Skocz do zawartości
pok

Kupno zasilacza

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam ponownie.Muj zasilacz to q-tec 400w i jakoś takoś wydaje mi sie że to jest po prostu kupa shitu.Wiem że pisaliście na takie tematy.Mam do was prośbe.Możecie mi podpowiedzieć jaki zasilacz bylby o niebo lepszy od tego q-teca, który by dobrze przymał napięcia, żeby miał 400w i żeby wytrzymal obciążenie okolo 6 wentyli i katody.I jeszcze jedna prośba, nie piszcie że to już było bo wiem ze było ale czytając te wszystkie posty poprostu sie pogubiłem.

dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtam ponownie.Muj zasilacz to q-tec 400w i jakoś takoś wydaje mi sie że to jest po prostu kupa shitu.Wiem że pisaliście na takie tematy.Mam do was prośbe.Możecie mi podpowiedzieć jaki zasilacz bylby o niebo lepszy od tego q-teca, który by dobrze przymał napięcia, żeby miał 400w i żeby wytrzymal obciążenie okolo 6 wentyli i katody.I jeszcze jedna prośba, nie piszcie że to już było bo wiem ze było ale czytając te wszystkie posty poprostu sie pogubiłem.

dzięki.

kupuj modecoma 350gtf (fortron) jak nie masz kasy 135zl kosztuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy wogule śpicie?:)Dobra to już mam 2 zasilacze do wyboru NeoTEC V4202 lub Chieftec 420W Dual Fan.Tylko teraz nie wiem który z nich będzie lepiej trzymał napięcia.Obydwa sa w cenie do 350 zł.Wiecie kiedy te neotec będą w sprzedaży?Jest już może jakaś recenzja tego czegoś?Sory za tyle pytań ale nie chce mi sie spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=8106&sid=1 full wypas cisza spokój i wydajność jak dobrze poszukasz znajdziesz taniej

 

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=5454&sid=1 to samo co wyżej ja mam takiego tylko że 300W i spokojnie ciągnie mój config po podłączeniu radka 9800pro żadnych problemów napiecia full stable!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli już doradzacie pok-owi to doradźcie również mi. planuje kupno DURONA 1600 i płyty z chipsetem KT 333, do tego mam GeForca 2 - jaki zasilacz podoła temu? nie mam zbyt dużo kasy max to jest 150 PLN. Zastanawiam się co sądzicie o QTECach chociaż pok już mi odpowiedział, ale może to odosobniony przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tagan to całkiem niezłe cacko :)Kosztuje tyle co chieftec, tyle że chieftec ma 420W a tagan 380W.A enermax troche za drogi.Chyba sie skusze na chiefteca(znana firma i w zadnej recenzji nie napisali o nim nic zlego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli już doradzacie pok-owi to doradźcie również mi. planuje kupno DURONA 1600 i płyty z chipsetem KT 333, do tego mam GeForca 2 - jaki zasilacz podoła temu? nie mam zbyt dużo kasy max to jest 150 PLN. Zastanawiam się co sądzicie o QTECach chociaż pok już mi odpowiedział, ale może to odosobniony przypadek.

Fortron FSP300-GTP

na allegro za okolo 100 zl

Q-Tec sobie odpusc bo to cos pokroju codegena tylko w zlotej obudowie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napięcia to on musi miec bardzo dobre zresztą spójrz sobie na topic o zasiłkach tam pisali o taganach, a co chiefów to ponoc ostatnio spuścił z tonu i montuje gorsze zasiłki  :(

Nic nie musi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H400XP lub Szefa420,no czyba ze przez ostatni miesiac (jak mnie nie bylo) trendy sie zmienily ;)

Teraz poleca się Tagana 380W :D :D :D

NeoTECa x3800, albo V4202 :D To jest to - zwłaszcza jak się wyrwie od nich do testów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...