Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie może misje w której trzeba było wybrać czy wysłać transmisje z prośbą o posiłki na orbite?? Gdy jeden doktorek taki w okólarach nam mówi aby niewysyłać a drógi jakiś tam dowódca mówi aby wysłać?? Czy ten wybór ma wpływ na dalszy rozwój fabuły gry czy też nie??

 

 

Pozdr.!

 

PS: Czy u was na ultra w 1024 z 1Gb ram i kartą 128Mb też tak strasznie wqrzająco doczytuje przy otwieraniu drzwi ??

Ja zrobilem tak, ze przerwalem transmisje. Okazuje sie, ze ten Beltruger sam to pozniej robi. Czyli nie ma o wplywu na fabule a jedynie na Twoje sumienie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie : nie chce mi sie czytac wszystkich postów ale jak w piekle przejsc tego wielkiego diabła ? jaki najlepszy sposob na niego ? byscvie polecili ? -dzieki i pozdr.

:evil: :evil: Odpowiedź na to pytanie padła juz wieeeleeee razyyy , choćby na paru wczesniejszych stronach, a skoro TOBIE JAŚNIEPANIE NIE CHCE SIĘ SZUKAĆ to sobie go nie przejdziesz ...JASNE?! :evil: :evil: :evil:

 

:evil: :evil: co za LEŃ ...i jeszcze ci napisze "nie chce mi sie szukać" zabierzcie go stąd :kijem:

 

Proponowałbym Moderatorom za zwroty zaczynające się na "Nie chce mi się..." dawać :banan: :banan: :banan: bez pytania , po prostu ręce opadają na tą dzisiejszą młodzież :evil: :evil: :evil:

 

patrz go kozak sie znalazl i rzuca takimi tekstami jak niechcesz pomoc to nic nie pis najlepiej :wink:

zeby daleko nie szukac 93 strona tego tematu ...czytaj druga odpowiedz od gory 8) ...uprzedze twoja reakcje ......i po co te lzy, kazdy popelnia bledy ,daj cie przytule :D :wink: przeprosiny przyjete :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za glupie pytanie ale kto mi moze dac config do radka 9800se@pro??

Kiedys mialem ale był formacik i juz nie mam:( a 95stron przyprawia mnie o zawrót główy:)

Cfg to raczej nie mam ale powinno spokojnie śmigać na high w 1024 8) a jeśli będzie doczytywać przy otwieraniu drzwi to zejdź na Medium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 

po odpaleniu dooma pojawia sie niebieska konsolka i wtedy wyskakuje mi blad. moj komputer spelnia wymagania tej gry wiec niewiem czemu niemoge jej odpalic. prosze o pomoc 

thx

może komputer nie spełnia wymagań gry i dlatego nie możesz jej odpalić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAteusz ja u kumpla patrzylem na karcie 64mb i jak sie dalo na ULTRA HIGH to i tak wygladalo jak na LOW.

Wszystko fajnie tylko dlaczego ta gra przy wyższych ustawieniach jest aż tak koszmarnie łakoma na ram, poco jej taka masa ramu skoro i tak tekstury się nie zmieniają?

 

JAK MOŻNA OBEJŚĆ TO DURNE OGRANICZENIE, BO TAK SŁABYCH TEKSTUR DAWNO NIE WIDZIAŁEM?

 

Edit: Trochę przeszukałem topic i na 55!!! stronie znalazłem niezły konfig (dzięki fetorman) po wyłaczeniu FPSów i zmniejszeniu gamy znacznie poprawia grafikę, jednak nadal nie są te krystaliczne tekstury jak z FarCry czy UnrealaTournamenta2kX może znajdzie się gdzieś lepszy? Jak można go trochę przerobić bo naprawdę 35fpsów w timedemo nie potrzebuję , natomiast lepszej grafy owszem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dlaczego się tak ekcytujecie tą, w gruncie rzeczy, słabiutką grą. Sądzę, że najwłaściwszą będzie odpowiedź - bo jej tytuł brzmi Doom3...;)

W moim odczuciu gra jest cholernie nudna i monotonna. Po 1/3 gry nie mogłem już patrzeć na te same ciągle korytarze. Jedyną różnicą są właśnie korytarze, które to zakręcają raz w lewo, raz w prawo . . .

 

Doom3 to gra do jednego przejścia i usunięcia z dysku.

FarCry przeszedłem 3 razy na coraz to wyższym poziomie. I dalej gram..

 

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dlaczego się tak ekcytujecie tą, w gruncie rzeczy, słabiutką grą. Sądzę, że najwłaściwszą będzie odpowiedź - bo jej tytuł brzmi Doom3...;)

W moim odczuciu gra jest cholernie nudna i monotonna. Po 1/3 gry nie mogłem już patrzeć na te same ciągle korytarze. Jedyną różnicą są właśnie korytarze, które to zakręcają raz w lewo, raz w prawo . . .

 

Doom3 to gra do jednego przejścia i usunięcia z dysku.

FarCry przeszedłem 3 razy na coraz to wyższym poziomie. I dalej gram..

 

Pozdrowionka

Najpierw piszesz jak mozna sie ta gra ekscytowac a pozniej piszesz, "w moim odczuciu".

Czyli tlumaczac chlopowi oderwanemu granatem od pluga mozna stwierdzic wg. Ciebie, ze gra jest nudna i monotonna.

A to, ze inni maja inne zdanie to nie Twoj interes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do wypowiedzi Kaeres'a (KRS?) - Pisząc te słowa chciałem uzyskać od ludzi podekscytowanych tą grą o ewentualnych jej zaletach, których, być może nie dostrzegam.

 

Sądze, że sens i istota Forum polega właśnie na wyrażaniu własnych opinii...Popraw mnie, jeżeli się mylę.

 

BTW podtrzymuję swoją (i tylko swoją) opinię w ww. temacie.

 

Dla mnie to tyle w powyższej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ure - ja niestety musze przyznac Ci racje - spodziewalem sie wiecej - i moze nie w dziedzinie grafiki, ktora w D3 rzeczywiscie robi wrazenie, ale grywalności...niestety monotonia to gllowny minus [no moze jeszcze wymagania - ale to pominmy]. Ja czekam juz tylko na HL2 ! Pozostaje miec jeszcze nadzieje ze IDSoftware zmiazdzy nas Quakem4 - no ale kiedy to bedzie...;)

 

pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do wypowiedzi Kaeres'a (KRS?) - Pisząc te słowa chciałem uzyskać od ludzi podekscytowanych tą grą o ewentualnych jej zaletach, których, być może nie dostrzegam.

 

Sądze, że sens i istota Forum polega właśnie na wyrażaniu własnych opinii...Popraw mnie, jeżeli się mylę.

 

BTW podtrzymuję swoją (i tylko swoją) opinię w ww. temacie.

 

Dla mnie to tyle w powyższej kwestii.

Jedyne w czym moge Ci pomoc to skopiowac i wkleic moje wypowiedzi bo nie bede sie powtarzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, niewątpliwe plusy to grafika i swoisty klimat. Jednak wszechobecna monotonia skutecznie zniecheca do pokonywania kolejnych lokacji. Dzis, gora jutro koncze i wywalam z kompa.

 

Do wydania Q4, sadze ze 2 razy calego kompa wymienic zdazymy ;).

Zostaje HL2 . . . i moze Stalker od braci zza Bugu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Zacialem sie w Delta Labs - Level 2

Jestem w miejscu gdzie sa 4 drzwi

Dołączona grafika

 

Nastepnie wchodze do jednych .Tam jest profesorek.

Dołączona grafika

 

Nastepnie ide dalej i jest takie cos.

Dołączona grafika

 

Teleportowac sie nie moge!!

Co mam tu zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracasz do rozstaju drog (obrazek 1) i wchodzisz pozostalych drzwi. Po przecesaniu znajdujacych sie za nimi pomieszczen znajdziesz jakas czesc do teleportera.Oddasz ja temu naukowcowi (obrazek 2)i wtedy idzisz do teleportera, ktory przeniesie Ci na 2ga strone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...