Skocz do zawartości
model1

Jakie codeki???

Rekomendowane odpowiedzi

Mam teraz coś w tym stylu: XviD-1.0.1-05062004 , Nimo50Build9Beta1.i ac3filter_1_01a_rc2. oraz jeden programik : ffdshow-20030523.

I mam taki problem jak włączam niektóre filmy bądź teledyski to niektóre się nie uruchamiają lub ida do pewnego momentu a później jest zwis obrazu co jest ??? ja myślałem że to wina codeków czy to prawda jeśli tak to na jakie zmienić ??? Mam kartę graficzna fx5700 ladetek –jest w podpisie stery to : 5.6.6.4

Korzystam z programu CinemaPlayer -jeśli te informacje mają jakiekolwiek znaczenie? Próbowałem odtwarzać w winampie i tak samo co jest :?: :?: :?: :?: :?: :?: Pomórzcie :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG :o

 

a ja proponuje nie sluchac poprzednich wypowiedzi i zabawy z jakimis bzdurnymi pakietami kodekow. Wiecej z tym problemu niz pozytku. I tak sie nie uzywa tego

 

i zainstaluj samo ffdshow

 

kilka tematow nizej jest moj topic o optymalnych ustawieniach.

 

Zalety ffdshow:

- czesta aktualizacja (srednio co 10 dni nowa wersja)

- obsluga wielu formatow kompresjii

- niskie wymagania sprzetowe

- olbrzymie mozliwosci konfiguracji

 

Do ffdshow ewentualnie zainstaluj AC3 Filter i nic poza tym

 

--EDIT--

 

http://free-codecs.com/download/FFDShow.htm - link do najnowszej wersji (18.07.2004)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda. Poza tym wmp10 działa tylko pod xp.

Do tego duetu można jeszcze zainstalować Morgam Stream Switcher - do przełączania się pomiędzy rożnymi ścieżkami audio jeżeli film ma więcej niż jedną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tu kumac, instalujesz ffdshow najnowsze i wszystko ma chodzic, jeszcze w "configuration" mozesz sobie podrasowac obraz ze jakosc ogladanego filmu bedzie prawie idealna (link do konfiguracji masz wyzej bo sadze ze pewnie nawet go nie przeczytales)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...