Skocz do zawartości
Gość

Statystyki 09-07-2004

Rekomendowane odpowiedzi

Bez Oriona jakoś nudnowato, dziwne myślałem że to tylko mnie udzieliła się ta niemoc a tu innym też się poluzowało.

Jak to? Oriona już nie będzie?

Myslałem, że to tylko chwilowe problemy techniczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, żeby było ładniej, zrobiłem wersje we Flashu:

Ładniej to pojecie wzgledne, jak dla mnie wykresy we flashu sa przebajerowane, ale co kto lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniej to pojecie wzgledne, jak dla mnie wykresy we flashu sa przebajerowane, ale co kto lubi :)

Moje są ładniejsze, bo bardziej czytelne, ale tylko dzięki temu, że jest na nich mniej informacji :( .

 

Jakie będą nagrody w tym miesiącu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrze i mysle ze nia ma potrzeby robic wykresu Tweak.pl vs Barwniki... ;]

absolutna racja bartool, a moze teraz zaczniemy monitowac ten team Seti@Gorzow Wlkp oni zajmują 10 miejsce wsród teamów w polsce my 11 ( od niedawna ) może taki mały poscig dałby wieksza motywacje, bo od kiedy barwkomp miał zonka jakos forum ucichło stało sie smutniej tak bedzie jakas mobilizacja co wy na to :?: :> :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak nawiasem mówiąc to w tamym teamie jest grupa o pięknie brzmiącej nazwie ^Dark Side of Mineta^. w opisie mają

Nasza grupa zrzesza ludzi uwielbiających ssać kobiece wisienki.

Mamy nadzieje że przyłączając się do programu badań SETI przyśpieszymy odnalezienie pozaziemskiej rasy.

ICH samiczki będą NASZE !!!!  

ot taka ciekawostka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LO kurde to ja sie tam przenosze :)

co za fajna grupa 8)

buahha nie moge normalnie nie moge pewnie nie dlugo pojawi sie grupa lubiaca dzieci :| 8O

 

P.S.

a UFO przyspiesza regularnie hehehe :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak nawiasem mówiąc to w tamym teamie jest grupa o pięknie brzmiącej nazwie ^Dark Side of Mineta^. w opisie mają

Nasza grupa zrzesza ludzi uwielbiających ssać kobiece wisienki.

Mamy nadzieje że przyłączając się do programu badań SETI przyśpieszymy odnalezienie pozaziemskiej rasy.

ICH samiczki będą NASZE !!!!  

ot taka ciekawostka :lol:

Skład grupy:

1. ^DeXtoR^ - liczy na kartce papieru / w trybie tekstowym  

2. Wozolos - liczy na cud / w trybie modlitewnym

:D niezli sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrze na naszych kolegow co sie tak odgrazali ze nie damy rady (mowa o Olsztyn AMD Team ) i hehe pewnie polegna dziaj albo najdalej jutro a tak sie stawiali ze nam pokarza i ze maja asy wrekawie 8) no nic kolejni to beda The B Team licze ze za miesac dwa sa nasi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...