Skocz do zawartości
R.i.P.

Mortyr 2 - kolejny polski shit

Rekomendowane odpowiedzi

wow! ta wiadomosc wprost powalila mnie na kolana. okazuje sie bowiem ze trwaja zaawansowane prace przez mirage nad 2-ka. ha! i ma wyjsc juz w pazdzierniku tego roku bardzooo ciekawe. bedzie to nastepny narodowy niewypal i wstyd na caly swiat. zobaczcie sami po screenach jak ta qpa jest nie dopracowana, bardzo skapa i prostacka grafika, textury na poziomie fpp sprzed 2 lat, malo bogate krajobrazy... ehh szkoda slow, mogliby chociaz uzyc silnika painkillera. po raz kolejny ZENADA!

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostan programista i napisz cos lepszago jak ci nie pasuje, a nie obrazaj czyjac prace za kilka screenow.

Pozatym w grze nie jest wazna tylko grafika (ktora tu wlasciwie tez jakas staraszna nie jest) - tu sie spodziewasz ze wszystkie gry od tej pory jak doom3 beda wygladaly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostan programista i napisz cos lepszago jak ci nie pasuje, a nie obrazaj czyjac prace za kilka screenow.

Pozatym w grze nie jest wazna tylko grafika (ktora tu wlasciwie tez jakas staraszna nie jest) - tu sie spodziewasz ze wszystkie gry od tej pory jak doom3 beda wygladaly ?

wiesz ja tylko stwierdzam fakt iz ta gra nie osiagnie zadnego wielkiego sukcesu i bedzie totalna klapa. pozatym TAK chcialbym aby gry wygladaly co najmniej na poziomie Painkillera. nie wiem w jakiej erze zyjesz ale ja lubie jak cos jest na czasie a nie sprzed 2 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega LOL, ta gra to porażka i faktycznie engine na miare roku 2000. No coz zacofanie u nas widać wszedzie. Fabuła tylko !? lol ... to nie te czasy - potrzeba fabuły i grafiki ! No i czekam na gry z dobrą grafiką bo widac najlepsi producenci FPP tworzą gry i idą do przodu z grafiką - wiec jakby ludzie tak mysleli mielbysmy D3 na silniku Q3 a HL2 na HL z super fabułą. W deche ! rotfl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze grafika jest ważna ale nie może być stawiana na pierwszym miejscu.... Ciekawe jezeli DooM 3 okazal sie niegrywalnym shitem z piękną grafika ?? Wszyscy by grali tylko dla grafiki ?? Cos nie mozliwe :/......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole gry w ktore da sie dluzej grac nawet kosztem grafiki. Pamieta ktos takiego Duke'a czy Q1, gralo sie w to dlugo, malo zajmowalo, a dzisiaj, gry maja po dwie i wiecej plyt, a skonczyc sie je da w przeciagu kilku godzin (przyklad: Max Payne 2).

 

@kungfiarz: Jak takis madry to zrob lepsza gre, a nie narzekasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyraznie pisze ze wazna jest grafika jak i treść więc nie mow ze gra z tragiczną grafiką moze byc fajna tak samo gra bez fabuły i niegrywalna jest do D. Banalne ...

Przeciez nie napisalem tak. Celem mojego posta bylo uswiadomienie ci ze zrobienie gry nie jest taka prosta rzecza. Jesli ci sie nie podoba, nie musisz grac, a jesli juz narzekasz to napisz lepsza gre.

 

Nie zgadzam sie z toba ze potrzeba fabulu i grafiki, na jakiejs tutaj trzeba, ale czy gra od razu musi wygladac jak Far Cry, Doom3, czy HL2? Wole pograc w nieco brzydsza a dluzsza gre, niz w produkt obfitujacy w rozne wodotryski, ktory mozna skonczyc w 5-6 godzin (tyle mi zajal Unreal2). Wkoncu placic ok 100zl za gre na jeden dzien to tez przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce przypomniec że Q1 nie miał fabuły, ale za to zajebisty klimat. A tak na boku jak komus sie nie podoba to niech nie pisze bo mi też sie duzo gier nie podoba i nie właże na tematy o GTA czy TB i nie bluzgam tych gier bo "coś tam , coś tam". Co do grafiki to moim zdaniem w grach FPP wazny jest przede wszystkim klimat i zaraz za nim grafika i fabuła. Podam przykład :arrow: Unreal 2 :arrow: gra z dobrą grafą ale takim nijakim klimatem (fabuła taka sobie), przejdziesz raz i już nie ciagnie do powturnej gry. Natomiast FPP który mnie nie nudzi i gram w nią ciagle to COD ze świetna grafą , wypasiastym klimatem i schludną fabułą. Reasumujac nie szata zdobi człowieka a jedynka Mortyra była ok :twisted: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mądry tylko rozsądny, wyraznie pisze ze wazna jest grafika jak i treść więc nie mow ze gra z tragiczną grafiką moze byc fajna tak samo gra bez fabuły i niegrywalna jest do  D. Banalne ...

Niesamowicie banalne.. a co powiesz na temat np. Transport Tycoon Deluxe? Nie skomentuje grafiki, ktora tam jest, ale wg Ciebie pewnie bedzie tragiczna (moze i jest.. nie to sie w niej liczy) a mimo to do dzisiaj gra w nia masa ludzi na swiecie, sam do niej raz na jakis czas wracam, bo po prostu nie ma drugiej takiej gry, w ktora moglbym grac tyle czasu, nie jestem w stanie zliczyc godzin na nia poswieconych..

Pozatym wspomniany juz tutaj Q1.. tez grafa tragiczna jak na dzisiejsze czasy, a mimo to grywalnosc pozostaje. Podobnie z pozostalymi czesciami Q, ktore nowe juz nie sa. Takich przykladow mozna by mnozyc.. mi osobiscie nie podobaja juz sie gry, ktore wychodza dzisiaj. Zadna nie ma choc troche takiego uroku, jaki mialy gry pare lat temu.

Podejrzewam, ze jeszcze tylko poczekam na Stalkera, D3, HL2 (o ile rowniez nie okaza sie grami na ktore sie tylko patrzy, mocno wierze w Stalkera.. ma duzy potencjal i klimat bardzo mi sprzyjajacy :]) i koncze z graniem w nowosci, ktore poprostu poza grafika nic juz niestety nie maja :/ (a przynajmniej ja nic takiego nie widze co by mnie zatrzymalo na dluzej).

Gry, ktore zatrzymaly mnie na dluzej niz miesiac moge policzyc na palcu jednej reki (ok.. niech bedzie dwoch) i wszystkie z nich (poza LFS) maja po kilka lat, a jakos wcale mi sie nie znudzily (co obala teorie, ze sie poprostu starzeje i z gier wyrastam, jednak jest cos co potrafi na mnie wywrzec wrazenie i nie jest to bynajmniej grafika).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mądry tylko rozsądny, wyraznie pisze ze wazna jest grafika jak i treść więc nie mow ze gra z tragiczną grafiką moze byc fajna tak samo gra bez fabuły i niegrywalna jest do  D. Banalne ...

Niesamowicie banalne.. a co powiesz na temat np. Transport Tycoon Deluxe? Nie skomentuje grafiki, ktora tam jest, ale wg Ciebie pewnie bedzie tragiczna (moze i jest.. nie to sie w niej liczy) a mimo to do dzisiaj gra w nia masa ludzi na swiecie, sam do niej raz na jakis czas wracam, bo po prostu nie ma drugiej takiej gry, w ktora moglbym grac tyle czasu, nie jestem w stanie zliczyc godzin na nia poswieconych..

Pozatym wspomniany juz tutaj Q1.. tez grafa tragiczna jak na dzisiejsze czasy, a mimo to grywalnosc pozostaje. Podobnie z pozostalymi czesciami Q, ktore nowe juz nie sa. Takich przykladow mozna by mnozyc.. mi osobiscie nie podobaja juz sie gry, ktore wychodza dzisiaj. Zadna nie ma choc troche takiego uroku, jaki mialy gry pare lat temu.

Podejrzewam, ze jeszcze tylko poczekam na Stalkera, D3, HL2 (o ile rowniez nie okaza sie grami na ktore sie tylko patrzy, mocno wierze w Stalkera.. ma duzy potencjal i klimat bardzo mi sprzyjajacy :]) i koncze z graniem w nowosci, ktore poprostu poza grafika nic juz niestety nie maja :/ (a przynajmniej ja nic takiego nie widze co by mnie zatrzymalo na dluzej).

Gry, ktore zatrzymaly mnie na dluzej niz miesiac moge policzyc na palcu jednej reki (ok.. niech bedzie dwoch) i wszystkie z nich (poza LFS) maja po kilka lat, a jakos wcale mi sie nie znudzily (co obala teorie, ze sie poprostu starzeje i z gier wyrastam, jednak jest cos co potrafi na mnie wywrzec wrazenie i nie jest to bynajmniej grafika).

Exactly...

 

 

Ja do dzis z mila checia odpalam Carme 1 w 320x240 ( hi-res [640x480 hihi] dzialal tylko na voodoo i po kombinowaniu na starych gfach) i jezdze...

 

TO ma moc! Wczuwasz sie i jeszcze ta muza, Fear Factory daje czadu , chce sie grac a prawie nic nie widac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos gra w gry od dluzszego czasu (powiedzmy chodziez od 10 - 15 lat tak jak ja) to ma zupewnie inne podejscie do gier niz maniacy, ktorzy zaczeli grac w gry na komputerze gry jzu sie nawet skonczyla epoka voodoo - im sie nie da niektorych spraw nei da wytumaczyc i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

jak ktos gra w gry od dluzszego czasu (powiedzmy chodziez od 10 - 15 lat tak jak ja) to ma zupewnie inne podejscie do gier niz maniacy, ktorzy zaczeli grac w gry na komputerze gry jzu sie nawet skonczyla epoka voodoo - im sie nie da niektorych spraw nei da wytumaczyc i tyle.

Smutna prawda :( A co do mortyra to mi sie screeny podobaja,wyczujcie ten klimat - idziesz sobei w nocy,skradaasz sie,a gra na styl mohy - tak na to patrzcie a nie to jaka ma grafe (ps - ma fajna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest temat nowych tytułów/ mam klan w q3 i tez gram - nie mowie ze q//q2/q3 sa zle lol, poprostu teraz gra mając karty graf. z naszej ery nie powinny miec slabej grafiki. Od taki wymog naszych czasow...

P.S

po co mam robic gre ? ja jestem graczem i oceniam juz screeny i zgadzam sie z gosciem ktory załozyl temat - wiec moze ty zacznij je robic lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest temat nowych tytułów/ mam klan w q3 i tez gram - nie mowie ze q//q2/q3 sa zle lol, poprostu teraz gra mając karty graf. z naszej ery nie powinny miec slabej grafiki. Od taki wymog naszych czasow...

P.S

po co mam robic gre ? ja jestem graczem i oceniam juz screeny i zgadzam sie z gosciem ktory załozyl temat - wiec moze ty zacznij je robic lol

kestes idiotą nie graczem szla człowieka trafia jak takie rzeczy czyta. ja sobie pykam od wczoraj w fallouta 2. liczy sie fabuła, i klimat a nie grama. jak było z unrealem? 1 wymiatała, a 2 z super grafą to shit jakich niemało. w q3 grywasz i masz klan mówisz? to respekt, nie ma co :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg, nie obrazaj innych :/ Prawda jest taka,ze z twoim konfigiem faktycznie nie da sie juz podziwiac grafiki w zadnej wspolczesnej grze wiec... shut the fuck up, jesli nie wiesz o czym mowa.

 

Ktos tam "u gory" napomknal,ze jak sie gra 10-15 lat, to grafika sie juz nie liczy... No coz, ja granie rozpoczalem na atari (w czasach jak atarynka byla na topie, a nie 5 lat pozniej jak reszta polskich graczy), a PC znamy od 286AT z 14'' kolorowym monitorem.

 

Jak jakas niepozbierana banda (oprocz, hmmm... kungfiarz'a) wrzuciliscie gry takie jak 2d RPG, tycoony (gdzie grafika nie wplywa BEZPOSREDNIO na przyjemnosc z gry, gameplay) i gry akcji 3D do jednego worka :/. W FPP grafika jest wazna, ba jest cholernie wazna- i niech nikt tego nie kwestionuje bo sie po prostu osmieszy.

 

Przyjmujac do wiadomosci ten oczywisty fakt, wnioski R.i.P'a, przynajmniej te oparte o screeny, sa sluszne- te gra ma paskudna grafike i jako taka, bedzie kiepskim FPP.

 

I leborg once again- unreal 1 byl swietny? Byl. Ale zapomniales o tym, ze W DNIU SWOJEJ PREMIERY mial niedoscigniona grafike. I zaloze sie o duze piwo, ze na twoim uwczesnym konfigu pograc w unreal'a nie mogles.

 

PS. Kazdemu, kto uzyl argumentu "nie krytykuj tylko, zrob sam lepsza gre" daje nie wiecej niz 15 wiosen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmujac do wiadomosci ten oczywisty fakt, wnioski R.i.P'a, przynajmniej te oparte o screeny, sa sluszne- te gra ma paskudna grafike i jako taka, bedzie kiepskim FPP.

Z tego wynika ze tobie tylko i wylacznie na grafice zalezy, coz nie bede dalej komentowal.

 

Jak jakas niepozbierana banda (oprocz, hmmm... kungfiarz'a) wrzuciliscie gry takie jak 2d RPG, tycoony (gdzie grafika nie wplywa BEZPOSREDNIO na przyjemnosc z gry, gameplay) i gry akcji 3D do jednego worka :/. W FPP grafika jest wazna, ba jest cholernie wazna- i niech nikt tego nie kwestionuje bo sie po prostu osmieszy.

W takim razie dlaczego tyle osob wciaz gra w te Tycoony, Quake od 1 do 3 (bardzo czesto z detalami na low), Unreal Tournament (tak, czesc pierwsza) posiadajac jednoczesnie kompa ktory bez problemu pociagnie nowe gry?

 

PS. Kazdemu, kto uzyl argumentu "nie krytykuj tylko, zrob sam lepsza gre" daje nie wiecej niz 15 wiosen.

Grubo sie pomyliles, przynajmniej w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tam "u gory" napomknal,ze jak sie gra 10-15 lat, to grafika sie juz nie liczy... No coz, ja granie rozpoczalem na atari (w czasach jak atarynka byla na topie, a nie 5 lat pozniej jak reszta polskich graczy), a PC znamy od 286AT z 14'' kolorowym monitorem.

No to ja podobnie, tylko ze zaczynalem z drugiej strony barykady, tzn C64 :> Atari to tylko u kolegi widywalem, ale strasznie sie dlugo loadingi robily ;)

Jak jakas niepozbierana banda (oprocz, hmmm... kungfiarz'a) wrzuciliscie gry takie jak 2d RPG, tycoony (gdzie grafika nie wplywa BEZPOSREDNIO na przyjemnosc z gry, gameplay)

No widzisz.. ale wez np. nowego Transport Giant, tez tycoon, z calkiem przyjemna juz grafika, a jednak nie dorownal TTD w zadnym miejscu. Jedyne co ma lepsze to grafa.. i to wszystko.

W FPP grafika jest wazna, ba jest cholernie wazna- i niech nikt tego nie kwestionuje bo sie po prostu osmieszy.

Wezmy teraz Q1, Q2, CS... w ktore mimo wieku i slabej grafiki gra nadal sporo osob (szczegolnie CS) i przedklada je sobie ponad wychodzace nowosci.

Nie kwestionuje tego, ze grafa w fpp nie ma znaczenia. Ale grafa to jednak nie wszystko i samą grafą gra kariery nie zrobi (jak dla mnie przynajmniej, a ze wielu na to leci to inna sprawa). Oczywiscie dziala to tez w druga strone, grafika musi spelniac jakis tam poziom, ponizej ktorego fabula, klimat i inne jej nie pomoga, ale IMHO te skriny ten minimalny poziom spelniaja, a jesli one faktycznie maja 1.5 roku no to juz w ogole nie ma o czym mowic.

Ogolnie nowosci z ladna grafika, jak dla mnie, nadaja sie conajwyzej na jednokrotne przejscie i tyle.. zeby zasluzyc na cos wiecej, trzeba sie duzo bardziej postarac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg, nie obrazaj innych :/ Prawda jest taka,ze z twoim konfigiem faktycznie nie da sie juz podziwiac grafiki w zadnej wspolczesnej grze wiec... shut the fuck up, jesli nie wiesz o czym mowa.

dziwne , w farcraja grałem na ultrahigh więc sam zamknij p*** ryj skoro nie wiesz co piszesz.

 

 

a co do grafiki to w grach sie tak bardzo nie liczy, przynajmniej nie dla wszystkich :roll: zawsze znajdą sie tacy, którym nie podoba sie to że cień postaci nie jest idealnie odwzorowany i już to jest słaba gra :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknij p.ierdolony ryj? To chciales napisac? Z wielka checia chcialbym zobaczys jak mowisz mi cos takiego, stojac ze mna (i moim 43 cm bicepsem) twarza w twarz :>

 

Ale coz, taki urok i-netu.

 

Co do grania w ultra high w unreal'a 1 w dniu jego premiery- gratuluje, ze KIEDYS bylo stac cie na porzadny komputer. I jednoczesnie boleje naf tym jak bardzo spadla ci stopa zyciowa, bo dzis juz nie pograsz w zadna gre na ultra high. eot dla ciebie

 

W ktorym miejscu napisalem, ze liczy sie tylko grafika? Slusznie zauwazyl FiDO- gra, a szczegolnie FPP/TPP/symulacje (choc po dzis dzien gram w GPL'a wiec roznie to bywa), musi miec oprawe na wystarczajacym poziomie by zaczac dostrzegac inne zalety (fabula, zlozonosc, SI etc.)

 

Najwyrazniej dla mnie i dla wielu innych osob, mortyr 2 (patrzac po tych screenach, jesli maja 1,5 roku, to zupelnie inna historia) tego minimum nie spelnia.

 

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknij p.ierdolony ryj? To chciales napisac? Z wielka checia chcialbym zobaczys jak mowisz mi cos takiego, stojac ze mna (i moim 43 cm bicepsem) twarza w twarz :>

 

Ale coz, taki urok i-netu.

 

Co do grania w ultra high w unreal'a 1 w dniu jego premiery- gratuluje, ze KIEDYS bylo stac cie na porzadny komputer. I jednoczesnie boleje naf tym jak bardzo spadla ci stopa zyciowa, bo dzis juz nie pograsz w zadna gre na ultra high. eot dla ciebie

groźić to sobie możesz , ja też cherlawy nie jestem;]

"shut the fuck up" przeczytałem jako "shut the fuck up face"[za duzo south parka" więc za to co ja napisałem przepraszam.mój błąd.

 

 

przeczytaj jeszcze raz moje posty, popatrz w podpis mój. farcry chodzi na ultra high.

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze w podpis twoj (coz za skladnia,lol) i co widze? Stara grafa,procek,mobo,wolne pamieci i maly monitor. Zamurowalo mnie. To chciales przeczytac?

 

Wszystko miales ustawione na ultra-high? No coz, granie przy fps~ 20 to nie to co mnie "kreci", moze ciebie. Zreszta, bez PS2.0 nie widziales nawet polowy mozliwosci cryengine.

 

Nudza mnie juz te twoje wypociny... bedziesz miec co ciekawego do dodania o grafice w mortyrze 2 (bo w koncu o tym jest ten watek ;]) to sie odezwij.

 

Pozdrawiam strongmana (tjaaa) z Olsztyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamershell.com/hellzone_FPS_Mortyr_2.shtml >> tu sa screeny, stare i nowe i trzeba przyznac, ze gra na tych screenach prezentuje sie gorzej niz chodziezby kilkuletni MOH czy RTCW.

Ale mimo wszytstko trzyma poziom wystarczajacy zeby nie odstarszyc od monitora (przynajmiej mnie).

 

Co do osob lecacych glownie na grafike to wcale sie im tak starsznie nie dziwie - tydali ponad 1k zlotych na samam grafike, to maja prawo sobie powybrzydzac, ale takie podejcie procentuje tym ze gre sie oglada, a nie gra i gra sie konczy po kilku godzinach.

 

teraz komentarzy wypowiedzi draaka (bez zlowsciwosci - pisze co mysle)

 

PS. Kazdemu, kto uzyl argumentu "nie krytykuj tylko, zrob sam lepsza gre" daje nie wiecej niz 15 wiosen.

 

Jak zupelnie na odwrot tz. dawal bym napewno wiecej niz 15Docenianie cudzej pracy przychodzi z wiekiem, a nie odchodzi w pewnym wieku tak przynajmiej mi sie wydaje), za to przechwalanie sie 43cm bicepsem i czy cos w tym stylu jest wlasnie na poziomie 15 wiosen and low.

 

W FPP grafika jest wazna, ba jest cholernie wazna- i niech nikt tego nie kwestionuje bo sie po prostu osmieszy.

 

Trudno... osmiesze sie. Nie mowiac wcale tego ze jest wazna (bo wszedzie jest wazna - nie tylko w fpp - takei czasy) i ze FPP zawsze byly najlepiej wykonanymi graficznie grami, ktore wytyczaly nowe standardy, ale nie jest bardzo wazna, a juz cholernie wazna to napewno. Jak bys nie zaowazyl, jakpopularniejsza gra FPP świata (nie wiem czy do tej pory, bo samw nia ne gram... to shit :P, jest CS, ktore osmio letni silniczek dalej sie trzyma. Dodam np. to ze ja, i pewnie nie tylko ja, w glupiego q3 gram na vertxach + r_gamma najwyzej jak sie da - gra traci mnustwo ze swojej grafiki, a bynajmiej nie obnizam dlatego ze mam za molo FPS. Ale to sa gierkimultiplaerowa, w ktore sie rzeczywiscie gra, a nie oglada. Na slnglu grafika jest juz wazniejsza - ale w ktora gra FPP, bez dobrego multi gra sie bez prezrwy przez kiilka lat ??

 

Wracajac to temetu mortyla - gra na ewno nie bedzie wybitna, na pewno nie bedzie miala extra grafiki i w ogole, ale na pewno tez znajdzie sie mnostwo osob, ktore beda mialy dzieki tej drze frajde i mila spedza czas.

 

Nie chce mi sie juz pisac.... ide spac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...