Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

No nic... odlacze zajechane creativy i podlacze swoje Hd 207 ;p Nie ma porownania z 555 ale jednak cos potrafia ;p

 

... ale jak narazie podniecam sie 2 dni setem FatboySlima ktorego zagral nad jeziorem LochNess niepamietam kiedy ;\

Ale muza genialna... czujecie... zmixowany kawalek gorillazz (chyba dirty harr) z utowrem fatboym gangsta trippin. Cos cudownego!!! Polecam. Jesli bedzie trzeba to upne, jesli nie znajdziecie nan zadym torencie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez poszukuje utworku trance, tytuł 'you are real' szukalem ale nie moge tego znalesc, jakies inne pod tym tutulem znajduje glupoty. oczywiscie w piosence padaly slowa 'you are real'

tytul wykonawcy wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylo - Drop The Pressure ?? O to chodzi ??

to jest normalna wersja z tego co wiem. a potrzebuje taka z babka co caly czas spiewa. bo normalnie to jest tylko '-drop the pressure.....' i to wszystko.

 

@dayus - dzieki!

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się sector. To ja nie mam tej wersji, o której mówisz. Jak będe dzisiaj wieczorem u kumpla to zrobie mu skanowanie na dysku ;), może u niego to znajdę.

ok dzieki :-D

---

edit:

czy ma ktos moze jeszcze ta paczke co kiedyw zapodal turzol na forum? chodzi mi dokladnie o te pliki konfiguracyjne do foobara. znalazlem stary link ale juz nie dziala. jakby ktos mogl wrzocic to z gory dzieki :!:

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SATOSHIE

Walne na wyslijto.pl zaraz (oczywiscie ze mam caly kawalek <oczko>)

Jesli chodzi o to ze po polowie seta klimat lekko sie zmienia to chyba wlasnie o to chodzi.. nienawidze monotoni w setach. A z tym wyciszaniem.. moze chodzi ci o "time freeze", troche sie tym bawilem. Nie z obawy przed urwaniem w pol bitu... bo ja mam pelna kontrole nad przejsciami, raczej dla uzyskania jakiegos ciekawego efektu.

Pozdro.

 

Dj Remy - Unplugged

http://s000.wyslijto.pl/?file_id=64958154354912079653

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu zmienil troszke styl :) ... tez pamietam wczesniejsze sety Neon'a, niektore nadal leza u mnie na hdd. Ale kazdy sie zmienia i szuka tego odpowiedniego kierunku :) a niektorzy poprostu tylko dlatego zeby sie odrozniac i nie byc szablonowym. Mnie rowniez poprzednie seciki bardziej sie podobaly, choc tu kryterium jest tylko gust muzyczny. Fajnie jesli ktos w ogole cos tworzy i stara sie robic to jak najlepiej. Takze Neon69 tworz dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety trance jak dla mnie wpadl w straszny "shithole" i poprostu juz go nie slucham, ciesze sie ze czytajac TA trafilem na preznie rozwijajacy sie electro-house i w tych klimatach sie teraz obracam.. czasami troche bardziej breaks czasami troche bardziej progressive.

Postaram sie na poczatku pazdziernika znowu zaprezentowac wam cos mniej komerycjnego. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda Neon69 dlatego ja i wielu moich znajomych zaczęło poszukiwać alterntywy, takiej jak np. progressive house albo deep tech tribal.

 

Sector nie znalazłem tego kawałka, którego szukasz :( sorry mate...

spoko satoshie dzieki mimo wszystko :!:, ja wlasnie dzisiaj znalazlem :) kawalek nazywa sie

:!: MYLO vs MIAMI SOUND MACHINE - Doctor Pressure :-)) kawalek zajebisty ale teledys taki smieszny ze glowa mala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...I feel so lonely without you...

So lonely

So lonely..."

 

Wyglada mi tak na 2 letni trancowy kawałek, babka to spiewa,zna ktoś?

Kurcze...a myslalem,ze to starszy kawałek.

A chodzilo mi o Mario Lopez - Lonely - polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tak sobie grzebałem no necie i patrzcie co znalazłem...

http://www.west.club.tw/htpc/Dj%20Tiesto%2...d%201080%7D.mpg Tiesto w rozdzielczości HDTV, raczej jako ciekawostka bo wazy jakieś 360MB, a trwa niecałe 3 minuty, ale za to jakość obrazu powala...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć czyj głos jest w 15 minucie ASOTa 264?

dokładnie od 14:08, to jest Tune of the week, jednak tytuł nic nie mówi.

Mam baardzo ale to baaaaardzo dziwne skojarzenie...

Edytowane przez Jaro87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@satoshie

'Touch me' nie jest "Tune of the week" i nie leci w czasie jakim podałem. 14:08

 

Chodzi mi o taki chichy głos jakiegoś mężczyzny, który mówi jakby przemówienie.

Edytowane przez Jaro87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz może linki?? Albo nagraj mi na płytke i wyślij pocztą będzie szybciej ;)

jeden z tego co pamietam ma ponad 5gb wiec nie zmiesci sie nawet na dvd ;) musialbym podzielic. 2gi jest chyba troche mniejszy wiec dalo by rady normalnie. 3ci cos troche ponad 1gb. mam jeszcze ultras music festival co zajmuje 11gb tez hdtv :D jak chcesz mozemy sie dogadac tyle ze w pl bede dopiero 30wrzesnia. jak cos wal na priva :)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...