Skocz do zawartości
K@I

Wybor Myszy

Rekomendowane odpowiedzi

Logitech !!! - ja mam MX700

niestety niepolecam, po dluzszym czasie uzywania sciera sie farba na myszce. To zwykly cyrk zeby farba scierala sie w myszce za taka kase

Dokladnie. To jest masakra :( Lepiej kup MX500 lub MX510 - tansze, trwalsze i lzejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam logitecha mouseman'a bez kabelka, kiedys to byla topowa myszka tej firmy, przed wejsciem serii MX kosztowala 270 zl, (za tyle jej nie kupilem, zeby nie bylo ze sie przechwalam). zamienilbym ja tylko na mx700 ew. na mx 900. wiec ta serie polecam. co do tej nieszczesnej farby to moja mycha wyblakla (jakies 2 lata uzytkowania ok. 12 h/dobe) :(, kupilem nawet na allegro ten sam model tylko uszkodzona i zamienilem obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoja MX700 kupilem w holandii w zestawie z klawiatura 1,5 roku temu i nic mi sie nie starlo! kompa uzywam 24/7

8O Widocznie na wschod wysylaja same buble :evil: Oj ten Logitech zaczyna tracic w moich oczach z dnia na dzien :x

 

nazir_black - ja mam MX700. Wiec walka z kablem jest mi obca :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz sam nie wiem. tez wolalbym bez kabla bo to wygoda ogromna jak dla mnie. o kase sie nie martwie bo mam taki uklad. wiec pytam jeszcze raz: co wybrac??

Osobiscie, jesli teraz mialbym do wyboru MX510/MX700 wybralbym te pierwsza. Nawet gdyby byly w tej samej cenie to wziolbym i tak MX510. Takie sa moje przemyslenia po 2 latach uzytkowania 700-ki. Dla mnie glowna wada tej myszki jest waga oraz scieranie sie farby. Przez pierwsze dwa miesiace bolal mnie nadgarstek. Teraz sie juz przyzwyczailem i jest OK ale i tak w szybkich grach FPP mam sa z nia problemy. Jesli jednak bardziej cenisz bezprzewodowosc kup ja. Wszystko zalezy do czego bedziesz jej uzywac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grac, gram bardzo malo, a jesli chodzi o ciezar to czy jest duzo ciezsza od mx 500/510 bo czytalem i wiele osob zazucalo mx 500 ze jest za ciezka. jak dla mnie ciezar ten jest zaleta. a ta scierajaca sie farba to tylko u ciebie czy u innych urzytkownikow mx 700 rowniez wystepuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grac,  gram bardzo malo, a jesli chodzi o ciezar to czy jest duzo ciezsza od mx 500/510 bo czytalem i wiele osob zazucalo mx 500 ze jest za ciezka. jak dla mnie ciezar ten jest zaleta. a ta scierajaca sie farba to tylko u ciebie czy u innych urzytkownikow mx 700 rowniez wystepuje?

MX500 jest tak lekka ze Logitech fabrycznie montuje w niej ciezarkek... Mozna powiedziec ze MX700 jest ciezsza od MX500 o okolo dwa akumulatorki, czyli gdzies 2x ciezsza. Jesli dla ciebie cena nie gra roli i nie bedziesz nia duzo gral to bierz MX700. Co do scierania farby to z tego co zauwazylem wystepuje ono w straszych modelach. W nowszych juz to poprawili. Aczkolwiek nigdy nie ma pewnosci i mozesz trafic na jakis lezak magazynowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede musial zagadac z kolesiem od ktorego to kupuje czy to jakis lezak czy z nowej dostawy. ale chyba i tak zdecyduje sie na mx 700. a moze jestescie w stanie wyslac mi zdjecie myszki z ktorej schodzi farba. bede bardzo wdzieczny. chcialbym zobaczyc jak to wyglada

jesli tak to piszcie: nazir_black@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak btw. 700 to jest to samo co 500 tylko ze radiowy (nie polecam graczom)

Nie przesadzajmy MX 700 co prawda jest radiowe, ale przez tyle lat uzytkowania ani razu nie tracila mi sygnalu, kursor nie uciekal, w grach tez sie jej uzywa wspaniale.

 

Co do farby, to zdjecia robione na szybcika, ale raczej wszystko widac =]

 

http://www.republika.pl/ruido/mycha/calosc.jpg

http://www.republika.pl/ruido/mycha/powiekszenie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o matko!! te wytarcie od palca nie jest takie zle ale te ktore jest pod logo logitech jest poprostu okropne. szpeci caly piekny wyglad myszki. kiedy ci sie to zrobilo bo u mnie na mx 500 zaczyna troszke byc widac wytarcie te na lewym przycisku od palca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tak btw. 700 to jest to samo co 500 tylko ze radiowy (nie polecam graczom)

Nie przesadzajmy MX 700 co prawda jest radiowe, ale przez tyle lat uzytkowania ani razu nie tracila mi sygnalu, kursor nie uciekal, w grach tez sie jej uzywa wspaniale.

 

Co do farby, to zdjecia robione na szybcika, ale raczej wszystko widac =]

 

http://www.republika.pl/ruido/mycha/calosc.jpg

http://www.republika.pl/ruido/mycha/powiekszenie.jpg

Ta Twoja wyglada jak nowa :P :!: W mojej wytarcie pod logiem jest 3x wieksze :cry: Na lewym przycisku mam identyczna plamke, a na prawym to na 2/3 dlugosci buttona :(

 

kiedy niemam pojecia, pod logo napewno wytarla sie farba przez ladowarke, niby jest na niej gumka ochronna ale widac ze niestety nic niedaje  :?

Te wytarcie pod logiem na 100% nie jest od ladowarki. Zauwaz ze w tym miejscu "najmocniej" dotykasz myszki. To jest od dloni.

A w ladowarce to nie jest gumka tylko kawalek chropowatego plastyku :? Ja nakleilem na niego kawalek tasmy klejacej i jest lepiej, polkole przestalo powstawac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak juz mowimy o myszkach bez kabla to ja polecam mx900 i ta cena :lol: A na powaznie. Mx 700 mysle ze obalil juz przeswiadczenie ze myszka radiowa nie nadaje sie do gier - znam wiele osob ktore maja owa myszke i nie nazekaja w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ci polecam najnowsza radiówke od A4tech mam ją i jest superhttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=29042788

dobrze gada myszka jest niczego sobie ja mam rp680 która też jest wypas ale ta pewnie jeszcze lebsza ale żeby się o tym przekonać to moja łapa musiała by ją dasiąść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...