Skocz do zawartości
LordRene_PL

Tygon dla ludzi z tweaka II

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze aparat mi odmowil posluszenstwa a z nim rowniez nagrywarka(jak sie pier....i to wszystko na raz) zdjec nie zapodam chyba ze z aparatu w phonie. Mam aktualnie 3.5 metra w domu tego 9/12 i innego NIE BEDZIE!!! Maja jeszcze tylko jakis taki cienki cos fi 2mm. W tym tygodniu juz nie bedzie weza bo sie skonczyl a dostawa jest spodziewana na czwartek, piatek. I wtedy tez mi skapnie od 3 do 5 metrow. Z tych 3.5 metra 1.5 zostawiam sobie. Reszta?? Nie wiem. Moze ktos ma pomysl jak to "rozparcelowac"? Moze jakis konkurs gdzie nagroda bedzie ten waz?? Albo ktos ze szczecina, kto ma WC w malym palcu wpadnie po niego (11zl metr). Czekam na propozycje. Sorki ze tak malo ale to wszystko co udalo mi sie teraz wywalczyc. Co tydzien spodziewam sie 3 lub 4 metrow 9/12 i TYLKO takich. LISEK jak chcesz ten waz na nagrody to wal na priva. Jestem w stanie odstapic go do tego celu za darmo.

Dla ludzi ze szczecina gg 3427442.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wystawiaj na allegro co tydzien te 3-4 metry, kto bedzie chcial to kupi :D i po problemie.

 

Raptor >> masz moze zdjecia swojego WC, chcialbym sobie looknac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale nie taki dobry pomysl - bo duzo ludzików się rzuci na to a czesc, która sie wstepnie zapisywała nie dostanie nic, no chyba za pare miesiecy.

Takze wolałbym i pewnie nie tylko ja, że było to realizowane wg kolejnosci zapisów.

Poprostu nie chce polowac na Tygon, który rozejdzie sie w pare godzin.

Nawet konta na allegro nie mam.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale nie taki dobry pomysl - bo duzo ludzików się rzuci na to a czesc, która sie wstepnie zapisywała nie dostanie nic, no chyba za pare miesiecy.

Takze wolałbym i pewnie nie tylko ja, że było to realizowane wg kolejnosci zapisów.

Poprostu nie chce polowac na Tygon, który rozejdzie sie w pare godzin.

Nawet konta na allegro nie mam.

pozdro.

Hmmm... tego nie wzialem pod uwage. :( Moze LordRene_PL bedzie prowadzil jakies zapisy na tygon poza allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe do wszystkich zainetresowanych. Jesli chcecie kupic to w PW podawajcie sposob finalizacji, tzn. czy allegro, czy na gebe :lol: za pobraniem w ostatecznosci tez moze byc. Na allegro bede wystawial aukcje specjalnie dla was z opcja kup teraz. Aha wlasnie dostalem nastepne 4 metry weza. ISPIDER i grzegorz sa pierwsi. Nastepni wg kolejnosci zgloszen. tak chyba bedzie sprawiedliwie.

Na gg jestem dostepny nawet ja jestem czerwony od godziny 15-16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz powiedzcie mi cos spece. Dostalem dzis 2 metry weza w opakowaniu. Pisze na nim taki rozmiar:1/2ID;1/16WT;5/8OD. Jakie to rozmiary na cm.? :lol: Czyli to jest 12/15. Moze byc taki?? Wiekszego juz naprawde nie bedzie. Logistyk z zaprzyjaznionej firmy zamowil wiekszy rozmiar niz powinien. A dla was i tak pewnie bedzie za maly :cry:

LSPIDER sorki stary ale wlasnie wyslalem ci wczoraj ten nowy, poniewaz juz wczoraj go mialem, a nie zauwazylem ze to jest inny rozmiar :cry: . Jak ci nie pasuje to gadaj a przesle ci kase na przesylke zwrotna i wysle ci ten 9/12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...