Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nierealny_52

Oczywiście że nie kupie pełnej w sklepie , pożycze sobie od kumpla ,ale tylko po to ,żeby z ciekawości zobaczyć czy wogóle ruszy . Wiem na czym stoje i nie musisz mi przypominać , że mam .... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie kupie pełnej w sklepie , pożycze sobie od kumpla ,ale tylko po to ,żeby z ciekawości zobaczyć czy wogóle ruszy . Wiem na czym stoje i nie musisz mi przypominać , że mam .... :cry:

Jakiegoś lepszego proca, średnio taktowany DDR i Twój Ti4 nie będzie się marnował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie : nie chce mi sie czytac wszystkich postów ale jak w piekle przejsc tego wielkiego diabła ? jaki najlepszy sposob na niego ? byscvie polecili ? -dzieki i pozdr.

:evil: :evil: Odpowiedź na to pytanie padła juz wieeeleeee razyyy , choćby na paru wczesniejszych stronach, a skoro TOBIE JAŚNIEPANIE NIE CHCE SIĘ SZUKAĆ to sobie go nie przejdziesz ...JASNE?! :evil: :evil: :evil:

 

:evil: :evil: co za LEŃ ...i jeszcze ci napisze "nie chce mi sie szukać" zabierzcie go stąd :kijem:

 

Proponowałbym Moderatorom za zwroty zaczynające się na "Nie chce mi się..." dawać :banan: :banan: :banan: bez pytania , po prostu ręce opadają na tą dzisiejszą młodzież :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czarnuchy poszukam sobie :) sknery !!  :wink:

Daruj sobie takie określenia nawet w żartach. :evil: A jak nie chce Ci się niczego poszukać, to zrezygnuj z forum. Tutaj wymagana jest określona samodzielność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema  

po odpaleniu dooma pojawia sie niebieska konsolka i wtedy wyskakuje mi blad. moj komputer spelnia wymagania tej gry wiec niewiem czemu niemoge jej odpalic. prosze o pomoc  

thx

Kaszpirowski ci powie...ech...i weż mu doradź. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wam ale kto ma z was 512 ramu i karte 128mb?? MI na ultra na tym konfigu po doczytaniu levelu pojawiaja sie jakies jakby czarne tekstury albo cos mi miga a po 5 sekundach juz ustaje wszysto. I dysk sie doczytuje, ale to juz rozumiem. Wlozylem z ciekawosci 256 (lacznie 768) i tez to mam ale tylko jak juz wlacze program jakis i z ramu korzysta. Tak normalnie to nie mam juz na 768.

Chodzi mi czy tez ktos mial cos takiego po doczytaniu levelu od razu ??

Jakies czarne krzaki na teksturach i tylko na Ultra szczegolnie jak sa wlaczone opcje w advancerd settings?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie qmam zupełnie po jaką cholerę ludziska odpalają dooma na ultra high

skoro do tego potrzeba karty z 512 MB ramu na pokładzie ?!

napisano tony różnych porównań, że niewiele lepiej wygląda niż w high...

chyba po prostu lubimy sobie komplikować życie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema  

po odpaleniu dooma pojawia sie niebieska konsolka i wtedy wyskakuje mi blad. moj komputer spelnia wymagania tej gry wiec niewiem czemu niemoge jej odpalic. prosze o pomoc  

thx

Miałem podobny problem - ale rozwiazanie było bardzo porste i głupie... :D

Zawsze tak miałem jak otwierałem DOOMa przez ikone (skrót) stworzoną przez instalke... :P

Jeżeli otwierałem przez exe to wszystko było OKa...

Może też tak masz.... :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO CO TY?????//

TEZ OTWIERAM PRZEZ SKRÓT?? NIE GADAJ???!!!!

EHEH JAK TO PRAWDA TO NIE WIEM

PRZEZ EXE w DOOMI3 W PROGRAM FILES tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sie ma na karcie 64 MB to jak sie da na HIGH to tekstury wtedy są i tak jakby były na LOW czy nie/??

Hmmm... to wcale nie głupie pytanie, pożyczyłem od qmpla dodatkowe 256MB RAM by doomik nie cioł się na ultra, a jakość grafiki, na moje oko wcale się nie poprawiła i nadal w niektórych miejscach teksturki wyglądają tragicznie, a łby ludzkie nie są okrągłe :? Może ta gra po prostu tak wygląda :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale tez masz ze po wgraniu planszy, na 3 sekundy są jakies zryte tekstury czarne na ekranie? SĄ i po chwili znikają dosłownie i jest dobrze.

Jak mozesz zobacz u siebie. Na ultra i daj jakąś plansze do wgrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czarnymi ekranami się nie spotkałem, mam tylko od czasu do czasu mały błędzik przy świetlówach, są ostro niebieskie, a menu zaczyna się trząść, restarcik dooma natychmiast na to pomaga.

 

Zauważyłem ciekawą rzecz, po przestawieniu parametru

 

seta image_downSizeSpecular na "0"

 

Znacznie poprawiła się u mnie jakość niektórych tekstur, szczegulnie widać to w timedemo demo1 na zaraz początku w korytażyku kończącym się świetlówą (bodajże miejsce pobytu drugiego w kolejności impa) pod wspomnianą świetlówą widać albo rozmazane niewiadomo co albo ponitowaną zardzewiałą blachę. O wzroście wydajności o 0,5FPS nie będę nawet wspominał :wink:

 

Może ktoś ma jeszcze jakieś "pomysły" na config przy 64mb radku 9500@pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie może misje w której trzeba było wybrać czy wysłać transmisje z prośbą o posiłki na orbite?? Gdy jeden doktorek taki w okólarach nam mówi aby niewysyłać a drógi jakiś tam dowódca mówi aby wysłać?? Czy ten wybór ma wpływ na dalszy rozwój fabuły gry czy też nie??

 

 

Pozdr.!

 

PS: Czy u was na ultra w 1024 z 1Gb ram i kartą 128Mb też tak strasznie wqrzająco doczytuje przy otwieraniu drzwi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie : nie chce mi sie czytac wszystkich postów ale jak w piekle przejsc tego wielkiego diabła ? jaki najlepszy sposob na niego ? byscvie polecili ? -dzieki i pozdr.

:evil: :evil: Odpowiedź na to pytanie padła juz wieeeleeee razyyy , choćby na paru wczesniejszych stronach, a skoro TOBIE JAŚNIEPANIE NIE CHCE SIĘ SZUKAĆ to sobie go nie przejdziesz ...JASNE?! :evil: :evil: :evil:

 

:evil: :evil: co za LEŃ ...i jeszcze ci napisze "nie chce mi sie szukać" zabierzcie go stąd :kijem:

 

Proponowałbym Moderatorom za zwroty zaczynające się na "Nie chce mi się..." dawać :banan: :banan: :banan: bez pytania , po prostu ręce opadają na tą dzisiejszą młodzież :evil: :evil: :evil:

patrz go kozak sie znalazl i rzuca takimi tekstami jak niechcesz pomoc to nic nie pis najlepiej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAteusz ja u kumpla patrzylem na karcie 64mb i jak sie dalo na ULTRA HIGH to i tak wygladalo jak na LOW. A co do Ultra to nikt sie nie spotkal ze po wgraniu planszy na ultra od razu są jakies czarne tekstury jakby na 3 sek i pozniej znikają?JAk cos ktos mial prosze napisac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...