Skocz do zawartości
robocat

problem - jakie króćce do Nukleon N2 v2

Rekomendowane odpowiedzi

zmeczony jestem oczekiwaniem na ten nowy blok z mcs

wiec zdecydowalem ze kupie nuka n2 v2 bo nigdy nie uciekne od tego cpc ktore teraz mi dziala odziwo bez awarii

 

i tutaj pojawia sie problem bo wiem jak wygladaj te kućće taki zwykle choinkowe ale nie mam pojecia zielonego jak wygladaja

 

szybkozłącząki nakręcane oraz króćce wtykowe

 

wogole jak to sie montuje ?

co latwiejsze w montarzu ?

i co bezpieczniejsze ?

 

bo wiem ze na choinkach to moge sobie zalozyc opaske plastikowa i juz jest jakies zabezpieczenie a tu to niewiem co zapewnia bezpieczenstwo

 

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz ktos sie mnie czepi ze nie kozystalem z szukarki

 

kozystalem.... pare tematow znalazlem i nadal nie wiem

 

na dziendzisiejszy nie bede sie pieprzyl tylko wezme sobie choinke ale poczekam jeszcze moze ktos cos napisze madrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam też uzywam choinek (mam DD maze4) i jestem bardzo zadowolony wiec polecam :) wg mnie najlepsze rozwiazanie dla calego ukladu to wlasnie choinki poniewaz nie dosc ze sa wcisniete weze na nie to jeszcze sa zabezpieczone cybantami. Nie stosuj plastikowych zaciskow i bedziesz miec duza pewnosc ze prawdopodobienstwo wycieku zostalo zminimalizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mate ma metalowe, ktore nie uszkadzaja wezy to raz. a dwa - plastikowe zaciski elektryczne sa bardzo dobre i bez sciem, ze tak nie jest. jedne i drugie zle zalozone sie nie sprawdza. zreszta poogladaj galerie posiadaczy wc i zobacz co ludzie maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak wezmie waz 12/15 to moze mu weza po pewnym czasei rozerwac :| generalnie kazdy cybant jak scisniesz nim weza to sie na nim odgniecie i czasem trzeba ta koncowke potem przyciac, ale jak dla mnie to takie zgniecenie weza gwarantuje szczelnosc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie podłącze, bo temat mniej więcej podobny.

 

Znacie jakiś sklep internetowy z hydrauliką (króćce, trójniki, itp) Google wywalają mi wszystko tylko nie to co szukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...