Skocz do zawartości
Buzzy

Gothic 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem Gothica 2 niestety musiałem go zreinstalowac,jednak po odinstalowaniu niemoge go ponownie zanistalowac bo gdy włączam instalke chce mi się znowu odinstalowac i tak w kółko,próbowałem w dodaj lub usun programy usunac Gothica ale po odinstalowaniu z dodaj lub usun programy dalej niechce zniknąc i dalej w dodaj lub usun program jest Gothic 2 co zrobic czy jest jakis sposób zebym znów mógł grac? usunąłem już wszystko o Gothicu 2 z rejestru w dodaj lub usun programy tez juz tego niema,a jednak gdy wkładam płyte on znowu chce sie usunąc!

Edytowane przez bonco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM BIG PROBLEM !

 

Mój config to: P IV 3,0GHz, 2x512 ddr 400 twinmos dual channel, WinFast GF 6800 GT 256mb, Asus P4P800 SE, SB Audigy, Windows XP Pro SP2, DirectX 9.0c, stery 77.72 (najnowsze), Samsung 80 GB SATA

A teraz mój problem. Otóż testuję właśnie nowego kompa, na benchmarkach wyniki przyzwoite, DOOM 3 śmiga, Half Life też, GTA SA także, aż w końcu trafiło na Gothic 2 + Noc Kruka czyli moja ulubiona gra. Na maxymalnych ustawieniach ilość wyświetlanych klatek w miejscach, gdzie jest najwięcej tekstur (Khorinis :huh: ) waha sie pomiedzy 20-30. Zastanawiam się dlaczego ta gra nie wyciąga więcej klatek, gdyż na forum Gothic Site ludzie chwalą się że na o wiele gorszym sprzęcie gothic im sie nawet na moment nie zatnie. Sprzęt mam raczej sprawny więc w czym może tkwić problem. Ponadto odwiedziłem qmpla, który ma podobny sprzęt do mojego tylko że grafe ma Radeona X800 256mb i sprawdzałem jak u niego ta gra chodzi. Nie wiedząc czemu ale i jemu w Khorinis na max. detalach gra wyciagala od 20 do 30 klatek. Teraz jak ktoś się orientuje to może powie mi w czym może tkwić problem. Tylko nie piszcie żebym powyłączał programy z Traya bo nic tam nie chodzi oprócz Nortona i czasem GG, a i system mam także w miare świeży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM BIG PROBLEM !

 

Mój config to: P IV 3,0GHz, 2x512 ddr 400 twinmos dual channel, WinFast GF 6800 GT 256mb, Asus P4P800 SE, SB Audigy, Windows XP Pro SP2, DirectX 9.0c, stery 77.72 (najnowsze), Samsung 80 GB SATA

A teraz mój problem. Otóż testuję właśnie nowego kompa, na benchmarkach wyniki przyzwoite, DOOM 3 śmiga, Half Life też, GTA SA także, aż w końcu trafiło na Gothic 2 + Noc Kruka czyli moja ulubiona gra. Na maxymalnych ustawieniach ilość wyświetlanych klatek w miejscach, gdzie jest najwięcej tekstur (Khorinis  :huh: ) waha sie pomiedzy 20-30. Zastanawiam się dlaczego ta gra nie wyciąga więcej klatek, gdyż na forum Gothic Site ludzie chwalą się że na o wiele gorszym sprzęcie gothic im sie nawet na moment nie zatnie. Sprzęt mam raczej sprawny więc w czym może tkwić problem. Ponadto odwiedziłem qmpla, który ma podobny sprzęt do mojego tylko że grafe ma Radeona X800 256mb i sprawdzałem jak u niego ta gra chodzi. Nie wiedząc czemu ale i jemu w Khorinis na max. detalach gra wyciagala od 20 do 30 klatek. Teraz jak ktoś się orientuje to może powie mi w czym może tkwić problem. Tylko nie piszcie żebym powyłączał programy z Traya bo nic tam nie chodzi oprócz Nortona i czasem GG, a i system mam także w miare świeży.

1523627[/snapback]

 

Nie ma co sie dziwic, bo gra nie wie co to jest DX 8.0 a co dopiero 9.0c. Jakbys mial jakas karte pokroju GF3 dzialalo by duzo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą mianowicie włączam cóż ładnie pieknie wszystko, ale juz po wyjściu z wiży pierwszy napotkany wróg - goblin podchodze do niego i sprzedaje mu bombe z kija. Wyskakuje mi napis "copy protection error" a bestii oczywiście życia nie uczknęło. Walka trwała 5 min (około) i nawet go nie drasnęłem. W mieście (przebiegłem sie i oszukałem gre dzieki czemu nie płaciłem za wejście) nauczyłem sie władania mieczem 1h mam 20%. Porwałem sie na wilka i to samo (copy protection error)!!! nie wiem co robić pomocy!!! z góry THX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą mianowicie włączam cóż ładnie pieknie wszystko, ale juz po wyjściu z wiży pierwszy napotkany wróg - goblin podchodze do niego i sprzedaje mu bombe z kija. Wyskakuje mi napis "copy protection error" a bestii oczywiście życia nie uczknęło. Walka trwała 5 min (około) i nawet go nie drasnęłem. W mieście (przebiegłem sie i oszukałem gre dzieki czemu nie płaciłem za wejście) nauczyłem sie władania mieczem 1h mam 20%. Porwałem sie na wilka i to samo (copy protection error)!!! nie wiem co robić pomocy!!! z góry THX.

1639908[/snapback]

nic Ci to nie mowi? bo mi sie wydaje ze masz kiepskiego pirata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic Ci to nie mowi? bo mi sie wydaje ze masz kiepskiego pirata...

1639930[/snapback]

Nie o to chodziło :). Juz mi działa . wystarczyło że otworzyłem brame obok Xardasa czy jak mu tam i zebrałem rzeczy z tamtej skrzyni. Już wszycho wporzo. A co do pirata to maybe!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak zdobyć lepszą zbroję od najlżejszej zbroi milicji?? Aha czytałem że ktoś na 21 lvl rozwalił czarnego trolla, ja na 10 go skopałem taktyka prosta a walka długa z 10 min ale tylko krytyczne coś odbierały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wracasz z górniczej doliny, wracasz pod bramę przełęczy.

Spotykasz tam istotę w czarnej szacie.

Nazywa się ona "Poszukiwaczem".

Po rozmowie Zabijasz go

Idziesz dalej i przechodzisz przez bramę.

Przed bramą leża ciała martwych paladynów.

Przeszukujesz zwłoki i tam znajdujesz runę teleportacji do przełęczy Khorinis B)

Edytowane przez Qn'ik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci poszukiwacze są bardzo probematyczni. Te ciecie lubią stać w najmniej oczekiwanym miejscu. Do którego aktu oni męczą?? aha- i jak zdobyć najlepszą zbroje paladyna??? Fajny bajer że kto atakuje paladyna tego wszyscy klepią. dziekówa Qn`ik za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku laku postanowilem sobie w cos pograc, wybor padl na g2.

Mam wersje ang. jest do niej jakies spolszczenie ?

Czytalem na necie, ze sa jakies texture packi poprawiajace strone wizualna gry.

Mozecie napisac czego uzywacie do urozmaicenia gry i polecic jakas najlepsza polska stronke o grze.

 

 

Znalazłem na pewnym forum zagranicznym za co są poszczególne pliki odpowiedzialne.

Aby spolszczyć większość tekstów potrzeba mi (i może nie tylko mi.. ktos inny też może skorzystać) plików następujących:

...\Gothic II\_work\Data\scripts\_compiled\Gothic.dat

...\Gothic II\_work\Data\scripts\contest\Cutscenes\Ou.bin

...\Gothic II\_work\Data\scripts\_compiled\Menu.dat

 

Najwięcej - 5 mb zajmuje plik pierwszy (spakowany 800kb) , drugi natomiast niecałe 3 mb (spakowany ok. 400 kb), trzeci troche ponad 120 kb. Nie jest to wiele... dla was... a mi i wielu innym może znacznie ułatwić życie i uprzyjemnić rozgrywkę. Może ktoś mógłby wrzucić to gdzieś na jakiś serwer www, ftp.

Moze ktos laskawy bo to zrobil i zamiescil pliki na http://rapidshare.de/

 

Z gory dzieki. B)

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brutus jest na samym końcu zamku w górniczej. Dojdź do siedzącego gostka i do muru. looknij w prawo i bedzie pomiszczenie gdzie jest właśnie brutus.

Co do kaplic to ja kapuje o co biega. jeszcze nie zrobiłem tego zadania ( nie chce mnie sie) ale dostałes od kolesia pojemnik na wode i mape ze wszystkimi kaplicami w khorinis. musisz tylko pójść do oznaczonych kaplic i zabrać wode święconą. Ja mam problema ze zdobyciem 100 % w 2h mieczach mam 85 punktów nauki i chce sobie miecze te do końca rozwinąć. Drugi problem to nie wiem jak zdobyć najlepszą zbroje paladyńca ( ta z hełmikiem i pięknymi naramiennikami :) ). Wie kto z kim i jak pogadać ?? Zapomniałbym dodać że smoki były ŻAŁOŚNIE słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zaczalem grac jeszcze raz i mam problem z gildia zlodzieji. znalazlem ja malo tego nawet wzialem zadanie inicjujace od cassi pogadalem z pozostalymi dwoma kolesiami w kanalach ale jak ide do andre i mowie mu ze zlodzieje sa w kanalach to on sie mnie pyta czy mam konkretnych bandytow. o co chodzi? zadanie dla nagura wykonalem juz wczesniej.

ps. dzieki wilku (a ze smokami tez nie mialem problemow - lacznie z ozywiencem...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sysak13: czyli grasz w gothic 2, nie grajac poprzednio w gothic 1 ? toz to grzech :D Ja wlasnie po raz kolejny przechodze g1, a potem wezme sie drugi raz za nk ( samo g2 wiecej razy przeszedlem )

 

gornicza dolina to miejsce gdzie niegdys, za czasow gdy potezni magowie utworzyli bariere, trafiali skazancy by wydobywac magiczna rude... czyli po prostu mapa z gothic 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUPS ja też popełniam grzech.Nie grałem w pierwszą część! Ale z grą jako tako nie miałem problemów jeżeli to jakieś tam niuanse ( zbroja, roślina do znalezienia itp). Jaka profesja jest najlepsza?? Aha. Magiem trudno sie gra??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nie grałem w Ghotic 1. Nigdy nie zamierzałem grać w G2, ale się trafiło i mam go u siebie. ;-) Thx za porady.

1669801[/snapback]

Oooo Sysak też w Gothica tnie :] No ładnie, ładnie :) Gothic r00xi ;)

 

UUPS ja też popełniam grzech.Nie grałem w pierwszą część! Ale z grą jako tako nie miałem problemów jeżeli to jakieś tam niuanse ( zbroja, roślina do znalezienia itp). Jaka profesja jest najlepsza?? Aha. Magiem trudno sie gra??

1669823[/snapback]

Nie chodzi o problemy z grą tylko o fabułę... Dwójka to kontynuacja jedynki i fajniej jest jak znasz całą historię ;)

 

PS. Ja też najpierw w Gothic 2 grałem :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...