Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe myślałem przez chwilę, że onet ma swoją relację z Nature One i nazwał ją Nature Onet :D :D

 

 

BTW. W tej chwili to się słucha Festiwal Jedynki w Sopocie "Niepokonani" - Jubileusz Perfectu ;)....a przynajmniej ja słucham.

 

 

 

Na sety z Nature One będę polował jutro rano. Chociaż chyba widziałem na TT, że Ferry się pojawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy ASOT do 45 minuty jest ciekawie potem nuuuuuuuuuuuuda i kocowka jako taka. Oglnie rzecz biorac kolejny sredni episode. Kawalek z gitarka miazdzy!

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.de/files/28291593/alalala.mp3.mp3.html

 

To jest kawałek z setu Davida G.

Słowa wzial z innej pisoenki i wkleił do melodii w kawałku.

Interesuje mnie piosenka z tymi właśnie słowami, jak sie nazywa?

Słowa pochodzą z kawałka Green Velvet - La La Land

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja typ jakis ma hobby wlamywania sie na radia internetowe ale jazde zrobil na ftb i cyberparty jesli ktos chce to nagrałem :).

@profit

zamułka ten timo mass

To nie jest Timo Mass! Tylko jak sama nazwa seta wskazuje gościu po nim ;)

Może dla jednych to zamułka ale dla mnie nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poda ktos linki do jakiegos fajnego house'u lub chillout'u ? Narazie znalazlem w tym temacie i sciagnalem: [VA] Housexy - Sounds of Summer i The Very Best Euphoric Funky House. Dopiero raczkuje w tych klimatach zapodajcie cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moreno : Skoro dopiero "raczkujesz" w tych klimatach myślę, że mogą Cie zainteresować sety i kompilacje Hed Kandi. Jest też label Hed Kandi Records. Wydają dużo kompilacji house'owych jak i chillout. Jest w czym wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...