Skocz do zawartości
roberttryb

Zasilacz Modecom CWT-550ADP (PFC)

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie nic nei napisales omodyfikacji elementow itd. napisales ze chcesz tylko jakies rady/opinie a wypowiedzi raczej nei sa modyfikacja... popros modera niech przeniesie na odpowiednie forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczym poznać czy z CWT czy z Anteca?

CWT robi tez zasilki dla anteca ;]
identyczne podzsespoly co w antec sa w modecomach tylko krotsze kable :P
Tak dokładniej,jak krótkie? :)
www.benchmak.pl :arrow: :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczym poznać czy z CWT czy z Anteca?

CWT robi tez zasilki dla anteca ;]
identyczne podzsespoly co w antec sa w modecomach tylko krotsze kable :P
Tak dokładniej,jak krótkie? :)
www.benchmak.pl :arrow: :x
Pięknie i ślicznie tylko niech ktos mi powie jak wygląda start kompa z tym zasilaczem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadze, ze roznica w cenie nie bierze sie tylko z kilka cm krotszych kabli i zmiany naklejki musza i pewnie sa jakies inne roznice

sobie popatrz czlowieku antec jest drogi bo sie ceni :P a co uwazasz ze huntkey 400 dala by rade modecomowi 430adp :P ?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadze, ze roznica w cenie nie bierze sie tylko z kilka cm krotszych kabli i zmiany naklejki musza i pewnie sa jakies inne roznice

sobie popatrz czlowieku antec jest drogi bo sie ceni :P a co uwazasz ze huntkey 400 dala by rade modecomowi 430adp :P ?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ale temat jest 550 a nie 430 :D Jeszcze jedno czy 550 ma byc zamontowana wentylatorem (tym drugim) do góryobudowy czy na dół? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylatorem na dół.

 

A co do różnic pomiędzy Antkiem i Modecomem to trzeba by PMP pomęczyć, gdyż zdaje się On sobie je wszystkie oglądał.

i mowil, ze roznice sa duzo wieksze niz napis na naklejce i kable i to nie niekorzysc Modecoma. jakosc kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylatorem na dół.

 

A co do różnic pomiędzy Antkiem i Modecomem to trzeba by PMP pomęczyć, gdyż zdaje się On sobie je wszystkie oglądał.

i mowil, ze roznice sa duzo wieksze niz napis na naklejce i kable i to nie niekorzysc Modecoma. jakosc kosztuje.
jakbys nie wiedzial antca kwiecienz forum kupil za 100$ u nas w poslka duzo zdzieraja za zasilki :wink: a pmp moze sobie mowic co chce :D co moze powiedzial ze napiecia siadaj ? mniej mocy niz na tabliczce powiesz ze modecomy sa gorzeszej jakosci niz huntkeye ??ja jzu koncze bo mi nie zalezy mnie nie stac na te zasilki tylko powiem jedno niemiec nie rob kryptoreklamy nie potwierdzonej zadnym pozadnym testem i nie rob z modecoma firmy badziew bo to nie ona robi zasilki tylko slyyne firmy fortron i cwt to jakbys powiedzial ze fortron to kich pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzam, ze modecom CWT350 wylaczal sie przy kompie:

bartek m 2600+ @ 2300mhz

512mb ddr

nf7-s

savege2000

barca80

cdrw, dvd

 

a po podlaczeniu do tego mojego starego fortrona 300-60PNA(PF) komp chodzil bez problemowo i chodzi do dzis.

 

ja nigdy nie wypowiadam sie na tema sprzetu z ktorym nie mialem stycznosc. a sprzet ktory mam wybieram starannie po dlugich zastanowieniach i czytaniu wielu opinni.

 

przypominasz mi ste3an (no off). poszukaj jego postow i poczytaj.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzam, ze modecom CWT350 wylaczal sie przy kompie:

bartek m 2600+ @ 2300mhz

512mb ddr

nf7-s

savege2000

barca80

cdrw, dvd

 

a po podlaczeniu do tego mojego starego fortrona 300-60PNA(PF) komp chodzil bez problemowo i chodzi do dzis.  

 

ja nigdy nie wypowiadam sie na tema sprzetu z ktorym nie mialem stycznosc. a sprzet ktory mam wybieram starannie po dlugich zastanowieniach i czytaniu wielu opinni.

 

przypominasz mi ste3an (no off). poszukaj jego postow i poczytaj.....

ha widzisz poczytaj to co wyrzej napisales i powiedz mi kto sie wpiprzyl miedzy vodke a zakoske :lol: ja roztaje sie z tym forum bo ni wytrzymam :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzam, ze modecom CWT350 wylaczal sie przy kompie:

bartek m 2600+ @ 2300mhz

512mb ddr

nf7-s

savege2000

barca80

cdrw, dvd

 

a po podlaczeniu do tego mojego starego fortrona 300-60PNA(PF) komp chodzil bez problemowo i chodzi do dzis.  

 

ja nigdy nie wypowiadam sie na tema sprzetu z ktorym nie mialem stycznosc. a sprzet ktory mam wybieram starannie po dlugich zastanowieniach i czytaniu wielu opinni.

 

przypominasz mi ste3an (no off). poszukaj jego postow i poczytaj.....

ha widzisz poczytaj to co wyrzej napisales i powiedz mi kto sie wpiprzyl miedzy vodke a zakoske :lol: ja roztaje sie z tym forum bo ni wytrzymam :D pozdro
jest to najrozsadniejsza rzecz jaka napisales w tematach o zasilaczach. idz w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty gdybym ja dostal zasilacz zafriko tez bym tak mowil :lol: :lol

:

nie masz o czyms pojecia to sie zamknij a nie oszczerstwa rzucasz pod moim adresem. w tym momencie oczekuje przeprosin. gadasz 3 po 3 o sprawach o ktorych kompletnie nic nie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weźcie sobie panowie sprawe załatwcie gdzie indziej bo robić OT, a wracąjąc do wątku to pomęcz ten zasilacz na maxymalnie mocnym cfg jaki masz/możesz pożyczyć i podaj napięcia pod mocnym obciążeniem i tyle bo chyba jesteś jedne z pierwszych na forum co mają ten zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... mój CWT350 uciągnął:

 

bartek 2500+ @ 2300mhz 1,8 V

2 x 256mb ddr 2,6V

Soltek frn2 -rl

Radeon 9600pro (przez parę dni go miałem - ale się do d. kręcił i nie było to z winy zasilacza - siał artefaktami i sam akcelerator się wieszał) 430@660

hitachi 80 + IBM 40 gb

cdrw, dvd

i pere wentyli i nnych duperelków.....

I działał dobrze......

 

roberttryb

Jesteś jednym z pierwszych na forum co mają tą zasiłkę.

Sam coś o niej napisz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzam, ze modecom CWT350 wylaczal sie przy kompie:

bartek m 2600+ @ 2300mhz

512mb ddr

nf7-s

savege2000

barca80

cdrw, dvd

czy przypadkiem nie jest to ten ISO ?? 350W??? on tez jest by CWT....

edit. miales prawdopodobnie walnietą sztuke.. a plujesz na tą zasiłke w kazdym topicu choc wiara ma duzo mocniejsze kompy na nim (nie savage 2000 a r9800Pro)i im wsio smiga..

 

roberttryb nie mogłes cytowac samego tekstu ?? :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:

Boniek1nie mogłes zmniejszyc???? :twisted: :evil: rozjechałes ramke ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wroce do zycia w przyszłym tygodniu, wraz ze mna dosc nowe ciekawe wiesci, takze w temacie modecoma, wiec zaspokoje tą ciekawosć co jest takiego w egzemplarzach markowanych przez modecoma innego.

 

Niestety 1) nie mam chwilowo dostepu do sieci w pracy 2) jestem po kłopotach ze zdrowiem dość osowiały i leniu<span style="color:red;">[ciach!]</span>e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam Modecoma CWT-350 BDP i chodzi swietnie tzn. stale poprawne napiecia, wysoka stabilnosc nawet na lepszym konfigu niz moj, a poza tym bardzo fajnie wyglada od tylu (wiatraczek swiecacy). Jestem bardzo zadowolony z niego i z pewnascia moge polecic lepsze modele, z wyzszej polki Modecoma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...