Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

ale nikt o tym nie informuje, że zostały usunięte jakieś konta...przynajmniej ja się z tym nie spotkałem, a siedzę już tam całkiem długo...

masz racje. nikt nie informuje. jest chyba jakis system co sam je usowa i juz. poprostu qbass musisz czekac i moze akurat ci sie uda ;)

 

qbass : kiedys mialem 2 konta na tt. probowalem sie zalogowac na stare przed chwila ale nie da rady :/ a chcialem ci dac konto :-S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na topie sa aktualnie kawalki z roku 2003/4 ;-))

 

ostatnio takze jeden z kawalkow co najczesciej gosci u mnie w foobarze to : DJ Tiesto - Coca & Villa / La Noche mi. z ISOS4 ;]

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też zauważyliście że zaprzestano produkcję nowych kawałków techno?

Teraz wszystko co jest to same przeróbki tego co mamy. Czasami mi się to już brzydnie jak słyszę np. Drivera ..

 

Trochę nowości co słyszałem ostatnio to muzyka z Sunrise Festival 2005 np. Jerry Ropero Denis The Mence - Fuck U(Original Rmx), Macca - Ride Me Baby (Original Rmx), C-Mos - 2 Million Ways (Axwell remix) ale też nic ciekawego w porównaniu z 04, 03

Edytowane przez qura16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystko :wink:

 

Sunrise of House

1.C-Mos - 2 million Ways (Axwell Remix)

2.Devoted - Gotta Have (DJ Antoine Vs Mad Mark Remix)

3.Narcotic Thrust - I like It (Mblack Mix)

4.Motel - Feel The Rhythm (Original Rmx)

5.Jerry Ropero Denis The Mence - Fuck U (Original Rmx)

6.Macca - Ride Me Baby (Original Rmx)

7.Tim Deluxe vs Blur - Song 2 (Original Rmx)

8.Raw Shape - Body Rock

9.Flash - Pumping (Steppin' Out Mix)

10.Mylo - In My Arms - (Tocadisco's Zwichsen Den Stuehlen Mix)

 

Sunrise of Trance

11.Mark Norman - T34( Original mix)

12.Scott Mac - Damager 02 (Mac Zimms mix)

13.Sander Van Doorn & Sam Sharp - Chemistry EP (Fluid Mix)

14.Fred Baker - Total Blackout ( Original mix)

15.Yves Deruyter - Born Slippy ( Original mix)

16.Joop - Another world ( original mix)

17.The Police - S.O.S. (Sander Van Doorn Mix)

18.Binary finary - 2000 (Original Rmx)

19.4 Strings - Sunrise (Original Rmx)

20.Andre Visior - Speed Up (Original Rmx)

 

Sunrise Afterpaty

21.Poker Pets ft Nate James - Lovin You (Raul Rincon Remix)

22.Raw Shape - Instant Groove (Original Mix)

23.Soulseekerz - Turn me upside down (original 12 inch mix)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW!!! Dawno tu nie zaglądałem, ale widzę że nie dużo od tego czasu napisaliście; niestety. Wygląda to na jakiś zastój w porządnej muzyce. Ja jak zwykle stoję głównie na ASOT'ach, choć nie pogardzę czym innym. Ostatnio ściągnąłem seta Jonasa Steur'a z Protectora z Głogowa (24-09-2005); przez przypadek :) Nie jest jakiś powalający, ale ujdzie w tłoku. I mam pytanko czy ma ktoś do niego może tracklistę, bo w necie nie mogę jakoś znaleźć :mur: Co do ASOT'ów to w ciągu trzech ostatnich tygodni nic się szczególnego nie dzieje u Armina, prznajmniej takie jest moje zdanie. Ale wpadły mi w ucho dwa kawałki: XTRANOVA the way we are i SOLARIUM entropic. Gdyby ktoś miał je kompletne i chciał wrzucić na jakiegoś ftpa, bo w tym cholernym emule'u jest XTRANOVA pokawałkowana właśnie z ASOT'a, a entropica w ogóle nie ma. Szukam też trochę już starszego dream makera (KUFFDAM & PLANT); z nim jest to samo co z XTRANOVą. Wiem, że przez ręce satoshie'go i Pirateza przechodzi sporo nowości :D, więc może Wy macie kompletne te kawałki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od jednego z tutejszych użytkowników konto na TT. Wymaga ono jednak troche podreperowania ratio, więc postanowiłem się zająć tym już dziś. Ściąga się wszystko ładnie, wysyła również. Tylko czemu nie zmieniają się statystyki w moim profilu po wejściu na TT. Wciąż jest tyle samo ściągniętych danych i wysłanych. To jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo aktualizacja może nie przebiegać zbyt szybko, ale czemu przy Conntectable mam "NO"? Mam zmienne ip i używam MarBitTorrent- właściwie używam go od dziś, ponieważ BitComet nie jest tolerowany przez niektóre trackery jak się okazało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jesteś "conntectable" to nie rozumiem jak może się wszystko ładnie ściągać i wysyłać ?? przecież jak dobrze pamiętam w tym momencie jest ograniczenie do 5 slot'ów. Co do tego problemu na TT jest FAQ, zmiana portu, ewentualnie zmiana klienta.

 

Próbowałeś na stronie robić RE-TEST ??? czasem u mnie też gubi połączenie ale po RE-TEST'cie jest wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jesteś "conntectable" to nie rozumiem jak może się wszystko ładnie ściągać i wysyłać ?? przecież jak dobrze pamiętam w tym momencie jest ograniczenie do 5 slot'ów. Co do tego problemu na TT jest FAQ, zmiana portu, ewentualnie zmiana klienta.

 

Próbowałeś na stronie robić RE-TEST ??? czasem u mnie też gubi połączenie ale po RE-TEST'cie jest wszystko ok

Re-test'a prówbowałem nie jeden raz. Nic nie pomaga. Ładnie ściągać w moim przypadku oznaczało ok 50kB/s bo używam przy okazji NetLimitera, więc obcina transfer. Porty mam przekierowane na torrenta, zrobiłem to już dość dawno. Klient oparty jest na BitTornado, więc nie powinno być problemów żadnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.

Ma ktos moze odstapic invite/konto na trancetraffic ?

Bylem tam stalym userem dopuki nie wyjechalem na wakacje a konto moje zostalo skasowane po 30 dniach nieuzytkowania. Prosby do adminow ofc nic nie daly :(

Jezeli ktos bylby tak uprzejmy i dal mi ivite to bylbym bardzo wdzieczny (moge wzamian udostepnic ftp 2 gb )

email : arminvstiesto@o2.pl

 

2.

Zna ktos jeszcze jakies strony podobne do TT ?

jezeli tak to piszcie :)

Edytowane przez asdf123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajnie ja sie tyle domagam o konto a ten dostal buuuuuuuuuuuuuu

Life is brutal ;]

 

sproboj uzywac utorrent

Dzięki. Zacząłem używać tego klienta, przekierowałem port i działa jak należy.

Miałem już dziś zainstalowane 4-5 klientów i przy żadnym po przekierowaniu portów nie udało mi się ujrzeć "yes" przy connectable.

 

Tylko teraz jeszcze pytanie, macie jakis dobry sposób na poprawienie ratio w dość szybim czasie? Ściągnąć kilka popularnych setów/albumów czy jeszcze coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@narcyz - w sumie to jest tak jak napisales. najlepiej sciagac wszystko co sie pojawi i potem dlugo seedowac. najlepiej to wychodiz na duzych plikach. ja jak kkiedys sciagalem Ultras festiwal 6 to 11gb zassalo mi w 10h i bylo tylko kilka osob z pelnym plikiem i wtedy wyslalem ponad polowe tego co sciagnolem, tylko ze do tego trzeba miec dobre lacze :/

 

na uploadera to raczej nie masz szans chyba ze masz up >1mbit ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Tylko teraz jeszcze pytanie, macie jakis dobry sposób na poprawienie ratio w dość szybim czasie? Ściągnąć kilka popularnych setów/albumów czy jeszcze coś innego?

Raczej coś innego ;) prawde mówiąc nie przepradam za tym, jednak stwierdzam jednoznacznie Addict/Cheater. Innego wyjścia nie ma ;)

 

qbass Co do konta, zobaczę co da się zrobić w tej sprawie :-P

 

Sector i satoshie Trochę nie macie racji co do Uploader-a i new releases :) Kolega nexgen77 bardzo dobrze sobie radzi w roli Upychacza TTpack-ów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...