Skocz do zawartości
wrona

! ? ! Koszulki - Tweak.PL ! ? !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbym przedstawić swoją propozycje na temat koszulek.

Jeżeli tak to mógłbym sie zaoferować i je wykonać.

Całość robiona by była metodą Sitodruku, to znaczy, że grafika umieszczona na koszulce jest bardzo trwała, nie odłaźi itd... farba jest przetapiana przez koszulke i nawet gdy odwróci sie strone to można zauważyć prześwity, co świadczy o profesjonalnym wykonaniu nadruku.

Jeżeli chodzi o koszulki.. rozmiar M / L / XL / XXL [ możliwe,że jeszcze będzie S ]

Co do koloru... tu niestety, jeżeli chcielibyście, aby koszulka mieściła sie w granicach 25zł/szt musiałby być jeden kolor...

Jednak kolory samych koszulek nie są problemem... ogólnie dostępne są białe, czarne, czerwone, żółte czy niebieskie... to już kwestia waszego wyboru...

Wg. mnie ładnie wyglądałby biały napis na czarnej koszulce... lub też nie koniecznie musi być on biały.. może być czerwony, czy niebieski.

Co to jakości koszulek.. są to dobre... gramatura ok. 155g jest jedną z najlepszych...

 

Co do ceny:

Jeżeli było by zapotrzebowanie na duży nakład możnaby było zejść do ok. 20zł ... narazie średnio byłoby to 25-30zl/szt [ przy minimum 13-15szt ]

Z tego co widziałem w butiku są one po 40zł... moje mogłby by być tańsze.. a czy lepsze nie wiem, bo nie widzialem tamtych na oczy... jednak moge ręczyć, że główną uwage zwracamy na jakość i wykonanie... dopiero potem ile mozemy na tym zarobić / a raczej chodzi to o dorobienie a nie zarobienie, gdyż matryce, farba oraz sita są drogie /

 

Wszelkich informacji udzielam na gg lub przez poczte. Dane kontaktowe poniżej.

 

Pozdrawiam

wrona13

 

gg: 7302323 [ pisz / przewaznie jestem niewidoczny / a zawsze "tylko dla znajomych" ]

@: digital@al0th.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No butik sobie ceni, tylko że tam można sobie zrobić jedną sztukę z napisem "Kocham Jolkę" i oni to robią w tej samej cenie.

 

Ogolnie jestem otwarty na wszelakie koszulki w niższej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bluzy są cholernie drogie :roll:

takie "metalowe" kosztują w sklepie netpowym koło 5dych a tweakowa o wiele więcej :P

z tym też sie nie da nic zrobić? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bluzy są cholernie drogie :roll:  

takie "metalowe" kosztują w sklepie netpowym koło 5dych a tweakowa o wiele więcej :P  

z tym też sie nie da nic zrobić? :?

Kurna, stary, na bazarach są i droższe, a jakościowo fpisdu gorsze.

Wiem co mówię bo niedawno fundnęłem sobie takiego bluzacza i porównywałem z tymi z giełd i bazarów.

Nie narzekaj więc daremnie, cena to nie wszystko, ważna chyba też (IMHO zwłaszcza) jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mówie o tych z bazaru tylko o takich jak np ta

 

Dołączona grafika

 

jakość na pewno nie jest gorsza bo mam taką samą;] i raczej nie narzekam

i kosztuje 5 dych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że uwielbiam Ironów, nie wyszedłbym w tym na miasto, pewnie dlatego takie tanie :>

widzisz, ja bym nie wyszedł na miasto w twikowej bo kojarzy sie wszystkim z dresami:>

co kto lubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pfff:>

sie nadajecie do tarcia chrzanu;]

mi sie podoba. a że wam nie to macie problem;]

Zasadniczo wali mnie co ci się podoba, to twój problem.

Tylko moja wybitnie wysoka qltoora nie pozwala mi napisać do czego ty się nadajesz :?

Z mojej strony EOT i nie próbuj mnie prowokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba źle mnie zrozumiałeś;]

chodziło mi o to że jeżeli wam sie nie podoba to wasza sprawa bo to nie mój problem

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że uwielbiam Ironów, nie wyszedłbym w tym na miasto

Ale z Tweak.pl na piersi czemu nie :D

 

wlasnie sobie zamowilem tą czarna za 40 dychy ciekawe co warta, jaka jest jej jakosc ?? ujdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie akurat ta z butiku nie podoba mi by sie podobała - czarna z przodu mały napis tweak.pl najlepiej biuały i naprawde nie wielki taki wielkości kości ddr :) niekoniecznie na środku, a z tyłu troszke większy napis tweak.pl już na środku oraz nick :) z tym ostatnim mogły by być problemy bo do każdego trzeba by było matryce robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie akurat ta z butiku nie podoba mi by sie podobała - czarna z przodu mały napis tweak.pl najlepiej biuały i naprawde nie wielki taki wielkości kości ddr :) niekoniecznie na środku, a z tyłu troszke większy napis tweak.pl już na środku oraz nick :) z tym ostatnim mogły by być problemy bo do każdego trzeba by było matryce robić.

no to przeciez identyko jest w butiku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nie zauważyłem tam mojego nicka :) jakiś ślepy jestem

koszulka którą tam widze jest czarna -fakt ale napis jest siwy w jakimś białym polu - pffff

nicka ? no fakt nie ma ale mozesz sobie zamowic ze swoim wlasnym nadrukiem

napis siwy ?? hmm ? pomysl czemu a moze chcesz różowy ?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał biały napis na czarnym polu, które jest na czarnej koszulce, a nie siwy napis na białym polu, który jest na czarnej koszulce. widać chyba litle różnice

Takie raczej nie bedzie, ze znanych ci chyba przyczyn, sam mozesz sobie takie zrobić, mi sie podoba oryginalny design TWEAK.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... co to jakości koszulek.. są to dobre... gramatura ok. 155g jest jedną z najlepszych... 

... a czy lepsze nie wiem, bo nie widzialem tamtych na oczy... jednak moge ręczyć, że główną uwage zwracamy na jakość i wykonanie...

co do koszulek z tweak.pl to PromoStars jest porządną firmą. Od ok. 4 lat mam białą podkoszulkę PS, która nadal jest biała :) , a ściągacz wygląda dalej jak ściągacz :D , a nie jak dekolt dla kulturysty :lol: . Nie wiem jak dziś ale swojego czasu PS był dostawcą podkoszulek, bluz i innych dla Fruit Of The Loom, tak więc, co do jakości raczej nie można mieć zastrzeżeń, a wszystko zależy od nadruków, czy jest to sito, czy folia.

 

P.S. Ciuchy, ciuchami, ale można zrobić inne rzeczy z logiem np. kubki, długopisy, breloki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...