Skocz do zawartości
Haweł

Unreal Tournamet 2003

Rekomendowane odpowiedzi

No mnie już poszło

może masz kopie walnietą sprawdzałeś

u znajomych ???

sek w tym ze na windzie 98 gralem normalnie gierka chodzila zayebiscie a teraz nie chodzi :? dlatego mnie dziwi ten fakt :? a co do znajomych to u nich smiga normalnie :?

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem jeszcze raz. Zamontowałem Elsę GF2 MX i odpaliłem UT2003. Nic się nie zmieniło, dalej wielkie prostokąty na ścianach. Zapomniałem dodać, że gra zamontowana była i chodzi z obrazu zrobionego Alcoholem 120% (*.mds). Zamontowałem obraz w Deamon Tools, przeskanowałem pod kątem zabezpieczeń w ClonyXXL. Wykryła najnowszego Securom'a, więc ustawiłem takie zabezpieczenie na wirtualnym napędzie Daemon'a. Odpala Unreal'a pod GF2 MX i grafa, bez zastrzeżeń. Kolejny raz i...kaszanka. Zmieniam kartę na MSI GF 4 Ti 4200 i dalej te....prostokąty !!! Odpadam. Nie wiem czy to wina karty graficznej.... PLEASE HELP !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

sory za takie lamerskie pytanko :oops: :oops: ale jak odpalić tą gre po sieci?????Dodam ze ja nie jestem typem gracza i po sieci to grałem tylko w q3:(

a tu se chciałem pograc i nie wiem w sumei jak......

 

napiszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o granie po sieci, to mam podobne doświadczenia jak ty, więc moja wypowiedź może mieć niewiele wspólnego z rzecywistością, ale o lie wiem, to żeby grać w unreala po necie, trzeba mieć wersje orginalną gry (nie żebym uważał, że masz wersje piracką :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proste.......

 

 

dzieki PALSKI--spoko luz ide wymiatać...mosznaby sie ugadać kiedyś , co nie???do pociupania.

 

Mysle Tukamon ze nie masz problemow juz :)

 

Pozdrawiamproste.......

 

 

dzieki PALSKI--spoko luz ide wymiatać...mosznaby sie ugadać kiedyś , co nie???do pociupania.

 

Mysle Tukamon ze nie masz problemow juz :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby wystarczy nakierować na wolnym powietrzu na dany punkcik i przytrzymać aż się załaduje i walnie z satelity... wszystko glanc ale w mojej wersji unreala próbowaem na wszystkie sposoby i itak mi niewyszło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby wystarczy nakierować na wolnym powietrzu na dany punkcik i przytrzymać aż się załaduje i walnie z satelity... wszystko glanc ale w mojej wersji unreala próbowaem na wszystkie sposoby i itak mi niewyszło

To jaka masz wersje, chinska??? :twisted: Nie wyszlo to pech, trzeba probowac 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby wystarczy nakierować na wolnym powietrzu na dany punkcik i przytrzymać aż się załaduje i walnie z satelity... wszystko glanc ale w mojej wersji unreala próbowaem na wszystkie sposoby i itak mi niewyszło

moze zly przycisk myszy trzymasz albo za krotko albo masz cos skopane z mycha :?:

Nikyo a na jakiej na przykład planszy ta broń działa?

na kazdej z "satelita" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Phobos Moon np..

ale też czasami mi tam działa a czasami nie..

tzn czasami sie faktycznie kreska robi grubsza i strzela..

a czasam w sumie prawe w to samo miejsce celuje i nie działa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demku walił z działa jonowego aż było mio patrzeć na multi kile, honli shity i inne, zato w pełnej wersji próbowałem i nic... laser się zapalał ale niechciało nigdzie załapać. Zresztą itak uważam że ta broń jest do kitu- zanim odpali gość mnie 10 razy zabije z młota pneumatycznego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...