Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Rydzyk, Jankowski i reszta obludnikow...

Rekomendowane odpowiedzi

tak i dają potem świetne usprawiedliwienie a tak nie było by usprawiedliwienia!!

jak zabijesz kogoś i pojdziesz sie wyspowiadać to i tak pojdziesz do nieba a ja jako niewierzący a po za tym zyje według tzw "dekalogu" ide tak czy inaczej do piekła!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pageup, zaliczasz yellow card, jeżeli nie lubisz dostawać ovoców, to pilnuj proszę troszkę bardziej swojego "języka"

Przesadzasz i używasz słów niecenzuralnych, to nie będzie tolerowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO niestety ale papiez zyje w zaklamanym swiecie i nie odroznia prawdy od falszu, co mi po jego wolaniach o pokoj skoro znaczaca czesc zyskow watykanu to udzialy w produkcji i handlu bronia?

Papiez reprezentuje 'partyjny beton' w kosciele nic nie reformuje, no i te niektore pomysly... jak odezwa do zgwalconych kobiet w ogarnietej wojna Jugoslawii zeby nie przerywaly ciazy...

Poza tym szlag mnie trafia jak pomysle ile nas kosztuja te jego wycieczki :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pageup, zaliczasz yellow card, jeżeli nie lubisz dostawać ovoców, to pilnuj proszę troszkę bardziej swojego "języka"

Przesadzasz i używasz słów niecenzuralnych, to nie będzie tolerowane.

ok sorry za przeklenstwa ale reszte zdecydowanie podtrzymuje!!

Papiez jest beee kościoł jezus itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papież to taka "wizytówka" kościoła może i faktycznie chce on dobrze ale tak szczeże mówiąc to on nie ma nic do gadania bo kościołem rządzą tzw. purpurowi a nie papież :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papież to taka "wizytówka" kościoła może i faktycznie chce on dobrze ale tak szczeże mówiąc to on nie ma nic do gadania bo kościołem rządzą tzw. purpurowi a nie papież :?

kiedys jzu to napsialem i mnie zjechalo sporo osob na ofrum ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papież to taka "wizytówka" kościoła może i faktycznie chce on dobrze ale tak szczeże mówiąc to on nie ma nic do gadania bo kościołem rządzą tzw. purpurowi a nie papież :?

kiedys jzu to napsialem i mnie zjechalo sporo osob na ofrum ;p

No bo to jest ta słynna polska pieprzona mentalność jeżeli ktoś ma odmienne zdanie od innych to już jest wyzywany i prześladowany.

A kościół (który ma nieść ze sobą dobro i miłość) to jedna z najbardziej zbrodniczych i zakłamanych instytucji w dziejach ludzkości z ręki kościoła katolickiego zgineły miliony osób na przestrzeni tych 2000 lat :?. Niestety smutne ale prawdziwe.

 

P.S. Ale mogę powiedzieć na pocieszenie że nie wszystkie klechy takie są bo w nowej szkole do której teraz chodzę uczy mnie wręcz rewelacyjny ksiądz naprawdę dobry człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He ciekawe to wszystko. Hmm ta cala szopka z kosciołem ( w sęsie materialnym nie duchowym !! ) to tylko po to aby trzymac wszystkich ludzi w ryzach i tyle no i do klepania kasy. No pozostaja też kwestie odprawiania mszy itd. No ale raczej to jest mało ważne. Raczej ciekawsze jest wzbogacanie się kleru na ludkach - i czy jest to watykan czy tez jakis tam o.Rydzyk to nie ma znaczenia. Niestety do pewnych żeczy niezbędny jest ksiądz ( sakramęty itd. - zostawili sobie skubani furtke do czerpania hajsu i tyle, no i jeszcze pare innych ciekawych dróg do czerpania kasy, i wzbogacania się no ale my "szare myszki" zapewne nigdy się o tym nigdy nie dowiemy ).

 

He ale jak jest wojna albo cos w tym rodzaju to nic nie zrobia tylko potrafią gadac i wydawac protesty, wezwania do zawieszenia broni.

 

A w istocie jest to chyba najbardziej wpływową organizacją na świecie .

 

Czyż nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory Pageup, ale jak ktoś uznaje daną osobę za 0 nie podając prawie żadnych argumentów ... chodzi mi o SPOSÓB WYRAŻANIA POGLĄDÓW a nie o POGLĄDY :wink:

papież jest w porządku ale co on w praktyce może ...

znam kolesia który bez ogrodek mówi ze dla kasy będzie przyszłym klechą i zapisał sie do seminarium

:evil: cięzko powiedzieć ilu takich przyszłych "księzy" jest, ale to pokazuje czym zaczyna być Kościół katolicki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory Pageup, ale jak ktoś uznaje daną osobę za 0 nie podając prawie żadnych argumentów ... chodzi mi o SPOSÓB WYRAŻANIA POGLĄDÓW a nie o POGLĄDY :wink:

Bardzo trafnie to ujales.

papież jest w porządku ale co on w praktyce może ...

znam kolesia który bez ogrodek mówi ze dla kasy będzie przyszłym klechą i zapisał sie do seminarium  

 :evil: cięzko powiedzieć ilu takich przyszłych "księzy" jest, ale to pokazuje czym zaczyna być Kościół katolicki

Moze bardzo duzo, jest w koncu szefem tej organizacji, jest silne parcie na reformy w kosciele ale Wojtyla i jemu podobni nie chca o tym slyszec, IMHO najlepszy bylby stopniowy powrot do nauk Chrystusa i ew. apostolow, zeby pozbyc sie tych wszystkich doktrynalnych i organizacyjnych nalecialosci ze sredniowiecza itp. (ktore nie maja NIC wspolnego z chrzescijanstwem i naukami Chrystusa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez papiez moze wszystko (jest ostatnim władcą absolutnym w europie!!!!!!!!!!!!!!) On się poprostu boi cokolwiek zmienic!!!!!

a jak nic nie moze to po cholere tam jest??

ktos dobrze ujoł "zeby produkować świętych"!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory Pageup, ale jak ktoś uznaje daną osobę za 0 nie podając prawie żadnych argumentów ... chodzi mi o SPOSÓB WYRAŻANIA POGLĄDÓW a nie o POGLĄDY :wink:  

papież jest w porządku ale co on w praktyce może ...

a skoro mowisz o argumentach to powiedz mi jaki jest argument na to ze on jest "taki dobry" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wystarczy to, że poparł "Solidarność" (mimo, że Kościół nie powinien się mieszać do polityki), IMO to jest jedyny facet w obecnym Kosciele kat., który zasługuje na szacunek i uznanie :!: :!: ja osobiscie nie chodze na religie i nienawidze klechów którzy wożą się Audi z ciemnymi szybami (jak jeden k.utasik niedopieszczony u nas :lol: :lol: )

Nawet w państwie despotycznym jak Starożytny Egipt faraon miał tylko pozorną władzę (manipulowali nim doradcy i najwyzsze urzędasy)

Podobnie jest w Kościele :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wystarczy to, że poparł "Solidarność" (mimo, że Kościół nie powinien się mieszać do polityki), IMO to jest jedyny facet w obecnym Kosciele kat., który zasługuje na szacunek i uznanie  :!:  :!: 

Ile dziennie sluchasz radia ma_ryja?? z twojej wypowiedzi sadze ze caly czas masz je wlaczone :lol: a my znamy takich jak ty: wszystkiemu winni sa zydzi i masoni: "syjonisci do syjonu", "reszta na madagaskar". Ale ci "musk" wyprali. Przyjmij ode mnie wyrazy glebokiego wspolczucia. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wystarczy to, że poparł "Solidarność" (mimo, że Kościół nie powinien się mieszać do polityki), IMO to jest jedyny facet w obecnym Kosciele kat., który zasługuje na szacunek i uznanie  :!:  :!: 

Ile dziennie sluchasz radia ma_ryja?? z twojej wypowiedzi sadze ze caly czas masz je wlaczone :lol: a my znamy takich jak ty: wszystkiemu winni sa zydzi i masoni: "syjonisci do syjonu", "reszta na madagaskar". Ale ci "musk" wyprali. Przyjmij ode mnie wyrazy glebokiego wspolczucia. :wink:
pimpuś- widzę ,że za mocno ziółka utleniasz :wink: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wystarczy to, że poparł "Solidarność" (mimo, że Kościół nie powinien się mieszać do polityki), IMO to jest jedyny facet w obecnym Kosciele kat., który zasługuje na szacunek i uznanie  :!:  :!: 

Ile dziennie sluchasz radia ma_ryja?? z twojej wypowiedzi sadze ze caly czas masz je wlaczone :lol: a my znamy takich jak ty: wszystkiemu winni sa zydzi i masoni: "syjonisci do syjonu", "reszta na madagaskar". Ale ci "musk" wyprali. Przyjmij ode mnie wyrazy glebokiego wspolczucia. :wink:
Przypomniało mi się jak AFAIR Jankowski mówił, że ta afera z nim związana to spisek judeokomuny. :>>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fenzir a to juz masz??

BTW ziola w zyciu nie zapalilem, a avatar to po prostu znak klanu w grze AA.

Acha jeszcze jedno pimpusia to sobie dzieciaku znajdz w rodzinie, a tak w ogole to co znaczy ten klechorozpruwacz w twoim profilu?? Chyba powinno byc judeorozpruwacz? Jestes niekonsekwentnym dzieciakiem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wystarczy to, że poparł "Solidarność" (mimo, że Kościół nie powinien się mieszać do polityki), IMO to jest jedyny facet w obecnym Kosciele kat., który zasługuje na szacunek i uznanie  :!:  :!:  ja osobiscie nie chodze na religie i nienawidze klechów którzy wożą się Audi z ciemnymi szybami (jak jeden k.utasik niedopieszczony u nas  :lol:  :lol: )

Nawet w państwie despotycznym jak Starożytny Egipt faraon miał tylko pozorną władzę (manipulowali nim doradcy i najwyzsze urzędasy)

Podobnie jest w Kościele  :wink:

nie no spoko moze kiedys cos dziala ale jak ktos zrobi cos dobrego to nie znaczy ze potem ma wiecznie siedziec na piedestale!!

ten stary grzyb juz nic nie moze!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenada, bo ja znów słyszałem ze na watykan były głębokie naciski by wybrac własnie polaka na papieza...

Pozatym jakbyscie nie pamietali to papiez przed Janem Pawłem II

- błogosławił 3 rzeszę...

Dochodzi do ciekawego dysonansu..

Papierze są niby wdł koscioła katol;iskiego kontynuacja rodu apostołów.. ze niby w karcie europy - w konstytucji musza byc zapisane prawa CHRZESCIJAN... (czytaj katolików - bo to ma bardzo mało współnego z tym co Jezus mówił... ps. bardzo mnie zabolało to co napisał jeden taki tutaj z zółtą kartką - bo tak to jest jak dziecko dorwie sie do komputera i pisze na tematy o których zielonego pojęcia nie miało... ciekawe czy wogole biblie widział na oczy.. ale to OT)

Wiec jak to jest ze jeden papiez błogosławi nazistom? a drugi solidarnosci?? To ma byc kontynuacja wyznaczników moralnych tego samego boga???

Wiec albo Bog jest rzeczywiscie chory na shizę, w co nie wiezę.. albo KK robi co chce i wciska nam kit.. bo jezus mówił wyraznie że

"KRÓLESTWO JEST NIE Z TEGO SWIATA"....

 

To samo antysemityzm w kosciele, czy nienawidzenie jakiejkolwiek innej mniejszej religii - lub ekumenizm.. gdzie jezus mówił "ze jedna jest droga do wybawienia" "ze wąska brama i niewielu przez nią przejdzie" ... gdzie biblia a gdzie koscioł..

 

To tak jakby ktos probował wetklnąc Athlona pod płytę intela :)

i niech to bedzie nawet chipset 875 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tak to jest jak dziecko dorwie sie do komputera i pisze na tematy o których zielonego pojęcia nie miało... ciekawe czy wogole biblie widział na oczy.. ale to OT)

 

przepraszam to do mnie>??

ZE NIBY JA dzieciak i sie do komputera dorwalem i nie wiem o czym pisze??

 

[edit] a przy okazji polecam poszukać słownika /MKa11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fenzir a to juz masz??

BTW ziola w zyciu nie zapalilem, a avatar to po prostu znak klanu w grze AA.

Acha jeszcze jedno pimpusia to sobie dzieciaku znajdz w rodzinie,  a tak w ogole to co znaczy ten klechorozpruwacz w twoim profilu?? Chyba powinno byc judeorozpruwacz? Jestes niekonsekwentnym dzieciakiem,

Oj źle, źle. Bo kto w życiu magicznego ziela nie zapali ten szczęścia nigdy nie posmakuje.

:lol: AMEN

 

:arrow: To był kawał jak by ktoś nie wiedział, nie zachęcam nikogo do zażywania narkotyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur... chyba tym bardziej wiem baranie o czym pisze. poprostu mialem odwage napisac co sądze o tym pierodole i tym scierwie cz ktorego czele stoi ten caly grzybas!!!!!!!

Gościu wyluzuj odrobine zanim coś napiszesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...