Skocz do zawartości
dayus

Na jakich roweracj jezdzicie?

Na czym jezdzisz?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na czym jezdzisz?

    • Author
      15
    • Giant
      25
    • Merida
      18
    • Romet
      13
    • inne typu "gorski"
      89
    • inne typu "ukraina" :)
      11


Rekomendowane odpowiedzi

No własnie tak jak w temacie.... Ja osobiscie jezdze na Authorze,ale chce sprawdzic na czym wy jezdzicie. Lubie przejazdzki rowerowe, bo tylko te moge uprawiac w sposob prawie legalny :) pisze prawie, bo nie mam karty rowerowej, ani 18 lat. Czekam na ochocze votowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Arkusa z teleskopem [nie wim dokładnie ile mm] hamulce V-brake, przeżutka shimano acera (21),zmienione pedała,kierownica rączki... mam go ponad 3 lat i jest nawet fajny... ale jak mam kase na rower to jakoś zawsze idzie na kompa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romet, ale za to jaki :>

Własnuie po przeczytaniu Twojego Topicu, zalozylem ten temat! Respect for U. Tez lubie sie bawic z rowerem....oświetlenie i konserwacja,ale wszytko full of original :) No,moze tylko diódki w przedniej lampie wymienc na blue,ale narazie mi sie nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zasuwam na kolarce tornado chamulce weinmana rama z wybiciem tour itely i półwyspem apeninskim, opony i obręcze jakieś włoskie, i przezutki Sahs-a, wczesniejsza kolazówka ktora została skasowana podczas którejs jazdy to glownie shimanooooo ;p rama to nawet niewiem obrecze zzr przekładnia eagla, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się sformułowanie "full of original". Jest takie hmmm oryginalne :>

 

---linia cięcia---

Pod pojęciem "full of original" rozumiałżbyś jeno kupne zabawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos gorskopodobne.

Powiedzialem sobie ze juz zlotowki w tego zloma nie wloze. Teraz poluje na cos aluminiowego, uzywanego. Rozkrece na czesci pierwsze powymieniam oski i korby na hartowana stal i mam nadzieje ze bede dlugo jezdzic. :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis skorpion z hipermarketu i do do tego pseudozjazdow :( Po miescie badziewnie sie tym jezdzi, a do tego skrzypi (moze to przez moja wage??) Jako ze swoje jednak kosztowal to przynajmniej manaetki i inne <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly nie sa z plastiku.

 

Po miescie to i tak sie najlepeij jezdzi rowerem typu koza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja rowerek douglas na pieknej stalowej ramie ;) jedyne co zmienilem to hamulce na sramy esp 7.0 i pedaly (to juz 2 razy, pierwsze rozwalilem na pierwszej wycieczce ;] a teraz mam ladne, wytrzymaly juz sporo ;) oo i jeszcze przednie kolo zmienilem bo mi sie troche pogielo przy gwaltownym hamowaniu :D jak zjezdzalem po lesie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...