Skocz do zawartości
LordRene_PL

Tygon dla ludzi z tweaka II

Rekomendowane odpowiedzi

nie no Rene wygrałeś jak dla mnie...  :wink: 

na allegro stoi twoja aukcyjka z Tygonem 25zł za metr, no nieźle tak allegrowiczów ograbiać ?  :twisted:

Jak juz wyjasnialem ja dostaje ten waz za 12 zl. Dla was jest po 15. A na nowa pompke do 3 blokow to skad wezme??? Zona schowala portfel, karty :lol: . Moze ty mi zasponsorujesz :wink: wiec wtedy bedzie po 15 na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no Rene wygrałeś jak dla mnie...  :wink: 

na allegro stoi twoja aukcyjka z Tygonem 25zł za metr, no nieźle tak allegrowiczów ograbiać ?  :twisted:

To nie on ograbia allegrowiczów tylko oni sami się tak dają - przecież on za nich nie licytuje. I cicho siedź bo się obrazi na forumowiczów i skończy się tani tygon :)

 

Aaaaa i jeszcze jedno - kto już ma ten tygon??? Jakieś porównania, wrażenia, zdjęcia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja moge napisac - zdjec nie zrobie bo juz zapakowalem i czekam co wyniknie - ogolnie jest mieciutki (mietszy od sylikonowych) i ma sie wrazenie ze rozplywa sie (bynajmniej nie w ustach) w rekach... Bardzo ladny promien zagiecia (spokojnie mozna puscic z procesora do grafiki i sie nie zagnie) waz jest troche luzny wiec w przypadku choinek radze jednak dac pozadne cybanty albo nawet 2 :)

 

Ogolnie podobaja mi sie ale dalej nie spelniaja moich oczekiwan - ale wiem ze w przypadku 9/12 beda (jeszcze mniejszy promien zagiecia)

 

Ogolnie same weze polecam (nawet za krystaliczny wyglad ;) )

A czy polece Lord'aRane'a to sie okaze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym się bał dawać choinki OD 12 do niego - on ma dokładnie ID 12.7... przynajmniej tak pisze w specyfikacjach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego , ja mam choinki 12 wszedzie i sie nei martwie nie uzywam nawet cybantow metalowych a jedynie opaski plastikowe ktore gdzieniegdzie daje po dwie :) i nei ma prawa nic zejsc :) zobaczymy co bedzie z tygonem ale sadze ze bedzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego , ja mam choinki 12 wszedzie i sie nei martwie nie uzywam nawet cybantow metalowych a jedynie opaski plastikowe ktore gdzieniegdzie daje po dwie :) i nei ma prawa nic zejsc :)  zobaczymy co bedzie z tygonem ale sadze ze bedzie git

zwykły wąż ma ID 12, tygon ma ID 12.7 i właśnie te 0.7mm = przeciek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego , ja mam choinki 12 wszedzie i sie nei martwie nie uzywam nawet cybantow metalowych a jedynie opaski plastikowe ktore gdzieniegdzie daje po dwie :) i nei ma prawa nic zejsc :)  zobaczymy co bedzie z tygonem ale sadze ze bedzie git

zwykły wąż ma ID 12, tygon ma ID 12.7 i właśnie te 0.7mm = przeciek :P
Ja wymieniam się z fireblade3, ale właśnie też boje się przecieków w moim układzie fi12 a nie chce po 2 cybanty zakładac. :?

Będzie trzeba kombinowac

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2m takiego weza - i jak Grzechu nie wezmie w koncu (tanio) to oddam troche taniej niz na allegro ;)

Wezme wezme. Jak nie przypadnie mi do gustu to ja sprzedam na allegro.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha podoba mi sie to ze jak ludzie mazyli o tym Tygonku i raczej nikt nie liczyl ze moze on sie pojawic w PL , to ludzie mowili ze on nie ma wad jest super i wogule aH I OH , a jak juz jest to wychdzi "To My Polacy" nazekanie a to nie pasuja na 12 zlaczki , a to taki a to siaki , nie wypominam tu nikomu nic tylko tak sobie dumam :) ale tak jest ze wszystkim , dlatego ludzi ciagnie do tego co nielegalne i niedozwolone :)

 

POzdrawiam

 

"Stale Bez Kasy - To my polacy " :cry:

"Polska dla Polaków dla przekretow i Bydlaków" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ten waz podoba (a juz go mam i widzialem na zywo) - ale po prostu jest za gruby - licytowalem cienszy a dostalem brubszy dlatego chce sie go pozbyc ale waz absolutnie polecam... Z cybantem nie ma problemu na zlaczkach 12mm - waz jest miekki i bardzo ladnie sie zaciska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!

Wlasnie byl u mnie kolega :evil: , a raczej byly kolega i WIECEJ WEZA NIE BEDZIE!!!!! :twisted:

Cena jaka sobie teraz zaspiewal jest nie do przyjecia. Powiedzialem mu ze w stanach ten waz kosztuje okolo 36zl za metr + koszty wysylki a te skorwiel chce za niego teraz 35 zl!!!!!!! Wiec wiecej nie bedzie . SORKI!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialem mu ze moze sobie za ta cene w dupe go wsadzic!!!! :twisted: Zobaczymy moze jeszcze przyjdzie i w zebach go przyniesie :lol: . Na allegro nie wystawi bo netu nie ma i chyba nawet nie wie burak <span style="color:red;">[ciach!]</span>y co to jest :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) - a ja oddalem swoj kawalek ;) Grzechwi :) - ostatni szczesliwy posiadacz - a ja wam cos powiem promien zagiecia praktycznie identyczny do wezy eheima (kupilem kawalek aby porownac) tylko sam waz jest troche mietszy wiec ogolnie latiwje go ulozyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...