Skocz do zawartości
jester

Chronicles of Riddick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam maleńki problem otóż jestem na 30 levelu przedmną wielki dwunożny Guard. Mam pytanko czy mam walic do niego z shotguna aż padnie czy może ma jakiś słaby punkt np z tyłu? Próbowałem kilka razy ale niestety zawsze mnie kładzie w końcu. Niestety nie mam granatów. Będe wdzięczny za wszelkie wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie transportowane są przypadkiem taśmą pod sufitem duże ładunki?

1282965[/snapback]

 

Zgadza sie, zauwazylem to po 2 nastepnych próbach :P. Gre skończylem jest świetna aczkolwiek troche krótka. THX anyway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niedawno skończyłem tą grę. Mogę powiedzieć tylko jedno. To najlepsza fpp w jaką grałem. Klimat jest rewelacyjny, no i nareszcie porządny bohater, który nie walczy w imie jakichś wyswiechtanych ideałów rodem z bajek braci Grimm. Szkoda tylko, że krótka. Martwi mnie to, że dobre gry są z reguły krótkie. Natomiast tworzone latami, przynudnawe molochy w stylu HL2 ciagną się niemiłosiernie. Jeśli już nadepnołem Hl2. Ciekawi mnie jedno. Czy hłopaki z Valve są tak przeciętni, że potrzebowali tylu lat na stworzenie gry z pozbawionym osobowosci bohaterem niemową w plastikowym swiecie rodem z filmu sf klasy c. Czy po prostu są już tak przeżarci przez komercję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem girkę i mogę napisać że jakies cudo to to nie jest. Owszem,lepsza niż Doom 3, ale gorsza niż Far Cry, o HL2 już nie wspominając.Oczywiście każdy ma własne zdanie.Ogólnie miło sie grało,ale bardzo krótko.Gra na dwa popołudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierke bede miala nidlugo, napalilem sie na nia bo Doom mi sie strasznie podobal (te klimaty ciemne.. hehe) no i filmy Pitch Black, to anime łączące i Kroniki Riddicka były po prostu wyje#$%e!!! :D Mam prosbe, moze znacie jakis adres z filmikiem z gry, ale nie z reklama czy renderkami interesuje mnie filmik konkretnie z gameplaya.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik z gameplaya?? A prosze http://mlodykaras.neostrada.pl/riddick.avi moze framerate nie jest powalajacy 12-15FPS ,ale niestety jak sie robi filmy z ustawieniami na max to tak juz jest :P Normalnie mam od 35 do 70fps. Aha i sama rogrywka wyglada w mniejszej czesci tak jak na filmiku. Duzo jest tez skradania i wykonywania misji w wiezieniu. BTW dzisiaj ja skonczylem i musze przyznac ,ze bardzo mi sie podobala. Napewno lepsza niz D3, FarCry na rowni z HL2 i jest najlepsza gra zrobiona na podstawie filmu. Polecam ,bo warto!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mi po włożeniu płytki od razu wali bład że wystąpłi wyjątek unkown .............. Jest do wyboru tylko OK albo anumluj. Na gorze paska pisze SETUP.EXE-BŁĄD APLIKACJI Czemu wali taki bład ?? czy mój sprzet cos nie odpowiada ??? Sprzet z podpisu, windows Xp pro +service pack 1 i 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że kiepskie to moze byc pytanie.. Masz oryginał?

Jezeli nie, nie pytaj, a jezeli masz org. to wbij z grą do kogos innego sprawdzic i bedziesz miał odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam problem.. odpalam riddicka filmiki początkowe lecą i nagle komputer sie restartuje :/ wie ktoś od czego to może być ??

1310113[/snapback]

jejku gdzies mi sie wlasnie krysztalowa kula zapodziala, jak znajde to ci napisze ossochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

mam ta gre i mam ten sam problem co inni z tym błedem enegine cos tam. Czy jest konieczne instalowanie servie pack?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prośbę mógłby mi ktoś przesłać sejwy jakieś najlepeiej koło 30 czekpojntu, miałem podobny problem co większość, że po wczytywaniu komputer się resetował aż w końcu po n-tym resecie profil sie popsuł i miałem tylko możliwość usunięcia go szkoda by mi było od początku przechodzić więc stąd moja prośba mail: slawek268@tlen.pl z góry dzięki za życzliwą pomoc!

STWIERDZIŁEM ŻE PEWNIE NIKOMU NIE BĘDZIE CHCIAŁO SIĘ POMÓC WIĘC NIECH KTOŚ PRZYNAJMNIEJ NAPISZE NAZWY MAP OD 30 CHECKPOINTU dzięki

Edytowane przez Slaw268

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki bystry to ja jestem tylko przy wchodzeniu na ten profil pojawiła mi sie informacja że profil jest popsuty i wybrałem niestety opcje usunięcia profilu. Najwyżej zaczne od nowa bo widze mało tu osób "życzliwych" siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zaczołem jeszcze raz gre dzisiaj i po niecałych 6h grania ją skończyłem i dziwie się czemu aż tak ta gre wychwalacie może klimat spoko ciągle coś się dzieje ale gra przeciętna taka jak dla mnie hl2 który wnosi tylko dobrą fizyke (rozumiem przez to w miare interaktywne otoczenie) ale ileż można beczki turlać itd itp riddick nie ma za to wcale fizyki a gra się przyjemnie ale można to traktować jako interaktywny film pięcio godzinny raz obejrzeć i tyle, dumek za to był o wiele dłuższy i aż nudny ciągle te korytaże ciemność no ale klimat też miał. Żadko mnie gry teraz zaskakują chyba najbardziej ostatnio duke nukema 3d no i far cry niczego sobie sporo nowego wniósł do tego typu gier i wyszedł jakoś tak nieoczekiwanie. Ciekawe też są serie gier o II wojnie światowej (call of duty czy medal of honor) jak będa iść w tym kierunku będzie ciekawie ale to już inna bajka. Reasumując może za jakieś 3 - 4 lata zrobią pożądne fpp do którego siąde i strace na nim tyle godzin co na dn3d no ale to już będe miał pod trzydzieche:) poczekamy zobaczymy. Tyle ode mnie. Pozdrowienia od podziemia hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Mam problem z The chronicles of riddick Escape From Butcher Bay!!!!

Najprościej mowiąc mam ścinke :-|

Odpalam gierke na najniższych detalach tekstur i rozdzielczosci 400x300 czyli najniższa!!!

I ścina sie jak cholera!!!

Mam athlon'a 2000 256ramu i GeForce 4 MX 440 i wydaje mie sie ze powiniem chodzic normalnie!!!

HL2 chodzil bez zadnych problemow.

Ale najzabawniejsze jest to ze na rozdzielczości 1024x800 i najwyzszych detalach chodzi tak samo.

Odpalalem go na Win XP z Serwis Pack 2 i nowymi steramim di karty i diviX 9c.

To jest zripowana wersja z DvD.

Blagam o pomoc!!! Bo po screen'ach wnosze ze ta giera jest zajebista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...