Skocz do zawartości
pcmax

KIM CHCESZ BYC!???

Rekomendowane odpowiedzi

.... albo pociagnąć interes Ojca :)

Brawo :D

A tu mamy piękny przykład jak zdanie wyciągnięte z kontekstu może zmienić swe znaczenie... ;) Chyba, że źle odebrałem Twojego posta :) Tak poza tym to :lol:

 

[OT] A ja się zawsze zastanawiałem, czemu mi mówią, że objojętnie o czym gadam zawsze się kojarzy z jednym... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było być takim sułtanem Brunei. Nie liczysz się z forsą, odpowiedzialnością karną i do tego wszyscy kłaniają ci się w pas :D

O haremie nie wspomnę..... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo chciałabym zostać dentystką!! hehehe bede wam ząbki leczyła!! Oczywiście wszyscy użytkownicy bębą mieli znizki!!!  :D i śliczny usmiech

A co bys poradzila na to ze mi rosnie ząb po lewej wewnetrznej stronie dolnego dziąsła? o_0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo chciałabym zostać dentystką!! hehehe bede wam ząbki leczyła!! Oczywiście wszyscy użytkownicy bębą mieli znizki!!!  :D i śliczny usmiech

A co bys poradzila na to ze mi rosnie ząb po lewej wewnetrznej stronie dolnego dziąsła? o_0

Ja bym poradził: Udaj się do dentysty... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Cepekiem w 100% do DENTYSTY.Napisz nam jak sie skończyła historia z Twoim zębem.Ja jestem jeszcze w liceum i sie na zębach nie znam ale mam nadzieje , że sie poznam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcem być, myli państwo, oczywiście jednocześnie politykiem...  Tak jak tata ...

Twoj Stary jest politykiem?? To ja Ci stary wspolczuje!! Sam sie tym nieco poram ipowiem jedno - syf i srom!! Najgorsze co mozna robic!! JEzeli nie bede w stanie uczciwie zarobic na zycie to zostane politykiem. Chyba jesyni uczciwi "poltycy" to soltysi we wsiach - oni jedni robia cos dla ludzi z ich otoczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...