Skocz do zawartości
jester

Chronicles of Riddick

Rekomendowane odpowiedzi

przypomina ci dooma ale w jakim sensie? dla mnie ta gra jest o cale lata swietlne lepsze od dooma rowniez pod wzgledem grafiki ( nie wiem jak u was ale u mnie ta gra na max detale dochodzi do 30 fps kiedy doom na max wyciagal tylko 10)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylilem sie z tym ze mi przypomina riddick to inna bajka inny klimat wreszcie giera bez reklam zbednych bez innych dupereli a taki hit! Nikt o niej nei wiedzial a tera taki hicior lepszy od doom'a 3 ktory procz ladnej grafy nei mial nic ciekawego nudzil sie szybko ja z ledwoscia go przeszedlem dwa razy po co sam nie wiem z nudow odkrycia czegos innego (jasne czego ). Daje tej gierce 10/10 wczoraj jeszcze film ogladalem wypas ahhhhh kupuje gierke wreszcie cos z fabula no procz hl2 i far cry'a co jakams tak fabule mial:P . Klimat w riddicku rzadzi ahhhhh i muzza !!!!! NIC TYLKO BRAC I GRAC!!

 

pozdro 4all

Edytowane przez skibson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm problem jestem już po zabicu tego gostka takiego z długimi włosami napałki sie nawalalismy chyba po 18 checkpoincie i musz isć do feed ward ale niemoge dojść bo mnie od razu zabijaja te działka. w dodatku daje takiemu gostkowi 50 usd by wzioł strazników czymś zajoł. co z robić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest takie cos tzw. patch gdzies tu jest link ale uwaga ma to 2xxmb wiec milych transferow gdzies an poczatku. Tego tematu.

Nie da sie wlaczyc tmiedemo cza to scaiganc benchmark tzw. i dopiero

Edytowane przez skibson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm problem jestem już po zabicu tego gostka takiego z długimi włosami napałki sie nawalalismy chyba po 18 checkpoincie i musz isć do feed ward ale niemoge dojść bo mnie od razu zabijaja te działka. w dodatku daje takiemu gostkowi 50 usd by wzioł strazników czymś zajoł. co z robić??

1357616[/snapback]

A masz schowana ta palke??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest takie cos tzw. patch gdzies tu jest link ale uwaga ma to 2xxmb wiec milych transferow  gdzies an poczatku. Tego tematu. Nie da sie wlaczyc tmiedemo cza to scaiganc benchmark tzw. i dopiero

Masz na myśli spolszczenie angielskich napisów? Cały wątek przejrzałem, żadnego linka nie znalazłem .... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema własnie sciaglem demko i zastanawiam sie czy zamówić pełna wersje.. ale hm.. niby tu pisza ze lepiej chodzi od doomaIII a mi chodzi gorzej,stery mam DNA 5.2 i w gram w 1024 Dynamic Shadows albo jakos tak Off,Shader's 1.4 + aax4 i aniso x2 i przeważnie spada do 15 fps: ?? a jak wloncze latare to 9... to jest normalne czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakieś amatorskie wykonanie do angielskiej wersji?

1360917[/snapback]

Gra w polsce zostala wydana przez Nicolas Games w wersji ANG i raczej nie wyjdzie w profesjonalej polskiej wersji jezykowej. Co do amatorskiego spolszczenia tez takiego nie ma, ale moze znajdzie sie grupa zapalencow tak jak to bylo z HL2 i spolszczy gre. Pozostalo tylko czekac i miec nadzieje, ze ktos w niedalekiej przyszlosci zabierze sie za to. Gra naprawde wypas i warta jest tego zeby ja spolszczyc. Szkoda tylko, ze polscy wydawcy tak olewaja graczy :sad: W koncu przetlumaczenie kilku-kilkunastu tysiecy slow to nie jest chyba az tak wielki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle ze olewaja ale spolszczone gry to szajs np. far cry cenega zrobila z tego syf mam wersje po polsku to poprastu grac sie nie da masakra dialogi bosheeeeeee dubing. Doom 3 to samo moze nie gadaja za duzo ale kilka napisow spolszczyli bez sensu po co tlumaczyc hl2 czy riddicka jak jaksi czlowiek sie meczyl nagrywajaj kwestie fachowo gdzie polscy dystrybutorzy robia to na odpiernicz !! Ba jeszcze procz olewczej roboty ze strony polakow to gra wtedy traci na klimacie(bardzo np. far cry!!!! bosheeee uchowaj gralem w wersje english to przeszedlem dwa razy a polskiej raz nie mogelm bo mi sie nudzial zaraz!!!!) szczeze mowic chetnei bym pogral jakby chrome mortyr xpand rally te gry byly po angielsku lepiej polaką idzie angielski niz rodowity jezyk. Ale tak to juz jest ehhhhh.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello...

 

Tak z ciekawości zajżałem w ten temat, cóż takiego ciekawego tu piszą i po jakimś czasie stwierdziłem, że zrobie sobie kawę z wrażenia. Dlaczego? Ano... z tego co tu pisze, to gra jest w sumie bez wad ^_^

 

Tak się akurat składa, że skończyłem grę dwa razy (raz bo tak, drugi raz szukałem smaczków - niestety takowych nie znalazłem, ale wszystkie paczki za to tak) i niestety musze stwierdzić z wielkim smutkiem, że gra jest raczej przeciętna. Czemu? Już tułumaczę.

 

Po pierwsze... udeżył mnie na dzień dobry sposób otrzymywania darów, który ni jak ma się do Pitch Black (z Kronikami można dyskutować, ale zje...li sprawę na całego), a dobił mnie fakt potraktowania znanego łowcy nagród. Po drugie... grafika nie jest taka rewelacyjna i ma parę upierdliwych błędów (ale to nie powód do krytyki, nic nie jest idealne). Po trzecie... zauważyłem kilka razy ciekawe błędy typu leżący w poziomie przeciwnik kilka metrów nad ziemią, który z założenia miał chyba spaść, ale nie zrobił tego dzięki stopie, która uchroniła go od upadku (zachaczał nią o podest). Ciekawe jest to, że wle gościa nożem z boku (nie celuje w niego z zamairem), a on dostaje, albo zaciągam zwłoki za niewidzialne nitki.

 

To co powyżej, to czepianie się o szczegóły, ale najbardziej dobiło mnie to, że wczółem się na maksa, chcę więcej i co... gra się kończy. Boże... dosłownie współczuję tym z X-boksa, bo z tego co wiem wersja na PC jest wzbogacona o 2 misje / etapy. Poprostu załamka... za pierwszym razem grę skończyłem w 4 i pół godziny... Po prostu żenada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość menda88

Nio zgadzam sie ale jakby byla dluzsza to by juz klimat i cala reszta powoli siadal i tworcy tego nei chcieli popatrz np. doom 3 jakby byl krotszy to fanie ale tak jest strrrrrrrrrrrasznie dlugi i nudnawo sie juz robi jak za ktoryms razem walisz w zombi. W riddicka nie gralem jeszcze ale za dni pare bede wedlug mnei gra jest zajebista jak film zreszta tez. A komus kto sie wczul za bardzo to zawsze bedzie sie wydac ze krotka !:P

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie pobocznych misji zadanych przez wiezniow na spacerniaku i oddania im rzeczy o ktorych prosili to oddajemy je podczas przedostawania sie do Tower 19 (bo akurat przy drodze do wiezy mijamy drzwi do spacerniaka).

Może mi to ktoś dokładnie wyjasnić :?:

tzn. gdzie dokładnie są te drzwi :?: Od którego poziomu nalezy zacząć grę i gdzie się udać...

 

DZięki...

 

 

 

EDit: OK. Już po problemie...

Edytowane przez Uneek Eth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio zgadzam sie ale jakby byla dluzsza to by juz klimat i cala reszta powoli siadal i tworcy tego nei chcieli popatrz np. doom 3 jakby byl krotszy to fanie ale tak jest strrrrrrrrrrrasznie dlugi i nudnawo sie juz robi jak za ktoryms razem walisz w zombi. W riddicka nie gralem jeszcze ale za dni pare bede wedlug mnei gra jest zajebista jak film zreszta tez. A komus kto sie wczul za bardzo to zawsze bedzie sie wydac ze krotka !:P

pozdro

1370809[/snapback]

Widzisz... Riddic tez tracił klimat a sama końcówka powiewała grozą w stronę twórców - po prostu coś tam im nie wyszło, nie ważne. Co do D3, to ten miał jednego zasadniczego pecha - każdy na niego czekał i czekal na niewiadomo co. Granie w D3 ma tylko sens nocą i z dobrym naglośnieniem, bo inaczej gra zatraca klimat. Owszem jest ciut przy długa, ale takie było zapewne zamierzenie, czyli snucie sie po ciemnych korytażach w oczekiwaniu, że coś wyskoczy. Problem w tym, że jest to monotonne, ale też ma swój urok. Riddic natomiast jest z deka takby jakby nijaki, coś się zaczyna dziać, łapie się klimat i pac... klimat pryska. Mogła to być bardzo dobra gra, ale niestety taka nie jest - jest przeciętna. nie można powiedzieć, że jest ona wyjątkowa czy orginalna.

 

No... ale to tylko moje zdanie ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie miał któryś z was może najpierw demo a potem pełną?? czy sa jakies różnice w szybkości działania bo u mnie na kompie z sygnaturki mam średnio 23 fps a czasami i do 9 spadnie:( na rozdziałce 1024x768, anitilisingu na 4 ziporowaniu na 8 i shaderze 2,0 a nie tym 2,0++

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chciałbym tutaj sie chwalić .. ale masz jakieś tragiczne te fpsy. Ja miałem demko a potem pełną i nigdy nie miałem tak mało.... coś musisz mieć w sterach skopane bo to jest niemożliwe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. miałem tak samo:( spadki Fps wielkie i wogole max 30fps.. tyle ze na procu pokreconym na 3,4 i karcie 400/360,tera.. mam nowy syStem ,stery 5.4 bo na tamtym starym to ŁoŁ pare naraz chyba było ^^ za ras zainstaluje Riddicka wreszcie pełna wersja..na starym systemie miałem demko :) zobaczymy jak działa.. piSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sformatowałem partycję systemową, zarzuciłem od nowa winde i wszystkie inne [ciach!]ły, sterowniki do mobo 5,10 do grafy xg 76.10 i przy 1024x768 z anizo i detalami na maxa, z shaderem 2,0bo się sam ustawił (nie 2,0++) mam średnio 40-50 klatek, czasami zdarza mu się spaść do 23 albo skoczyc do 70. Przy właczonym aa na 4 jeśt srednio 23-27 klatek, aczasami ma spadki do 13-15 albo skoki do 50. Nadal uważam że jest kiszka:(

 

update:

 

ustawienie grafy z 500/550 i z 900/ na 1050 zaowocowało może jedynm fspem więcej choć mi się nie wydaje:( więc coś tu jest zdecydowanie nie tak

Edytowane przez Anomandarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tez mam problem z zainstalowaniem tej gry, po wrzuceniu płytki od razu wyskakuje błąd: Wystapil problem z aplikacja Starbreeze autorun i zostanie ona zamknieta, moge tylko sobie wybrac czy chce wyslac raport do microsoftu czy nie.

Zainstalowalem juz nawet service packa 2 i tez nic nie pomoglo, macie moze jakis pomysl co zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tez mam problem z zainstalowaniem tej gry, po wrzuceniu płytki od razu wyskakuje błąd: Wystapil problem z aplikacja Starbreeze autorun i zostanie ona zamknieta, moge tylko sobie wybrac czy chce wyslac raport do microsoftu czy nie.

Zainstalowalem juz nawet service packa 2 i tez nic nie pomoglo, macie moze jakis pomysl co zrobic?

1384543[/snapback]

 

Reinstal systemu :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reinstal systemu  :-P

1384793[/snapback]

Dzieki za pocieszenie, tak myslalem, ze to mnie uratuje, ale to jest ostatecznosc, a narazie mi sie nie chce.

Mam pytanie, a jakbym zainstalowal na innym kompie i poprostu juz zainstalowana gre przegral na moj dysk to jest szansa, ze bedzie dzialac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm sprzet jak w podpisie ... raz czy dwa razy mi wychaczyl Max w 1024x768 bez AA i FA , wiec nie jest zle, btw z tego co mi wiadomo gra ma optymalizacje pod procki x64 wiec nawet na poczciwym radku 9550 z procem 64bit nikt nie powinien miec skokow

 

co do samej gry hmm 1. hl2, 2. fc, 3. choR 4. d3

 

ma ktos linka do solucji ? moze bzc po angielsku

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez był ten problem ale po Catalyst 4.12 juz go nie ma  :D

1174886[/snapback]

A co z FX/ami ja posiadam GeForce 5900 Xt i u mnie też występuje ten błąd po godzinie grania :( Pobawię się w sterowniki, może coś pomorze. Jeżeli jednak ktoś juz na FX miał ten problem i go rozwiązał to prosze o pomoc bo nie mogę żyć bez tej gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...