Skocz do zawartości
jester

Chronicles of Riddick

Rekomendowane odpowiedzi

słyszałem że tą gre można uruchomić w 64 bitach po podmianie jakiegoś pliku i sa super efekty itd. (może to już wiecie ale nie chce mi się przeszukiwać całych 13 stron tematu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom oki ale ktore mam Kaeres sciaganc NGO czy OMEGI a mozze DNA??? ktore polecasz//polecacie????????

pozdro

1426509[/snapback]

Softmode na Catalystach 5.4 - http://www.techpowerup.com/softmod/downloads.php

Do tego mam ATi Tray Tool - chyba lepszy od ATi Tool`a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widac roznicy niema w wygladzie zolnierzy tylko cieniowania sie zmieniaja

1425795[/snapback]

Umbrella - no wlasnie tak przeciez shadery = cieniowanie.

A poza tym ten zolniez ktorego zrobiles nie jest oswietlony zadnym dynamicznym swiatlem typu wystrzal z broni i na 2.0 i na 2.0++ wyglada prawie identycznie. Na tych moich screenach byla specyficzna sytuacja kiedy zolniez jest oswietlany wystrzalem ze swojej wlasnej broni i wtedy jak na dloni widac roznice w tych shaderach.

Tak czy siak przy takiej stracie wydajnosci zmiana shaderow nie warta swieczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez miedzy dx8, a dx9 w tej grze nie ma az takiej wielkiej roznicy aby posiadacze ti mogli sie martwic.

Jedynie cieniowanie w niektorych przypadkach jest inne.

Sama jakosc tekstur, wyboistosc/chropowatosc i ostrosc jest identyczna.

Jedynie w lazni kafelki bardziej mi sie podobaja z PS 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie płytka uszkodzona

Itachi

 

a zawartosc plyty da sie skopiowac

Zrzucilem z dysku kolegi 5 plikow ISO. Czyzby zle sie zrzucilo? Troche dziwne.. Wrzucam w alkohola, wszystko pieknie, autostart, pojawia sie menu i zaczynam instalacje. Gdy dochodzi do zrzucania pliku "INTRO.OGG" wywala mi ten blad.

 

EDIT: Nagralem *.iso na cd. Nic nie dalo :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres sciaglem to http://69.93.129.141/softmod.wxp-w2k-8-121...22a-022141C.exe i potem wdm capture jak pisalo i to mialo zwiekszyc te pipelines ale dalej ma 4 tylko co poradzicie da sie je zmienic bo ja wciskam to moge cos zmienic http://img229.echo.cx/my.php?image=skibson24cb.jpg wiec Kaeres coz mam zrobic by me zycie stalo sie lepszym ?

pozdro

edit:

thx Kaeres pomoglo tera gram na 800x600 aax2 i gra chadza o niebo lepiej niz wczesniej !!!!! dzieki stary lekki dopalacz hehe

Edytowane przez skibson_wielki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 76.10 XG też nie o czym się boleśnie dziś przekonałem :| . Wróciłem do 71.84 (na których znowu SWAT4 coś kiepsko chodzi - ale na szczęście SWATa już przeszedłem i teraz biorę się za Rydzyka)

 

Pograłem trochę dziś, wykonałem parę zadań i... narazie giera wymiata...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z NV40 na pokładzie, konretnie 6800GT/Ultra - jak wam ta gra chodzi?

 

Ja odpaliłem dziś pierwszy raz i klapa - 1280x1024 Anizo max i PS2.0++ - 15FPS widzę  :mur:

1434881[/snapback]

Bo w ta gre w PS 2.0++ sie nie da grac na zadnej karcie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziecie to pokażcie...:)

 

Jeszcze jeden pretekst do przesiadki na Venice ?? (+ Far Cry)...

 

Ja sobie obecnie kończę Rydzyka...na razie lepszy od FC (że o Doomie nie wspomnę)...na równi z HL2 (ale to subiektywna opinia - nie bić :|)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziecie to pokażcie...:)

 

Jeszcze jeden pretekst do przesiadki na Venice ?? (+ Far Cry)...

 

Ja sobie obecnie kończę Rydzyka...na razie lepszy od FC (że o Doomie nie wspomnę)...na równi z HL2 (ale to subiektywna opinia - nie bić :|)

1435490[/snapback]

mnie wessal jeszcze bardziej niz hl2. chociaz uwazam ze obie gry sa rownie dobre.

A o co chodzi z ta roznica na 64bit windowsie? Przeciez roznicy w obrazie nie bedzie wiec jak mozna zobaczyc na szkrinach roznice? ocb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio fakt na 64 bitkach riddick pokazuje powera gdzies widzialem screeny normalne i 64 wypas widac roznice odrazu.

pozdro

jak znajde dam linka B)

1435423[/snapback]

Niestety tamte linki byly zwykla komercyjna sciema.. na A64 ta gra z PS++ płynniej jedynie chodzi.. A róznicy w grafice nie widać..

Wiem, ponieważ grałem na sprzęcie a64 i porownywalem do mojego.

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem: swiezy system, wszystkie stery chipset itd + Forceware 76.45 - przy probie uruchomienia wyskakuje blad :

this application requires graphics driver support for OpenGL 1.3 or higher

Ozzoo chozzi :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...