Skocz do zawartości
anusia1221

pentium 2.8

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dostalam od brata na urodziny pentuium 2.8 doskladnie nie wiem jakie oznaczanie ale prosze o porade jaka plytw glówną do niego wybrac cena osklauje miedzzzy 400 -500 PLN . prosze o podpowiedz bo szybko musze ja kupic (nie chce nic podkrecac ) pozdrtawiam

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja osobiście brałbym Abita IS7, jako że dla mnie tylko Abity sie liczą, a ten model akurat oscyluje w tym przedziale cenowym. ;)

Jeśli nie potrzebujesz pierdół typu fireware i innych tego typu to możesz <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> IS7-E za ok. 370zł, byle nie IS7-E2!!!

Ogólnie płytka super, jak większość tego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Należy zastanowić się, do czego komputer będzie używany...Jeżeli nie do sportów ekstremalnych (overclocking), to płyta nie zrobi większej róznicy. Lepiej pamięci dokupić! A jak się chce ekstremalnie pograć, to i tak kluczowa będzie karta video i procesor, a nie płyta.

 

A nie oszczędzać to trzeba na zasilaczu... Bo można oszczędnie kupić L&C i pożegnać się kiedyś z zawartością obudowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Raptor na cięcie sie gierek nie wpływa przepustowość ramu z jego ilość. Gierki nawet przy SDR-ach sie nie tną jeśli jest minimum 512MB. Przepustowość ma wpływ na ilość FPS, co przy 8-potokowcach lub lepszych kartach nie ma znaczenia zbytnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mówie o grach które sa teraz - mówie o tych które wyjdą - chociaż jak zrobisz testy w q3 to zobaczysz czy przepustowość pamieci nie ma wpływu na ilość klatek

 

wiem co mówie bo jak IC7 pojechał do serwisu to pracowałem na takim asrocku.

 

asrock kosztuje 200zł a ECS 848P-A 220

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Raptor powiedziałem że przepustowość ramu ma wpływ na ilość FPS i tylko na to więc czytaj dokładnie zanim napiszesz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...