Skocz do zawartości
Haweł

Unreal Tournamet 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moge wejść na ten ftp bez problemu ale inni nie mogą nie wiem jak on jest skonfigurowany :( (bo to nie mój FTP) Jeśli ci się chce to możesz mi wysłać ten plik na danon1980@tlen.pl ale tam jest limit że jedna wiadomość może zajmować 5 MB , czyli by trzeba spakować czymś ten plik ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to glupie pytanie i mnie moze ktos zjedzie ale... nie ma glupic pytan podobno

 

Ok... powiedzcie mi... ostatnio wyszly jakies dwa unreale... chgyba Unreal2 i Unreal2003. Ktory jest do sieci?

Unreal 2 ma byc w listopadzie a Unreal Tournament 2003 jest do siec ale mozna grac z botami

Chyba w to nie wiesrzysz ze Unreal 2 bedzie w listopadzie!!!!!!!!

pewnie ze nie wieze ale tak zapowiedzieli choc jak pamietam co bylo z jedynka to az mi sie plakac chce

 

hmm... screeny z u2 byl z hudem wiec mozna (naprawde warto) pomyslec ze prace sie juz koncza wiec.....

 

nie to co doomIII tam to wogole nie wiadomo o so chosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego U2 ma nie wyjsc w zapowiadanym terminie? Skoro jest juz UT2003 to nie widze problemu dla ktorego U2 mialby sie spoznic. A co do wymagan systemowych - moja Pentiawka @350 radzi sobie nadzwyczaj dobrze z ta giera (jak na swoj zegar) i z botami idzie nawet grac. Benchmarka nie zapuszczalem ale w grze na oko mam z 10-15 FPS niezaleznie jakie dam ustawienia grafiki (detale od najnizszych do najwyzszych, rozdz. od 640x480 do 1024x768, wszelkie kombinacje) - i tak chodzi tak samo wiec nie ma sensu bawic sie w obcinanie detali ;).

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka masz myszke moze od tego zaczniesz. ja z logitechem tez mialem problemy ale w q3 trzeba bylo dodac jakis wpis w rejestrze no i po tym wszystkim zaczelo dzialac bez problemu

Myszka to Logitech Cordles MouseMan Optical. W Quake 3 działa OK, tak samo w UT i innych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziala bez problemow A4-Tech Optical GreatEye Wheel Mouse. Mysle ze to raczej problem sterownikow windowsowych, a moze przestaw na domyslna myszke?

Eh, nie będę zmieniał sterowników, bo we wszystkich grach działa dobrze, tylko w UT2003 nie. To dziwne, bo podobne problemy mogą wystąpić w starych grach, bo nowe powinny być kompaktybilne.

 

To ewidentnie wina gry, a nie sterów. Może mi ktoś podpowie jakich klawiszy używać do przewijania broni, jeżeli nie uda mi się skonfigurować rolki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Varrol:

mam taką samą mysz jak Ty i wypierdzieliłem stery w kosmos. może nie działa thumb button, ale wszystkie gry są kompatybilne. poza tym uważam, że logitech odwala straszną chałę z tymi sterami.

Pozdrawiam

M.

Ale we wszystkich gierkach oprócz UT2003 mi chodzi rolka. Chyba zacznę grac w FPP na padzie :lol: Ciekawe, czy to możliwe, zwłaczsza na moim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo!Ustawiłem sobie w UT 2k3 demo wyszstkie detale na max i rozdziałek 1024x768x32 i nie skakało na sprzecie po nizej!!Wziałem od qmpla pełna wersje i dałem wszystko na maxa rozdziałka taka sama i skacze nieziemsko.Stery mam Omega Plutonium XP8.1-bulid 6166.A gdy poszedlem do kuzyna który ma kompa P41.6,GF4 440mx,512 DDR zainstalowałem (pełne ut 2k3) i jemu nie skacze na rozdziałce 1024x768x32 i wszystkie detale na maxa.(A u mnie skacze)Jak myslicie czemu mi skacze??????Z góry dziekówa za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...