Skocz do zawartości
Gość

Statystyki 02-07-2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tak jak zapowiadalem, staty w sobote. Na czas wakacji juz tak pozostanie, w sierpniu jednak pare dni mnie nie bedzie, m.in sobote i niedziele wiec wtedy beda prawdopodobnie zbiorcze staty z dwoch tygodni ale to sie jeszcze zobaczy jak bedzie odpowiednio blisko. Dzisiejsze wykresy sa przejsciowymi miedzy okresem sroda-sroda a sobota-sobota wiec teraz jest sroda-sobota, co daje dodatkowe 2 dni (dwa, bo brane sa dane z piatku wieczor, ale wrzucam to dopiero w sobote ze wzgledu na to, ze nie mam neta na swoim kompie i musze latac z danymi i potem wykresami w druga strone na plytce). Aha.. bym zapomnial... podziekujcie makakus'owi za to ze jako jedyny zaoferowal swoja pomoc, o ktora prosilem 2 tygodnie temu. Bez niego nie byloby dzisiaj statow.

 

 

Ranking

 

Ranking wg aktywnosci

 

Statystyki ogólne Tweak

 

Ranking teamów w Polsce

 

Tweak vs Barwkomp

 

Rywalizacje:

 

Olsztyn AMD Team vs uff...AR

The B Team vs UFO

 

Wlasnie sobie uswiadomilem, ze dalem ciala robiac wykres konkursowy i zupelnie zle zaznaczylem przedzial czasu... w zwiazku z tym wykres ten pojawi sie pozniej (w skrajnym przypadku jutro, bo nie wiem czy bede dzisiaj jeszcze przychodzil na neta)

 

--- update:

Juz jest chyba oki :)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurs polega na tym, że między najaktywniejszą 10 liczących w zadanym okresie jest losowana nagroda. Zawsze się pętałem w przdsionku brak mocy, a udział w niej biorą wszyscy liczący w teamie Tweaka.pl oczywiście jak przeliczą ile trzeba WU.

Chyba za wiele nie poplątałem.

Ukłony dla najlepszych i reszty zespołu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co miesiac. 

pamietam ze bylo jeszcze tak ze ten co wygra to nastepnym razem nie jest uwzgledniany (nie wiem tylko czy jeden raz czy dluzej)

nie bylo nic takiego, ze nie jest uwzgledniany. ten pomysl nie przeszedl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co miesiac. 

pamietam ze bylo jeszcze tak ze ten co wygra to nastepnym razem nie jest uwzgledniany (nie wiem tylko czy jeden raz czy dluzej)

nie bylo nic takiego, ze nie jest uwzgledniany. ten pomysl nie przeszedl.

calkiem mozliwe, tak mi sie wydawalo. przepraszam jesli wprowadzilem kogos w blad :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bylo ale mogloby byc, o tym juz niech decyduja sponsorzy nagrod :) Ale jak bym ja sponsorowal to raz wygranego odcial bym conajmniej na kilka nastepnych etapow, bo czasem wpadnie jakis glupi co ma szczescie i zakasuje wszystkie nagrody ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...