Skocz do zawartości
Pure

Najwydajniejszy program do defragmentacji hdd

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co teraz wgrałem sobie perfect diska v6 i jest bardzo fajny nawet foldery defragmentujewiesz co teraz wgrałem sobie perfect diska v6 i jest bardzo fajny nawet foldery defragmentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norton Speed Disk to wogóle jakieś nieporozumienie. Niedośc ze z wersji na wersje jest coraz gorszy. Defragmentuje niedokładnie(lepszy jest defragmentator z win 9x chociaz duzo wolniejszy). Juz nie wspomne o defragmentacji NTFS do czego juz sie kompletnie nie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norton Speed Disk to wogóle jakieś nieporozumienie. Niedośc ze z wersji na wersje jest coraz gorszy. Defragmentuje niedokładnie(lepszy jest defragmentator z win 9x chociaz duzo wolniejszy). Juz nie wspomne o defragmentacji NTFS do czego juz sie kompletnie nie nadaje.

popieram w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja korzystam z Norton Speed Diska z pakietu Norton System Worksa 2001, więc jak z wersji na wersję coraz to gorszy to ten chyba jeszcze nie był najgorszy :) :P

 

Ale spróbuję innymi programami i zobaczę czy będzie różnica...(Zdanie jak z reklamy proszków do prania :P ...jak nie widać różnicy to po co przepłacać ? :P buehehe...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diskeeper jest bardzo powolny, ale ma świetną defragmentację folderów. O&O nie ma defragmentacji folderów (no chyba że sie nie dopatrzyłem), ale jest bardzo szybki. Jak jednym z nich zdefragmentuję dysk, to drugim mogę już tylko rozpier... całą robotę. Tak więc nie wiem którego lepiej używać. Najgorsze jest to, że oba muszą mieć uruchomioną usługę - razem jakieś 10MB Ram'u ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile by trwala nie wiecej defragmentacja 40gb :?: ;]

to zalezy co masz na dysku,jak masz burdel to moze to trwac nawet 2h a jak masz pozadek to mozesz sie zmiescic nawet w jednej minucie.

ja robie co tydzien def. dysku 30G i zajmuje mi to okolo 1-2 minut.

uzywam disckeeper'a 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...