Skocz do zawartości
Buzzy

Gothic 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, ja dostalem G1 w 3-2 wakacje wstecz... gralem przez caly czas. A pozniej nie moglem 2 dorwac i byl zal... ;p ale wkoncu ja mam i pocinam jak mam czas - ale wkurza mnie dlugie zapisywanie i wczytywanie gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem na poczatku misji z kolonia gornicza (musze przyniesc dowod ze zlo sie tam gromadzi) i: w sumie to poczatek gry, mam slaba zbroje i malo doswiadczenia - jak jakis ork tylko mnei raz walnie to juz nie zyje - co robic? Nie moge ich minac, zawsze mnei trafiaja ;/

 

 

 

EDIT:

Pozyczylem gre kumplowi. I on ma nastepujacy problem:

podczas uruchamiania gry wyskakuje mu blad (ten gdzie mozesz raport wyslac). No i nie wiem co jest grane, u mnie smiga... nie wiecie ocb?

Jego komp:

Sempron 2600

Radeon 9550

Jakas tam plyta glowna ;p

256 ramu

Hm... ma sterowniki takie jak ja, wiec to odpada. Przeinstalowal system i dalej ten blad. ocb?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radze nie wybierać się tam jeśli masz mały lvl <_<

Jeśli jednak to kup sobie w górnym mieście z 5 eliksirów szybkości

 

Co do przejścia orków. W pewnej części drogi zobaczysz nad sobą skalny most. Po lewej stronie powinien znajdować się tunel. Udaj się nim, a następnie na górze przejdź mostem na drugą stronę. Kolejna ścieżka zaprowadzi cię do opuszczonej kopalni. Przejdź przez nią a dostaniesz się do Górniczej Doliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie qnik - wykonalem pare zadan w khornis, zostalo mi to z bandytami w miescie... ale zeby wejsc tam w podziemia tez trza miec lvl... i tak pomyslalem sobie zeby pouciek tym orkom i tylko zebrac doswiadczenie za gadanie... ale chyba wroce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z krwawymi kielichami. Mam pięć kielichów i ostatni na 100% jest u sędziego. Ale jak chce mu ukraść klucz to mnie ZAWSZE przyłapie! Co musze zrobić?? Może potrzebne jest przejście do III ozdziału??

1677498[/snapback]

podciagnij zrecznosc wysoko i bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinna byc albo na prawej drodze jak sie idze na farme onara albo gdzies po drodze do slonecznego kregu (jak plyniesz rzeka to nie idz w gore tylko w prawo) ale raczej to pierwsze

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.

1.Gdzie jest Xardas na początku rozdziału III? Gdy wejdę na przełęcz, po wyjściu z Górniczej Doliny i otrzymam runę teleportującą do wieży Xardasa, w środku go nie ma! Przeszukałem całą wieżę i nigdzie nie znalazłem.

2. Co mam zrobić z poszukiwaczami? Zabicie ich odpada, bo jestem na to o wiele za słaby - strzał z kuszy zabiera im może 1/50 paska życia, a gdy oni strzelą we mnie kulą ognia odbiera mi 1/2 paska :/

3. Kto nauczy mnie otwierać zamki? Niestety zabiłem siostrzenicę stolarza i już niczego mnie nie nauczy, a od złodzieji z pod miasta też niczego się nie dowiem, bo jestem strażnikiem miejskim.

 

Edit:

Znalazłem Paczkę Enhanced Texture do Gothic 2

http://gothic.rpgdot.com/index.php?hsaction=10053&ID=1119

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.

Znalazłem Paczkę Enhanced Texture do Gothic 2

1690737[/snapback]

Co do zmian to podobno jest tez mozliwosc zmiany 'chodu' bochatera, bo normalnie to chodzi jak jakis inwalida i az sie grac odechciewa... ; /

 

 

Ponawiam prosbe sprzed kilku postow:

 

Znalazłem na pewnym forum zagranicznym za co są poszczególne pliki odpowiedzialne.

Aby spolszczyć większość tekstów potrzeba mi (i może nie tylko mi.. ktos inny też może skorzystać) plików następujących:

...\Gothic II\_work\Data\scripts\_compiled\Gothic.dat

...\Gothic II\_work\Data\scripts\contest\Cutscenes\Ou.bin

...\Gothic II\_work\Data\scripts\_compiled\Menu.dat

Mam wersje ang. a chcialbym rozumiec jednak 100% tekstu. ;]

Pliki te po spakowaniu zajmuja ~ 1.5mb.

 

Czy ktos moze wyswiadczyc mi przysluge i zamiescic plik zip, rar z tymi trzema pliczkami na http://rapidshare.de/ ??

Chyba nie prosze o zbyt wiele. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.

1.Gdzie jest Xardas na początku rozdziału III? Gdy wejdę na przełęcz, po wyjściu z Górniczej Doliny i otrzymam runę teleportującą do wieży Xardasa, w środku go nie ma! Przeszukałem całą wieżę i nigdzie nie znalazłem.

2. Co mam zrobić z poszukiwaczami? Zabicie ich odpada, bo jestem na to o wiele za słaby - strzał z kuszy zabiera im może 1/50 paska życia, a gdy oni strzelą we mnie kulą ognia odbiera mi 1/2 paska :/

3. Kto nauczy mnie otwierać zamki? Niestety zabiłem siostrzenicę stolarza i już niczego mnie nie nauczy, a od złodzieji z pod miasta też niczego się nie dowiem, bo jestem strażnikiem miejskim.

 

Edit:

Znalazłem Paczkę Enhanced Texture do Gothic 2

1690737[/snapback]

1. Xardas niewiadomo gdzie jest ale tak ma byc wiec go nie szukaj, przed wieza stoi gosciu (chyba Lemar) z listem dla Ciebie, idz do niego

2. grasz w podstawowego gothica czy noc kruka? w podstawowym poszukiwacze byli duzo slabsi, dwa ciosy mieczem ich kladly trzeba bylo tylko szybko do nich podbiec, w NK juz bylo gorzej... w tym rozdziale dostaniesz runy teleportacyjne do najwazniejszych miejsc w dolinie wiec nie bedziesz musial duzo chodzic po drogach. zabijesz poszukiwaczy jak juz bedziesz mocniejszy, narazie ich omijaj

3. chyba ktos jest w gorniczej dolinie kto uczy otwierania zamkow ale nie jestem pewien bo dawno nie gralem, a zlodzieje moga Cie nauczyc pod warunkiem ze dolaczysz do gildii (ja bylem paladynem i przylaczylem sie do nich), musisz wsadzic do wiezienia goscia (bedzie sie odgrazal ze ma znajomosci :lol: ) ktory zwinal zloto handlarzowi, idziesz do tawerny w porcie, tam barman mowi ze ktos na Ciebie czeka za domem handlarza ryb (nie pamietam jak sie nazywa), idziesz do niego, po krotkiej gatce on chce Cie zabic, kladziesz go i znajdujesz przy nim kucz do kanalow, wchodzisz na dol, mowisz ze chcesz sie przylaczyc do gildii, dostajesz zadanie (chyba kradziez pierscienia alchemika Constantina) i juz nalezysz do gildii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie., Do gildi mozesz dolaczyc w kazdej chwili chyba. Ja bylem straznikiem i mialem mozliwosc nauczenia sie lodziejskich technik tam na dole, ale powybijalem ich a pozniej sie okazalo ze trza umeic otiwrerac zamki zeby pootiwerrac skrzynei w kanalach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "texture pack", że tak to nazwę, działa pod NK?? Bo niedawno zacząłem grać w NK. A Xardas powinien być w wieży... Bo w V rozdziale jego wieża pełna jest demonów. W III on tylko gada o tym, że możesz juz dostać Oko i sie coś podnieca. A bedzie potrzebny do naprawy Oka. Ja zwykłego Gothica II juz 3 razy przeszedłem, a NK dopiero zaczęłem. Najlepej sie gra Łowcą Smoków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dostałem zadanie od Jacka. Mam zabić rozbójników w latarni, ale tam ich nie ma

2. Uwolniłem Benneta z więzienia i teraz powinien być na foarmie Onara, ale tam też go nie ma

3. Nie mam pojęcia co zrobić, żeby sie dostać do gildii złodzieji. Rengaru już zabrałem złoto, ale nie wsadziłem go do paki bo tak mi doradził kumpel. Ponoś mam porozmawiać z nagurem w karczmie, ale on nie chce ze mną gadać. Co teraz zrobić?

4. Xardasa dalej nie ma...

5.Ogólnie mam wrażenie, że znikają mi postaci w grze :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Do gildi musisz dostac sie tak: zlapac rengaru i WSADZIC go do paki, jego koledzy sie wkurza, pojdzie do karczmy w dokach, dostaniesz info ze za sklepem rybnym ktos na ciebie czeka, idziesz, gadasz z ziomalem, zabijasz zbira, zabierasz klucz, wskakujesz do wody w porcie i plyniesz kolo brzegu (ajkies 50 metrow) az znajdziesz drzwi. Otwierasz je i przeszukujesz wszystko tam (beda tam zlodzieje tez wlasnie). Czyli zle zrobiles ze do nie wpakowales, jak masz taka mozliwosc to zrobto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dostałem zadanie od Jacka. Mam zabić rozbójników w latarni, ale tam ich nie ma

2. Uwolniłem Benneta z więzienia i teraz powinien być na foarmie Onara,  ale tam też go nie ma

3. Nie mam pojęcia co zrobić, żeby sie dostać do gildii złodzieji. Rengaru już zabrałem złoto, ale nie wsadziłem go do paki bo tak mi doradził kumpel. Ponoś mam porozmawiać z nagurem w karczmie, ale on nie chce ze mną gadać. Co teraz zrobić?

4. Xardasa dalej nie ma...

5.Ogólnie mam wrażenie, że znikają mi postaci w grze :blink:

1698805[/snapback]

najprawdopodobniej masz buga... bywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja np spotkałem się z takim bugiem pracując dla Harada. Wykułem 15 długich dorych mieczy i sprzedałem je ( wtedy nosiłem długi dorby miecz). Gdy je sprzedałem zobaczyłem że nie mam przy sobie miecza. Szybko załączyłem ekwipunek, patrze a tam dwa miecze. Jeden założyłem a drugi chciałem sprzedać i ta sama sytuacja znowu nie miałem miecza przy sobie a w ekwipunku miałem dwa.. Hmm dziwne, ale wzbogaciłem się bardzo na tym :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...