Skocz do zawartości
tkwadrat

3dmark2001 i directx9

Rekomendowane odpowiedzi

Może temat był już poruszany, ale niestety nie mogłem nic na ten temat znaleźć.

 

Problem w tym, że po zainstalowaniu directx9 3dMark2001 nie chce działać. Pokazuje brak dx8.1 mimo tego, że był zainstalowany przed dx9.

Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do tematu.

Moja karta to gf4ti4200, a co za tym idzie niektóre testy 3 marka2k3 nie odpalają się, ale słyszałem że można jakoś wyemulować czy coś takiego dx9 żeby testy w 2k3 poszły programowo. Spodziewam się sieczki, ale chciał bym to zobaczyć.

Jeżeli coś co opisałem jest możliwe to proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np mother nature - 4 test nie dzial bo karta nie wspiera dx9 ,mozna odpalic to jzu nie pamietam jak :) trzeba miec jakiegos progsa ale i tak polowa rzeczy na ekrani bedzie czarna a czesc to bedzie dx8.1, nie zawracaj sopbie [gluteus maximus] , nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Czy ten program nie nazywa się 3d-Analyze?

Bo 3danalyzer'a nie znalazłem, jeżeli nazwa jest ta którą ja podałem to już mam a jeśli ta którą ty to i ile jest to freeware to zapodaj linka bo nie znalazłem. Dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Czy ten program nie nazywa się 3d-Analyze?

Bo 3danalyzer'a nie znalazłem, jeżeli nazwa jest ta którą ja podałem to już mam a jeśli ta którą ty to i ile jest to freeware to zapodaj linka bo nie znalazłem. Dzięki !

3danalyzer.  

Ale na ekranie bedzie duzo błądów i na gf4ti bedzie wolniej niz na 64 bitowym fx5200.

Przemyj oczka albo monitor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Czy ten program nie nazywa się 3d-Analyze?

Bo 3danalyzer'a nie znalazłem, jeżeli nazwa jest ta którą ja podałem to już mam a jeśli ta którą ty to i ile jest to freeware to zapodaj linka bo nie znalazłem. Dzięki !

3danalyzer.  

Ale na ekranie bedzie duzo błądów i na gf4ti bedzie wolniej niz na 64 bitowym fx5200.

Przemyj oczka albo monitor ;)

Nie wiem o co ci chodzi. Moja nazwa i nazwa sgj różnią się niewiela, ale zawsze a ja jak mam nazwę czegoś konkretnego to staram się to znaleźć, co z tego że sgj napisał 3danalyzer a ja 3d-analyze? A no to że moje poszukiwania się wydłużyły:) W każdym razie dizęki, ale proszę o jeszcze jedno, mianowicie które opcje muszę włączyć żeby mi poszedł mother nature? Bo coś wcale nie idzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ci chodzi. Moja nazwa i nazwa sgj różnią się niewiela, ale zawsze a ja jak mam nazwę czegoś konkretnego to staram się to znaleźć, co z tego że sgj napisał 3danalyzer a ja 3d-analyze? A no to że moje poszukiwania się wydłużyły:) W każdym razie dizęki, ale proszę o jeszcze jedno, mianowicie które opcje muszę włączyć żeby mi poszedł mother nature? Bo coś wcale nie idzie :(

nie wpisuj nazwa-nazwa kresek - - bo to wszystko wlai ale tez powinno znalezc- wpisalem teraz to co ty - 3d-analyze? i znalazlo mi ponad 4000 tematow i linkow

 

co do opcji to kombinuj :] i tak duzo nie zobaczysz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...