie efekt jest całkiem całkiem :) Pewnie mam trochę inny gust i to dlatego tak zrzędzę :lol:

Minusów więcej ale te dwa duże plusy równoważą :D

 

Update:

 

Zwracam honor przegapiłem :oops: wentyl w górze obudowy nagrzewnica będzie mieć piękny przewiew, przepraszam za mój nieprofesjonalizm :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjecia nocne z uv wygladaja bardzo ladnie (bez zalozonego boku)

a tak to lipa, pod smokiem widac koszyki ktore bardzo jasno swieca na zielono, za kolorowo w srodku; ja myslalem ze beda dwa kolory: zloty i zielony a tu cyrk i wesole miasteczko w jednym

mam nadzieje ze tobie sie podoba bo ja nie mogl bym przy takiej dyskotece siedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zakolorowo, a tak to:

-nóżki ladne

-kolorek budy tesh

ale, co do szlaufow, wezykow, roreczek i miedzianych kolaneczek, to tak sobie mi sie to podoba.

Janusz Laskowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko piknie ten zloty kolorek rowniez moze byc ale srodek i podswietlenie (choc to akurat to kwestia gustu) zrob z tym porzadek te weze ogrodowe strasznie szpeca caly profesjonalizm i dokladnosc skombinuj jakies delikatniejsze wezyki z lepszym desginem mimo iz malo je widac :!: poza tym kongratulejszyns :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie podoba mi się jedynie smok i kolor zewnętrzny budy. Reszta IMHO do dopracowania, bo to co jest teraz przypomina masę..."Kolorowych jarmarków, blaszanych zegarków, pierzastych kogucików, baloników na druciku, motyli drewnianych, koników bujanych, cukrowej waty i z piernika chaty"......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

 

Wezme wszystkie uwagi ... pod uwagę ;)

 

Jak wywale tego GF2MX 32 z tym wentylem a środku, i powalczę z kablami tak aby nie świeciły się te co nie muszą, zrobie pożądne zdjęcia, i odzyskam te dwie (bądź jedną) katody to może dać to zupełnie inny ewfek - mniej badziewia na środku. Fakt jeszcze pare żeczy do dopracowania pozostało. Jak ukończe dam znać.

 

Nisetety, choć dla mnie stety, dopiero za 2 tgodnie bo wyjeżdżam na wczasy do włoch. Może jak mi troche słońce przyświeci to wpadną jekieś nowe pomysły do łba :).

 

Pozdrawiam i dzięki za opinię!

 

Ps. !!! Węży nie ZMIENIĘ te są zapupiaszcze i na maxa mi się podobają :) !!![/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już wróciłem... ::: ...

Smok mi się bardzo podoba, kolor mniej, ale też.

Kolor wnętrtza, oświetlenie, wiatraktorki pomarańczowate - ogromnie obleśne. Po prostu odpycha. Może jakieś klasyczne zdjęcia, lub filterek UV zamontuj na aparacik, bardziej to ładnie wyjdzie... Węże są ok, sztywne i elastyczne jednocześnie. Dla mnie bomba.

Ogólnie: Gdybyś pokazał jak jest na prawdę z kolorkami, to może się powstrzymam od nieotwierania tego wątku poniżej pierwszych zdjęć smoczka. A jak nie, to przepraszam, ale mi sie nie podoba.

 

(Zielona żarówa+pomatrańczowy przygaszony... hmmm... nieładnie...)

 

Tylko te nocne zdjecia jakoś wyglądają. Mod piękny ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Wystająca nagrzewnica - (jak ona oddaj ciepło? żadnego wentla nie widać) (...)

Widze Madness, że nie zauważyłeś tego, jakby nie było, dużego wentyla na dachu budy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co odrazu wieszac psow pozyjemy zobaczymy foty i ocenimy , a noz okaze sie 5 katod w sam raz :D mmnie tam 2 uv stykna

 

UPDATE : NO wiec hmm smok lux kupa roboty bardzo dobrej , a co do wnetrza to nie obraz sie mnie sie nie podoba :( ja bym wiele msinil ale nie wypsize tego bo po co i tak nie mzineisz :) wiem z autospji :P kolor wetyli moglby byc zielony gwarantuje ze juz by bylo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...