Skocz do zawartości
Drag1

gf ti200-mozliwosci o/c

Rekomendowane odpowiedzi

siemka all mam maly dylemat wlasnie jestem na kupnie gf ti200:D teraz mam marna rivke wiec szajs na maksa :/ Jesli chodzi o to cudo to mam na oku jedna firmy Prolnik , posiada radiatorki na pamieci.Daloby sie ja podkrecic na 240/500 czyli taktowania gfti500 ? procka mam barton 2500 i 256 ram wiec gierki powiny latac , mam nadziejie ze rozwiazecie moj problem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe ok dokrecilem wszo , odpalilem 3mark2001 mam 21231 pkt ucieszony?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oj kolego nie kłam moze zle cos napisałes hehehe :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bys mial troche oleju we lbie to bys pomyslal i polecial do sklepu po kolejne 256mb ram bo to minimum jest (512)....

z tej twojej karty da sie sporo pocisnac - patrz na forum - ludzie robia ponad 10k spokojnie na tych kartach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha....Kur** ludzie, czy Wy chodziliście do szkoły ? Ten wynik w 3d napisał DLA JAJ, ale oczywiście każdy na neigo wsiadł. Emperor zauwazył dopiero o co chodzi w tym temacie. PYTANIE JEST CZY TAKA KARTA KRĘCI SIĘ NA ZEGARY Ti500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka all mam maly dylemat wlasnie jestem na kupnie gf ti200:D teraz mam marna rivke wiec szajs na maksa :/ Jesli chodzi o to cudo to mam na oku jedna firmy Prolnik , posiada radiatorki na pamieci.Daloby sie ja podkrecic na 240/500 czyli taktowania gfti500 ? procka mam barton 2500 i 256 ram wiec gierki powiny latac , mam nadziejie ze rozwiazecie moj problem :?

Pytanie źle sformułowane

To gratuluje. Jak ktoś pyta "która godzina" to odpowiadasz 12kg ? Pytanie jest jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamiast bawic sie w wymiane grafy jeszcze ramu bym dolozyl i dozbieral do czegos porzadniejszego!

 

 

1 edit:tak to czytam patrze ze sam nie doczytalem ale to nie ma znaczenia bo wystarczy chwile poszukac tyle tego bylo

2. prolink to nie firma - moze ti4200 lepsze robili ale wczesniej niczym sie te karty nie wyroznialy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem TI 200 od gainwarda i szedł 265/560 :!: Co do prolinka to oni raczej nie mają za dobrze kręcących się kart choć bywają wyjątki np GeForce 2 ti ultra którego miałem szedł znakomicie (miałem na nim 6300 w 2k1) Na ti 200 11600

 

mik13

spróbuj inne stery - ja polecam 40.72

 

Jak ma GF3 Ti200 PalitDaytona i spokojnie dziala na 250/500 i nic sie zlego nie dzieje

No to na co czekasz dawaj wyżej :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hynixy 4 kreca sie do 700mhZ po odpowiednich zabiegach chociaz to roznie bywa bo w radkach 8500 hynixy 4ns kiepsko sie krecily... ja mam takie w ti4200 i z dziadowskim chlodzeniem 615 ida - a niektorym nawet 666, takze woda vmody 700 spoko powinno byc o 500 to juz nie wspomne ;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Gainwarda Ti co prawda golden sample ale i tak leci spokojnie na taktowaniu powyżej ti500. A i wynik w 3dmarku2001 z 8.000 na 11.000 skoczył :)

I takie karty na allegro z gwarancją kupisz za 200-250 zł :)

Tylko zadbaj o chłodzeinie budy bo u mnie bez dodatkowego wentyla nie szło powyżej 230 Core :? Teraz już spoxik, najwyraźniej się grzała za bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*"]A i wynik w 3dmarku2001 z 8.000 na 11.000 skoczył :)

I takie karty na allegro z gwarancją kupisz za 200-250 zł :)

No po podkręceniu samej grafy i wynik w 3dmarku skoczył o 3k, to stary ja Cie zgłosze to może nobla dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...