Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka newsow:

- Carmack 14-go sierpnia zostal ojcem

- Fatality wygral turniej w D3 na quakcon 2004 i zgarnal 25.000$.

Wlasnie ssam demka z finalu.

Podaj lepiej jakies linki do tych demek...

Milego ogladania.

http://d3.fpp.pl/?pl:news:show:755:::

Kurde nie wiem jak to odpalic. Winamp tego nie czyta :roll:

Co to za rozszerzenie .nsv :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstyd sie przyznac ale na samym poczatku gry mam probem :( a bynajmniej nie moge zrozumiec kodu ktory ten koles mowi bo mam  uszkodzone poniekad glosniki i tylko niewyraznie mamlanie slychac jutro albo pojutrze jade po glosniki wiec sobie bede radzil, czy moze mi ktos powiedziec jaki tam jest kod?? tam na samym poczatku co bierzemy nagranie od ADAMA

naprawde nikt nie wie?? przeciez tyle osb przechodzilo ta gre, chcial bym zobaczyc co jest za drzwiami, HELP!! piersze dzrzwi gdzie trzeba podac kod nie rozumiem bełkotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogra ktos ze mna w co-op ? mowie do posiadaczy legalnych wersji dooma  :P

w d3 jest tryb cooperative??

bo ja nie widziałem go w mp :?:

 

jakby był to bym nie odszedł od kompa z kumplem przez cały tydzień dzień i noc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogra ktos ze mna w co-op ? mowie do posiadaczy legalnych wersji dooma  :P

w d3 jest tryb cooperative??

bo ja nie widziałem go w mp :?:

 

jakby był to bym nie odszedł od kompa z kumplem przez cały tydzień dzień i noc :D

jest mod ktory na to pozwala

 

http://www.gamershell.com/download_6616.shtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie wiem czy kody na skrzynki z amunicją były już podawane, i tym bardziej nie chce mi się sprawdzać bo ZA DUŻO TEGO :P

Ale jeśli nie to proszę:

Level - Skrzynka - KOD Administration - 13 - 586 Alpha Labs 1 - 9 - 752 Alpha Labs 2 - 38 - 409 Alpha Labs 2 - 39 - 102 Alpha Labs 3 - 47 - 123 Alpha Labs 3 - 48 - 123 Alpha Labs 3 - 49 - 123 Alpha Labs 4 - 64 - 651 Communications - 54 - 246 CPU Complex - 452 - 571 CPU Complex - 669 - 468 Delta Labs 1 - 21D - 298 Delta Labs 2A - 112 - 538 Delta Labs 2A - 114 - 715 Delta Labs 2A - 116 - 972 Delta Labs 2B - 116 - 624 Delta Labs 2B - 117 - 624 Delta Labs 2B - 213 - 371 Delta Labs 2B - 666 - 372 Delta Labs 2B - 104 - 259 Delta Labs 3 - 386 - 836 Delta Labs 3 - 387 - 836 Delta Labs 4 - 317 - 841 Delta Labs 4 - 104 - 579 EnPro Plant - 63 - 972 Mars City - 1 - 396 Mars City - 17 - 347 Monorail - 54 - 142 Monorail - 78 - 364 Monorail - 79 - 364 Monorail Underground - 23 - 531 Recycling 2 - 3 - 483

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza recencja DOOMA ]I[

Niektórzy z was posaidaja juz ta giere od pol miesciaca majac dobrego wuja w ID :)

Ja dzis dorwalem doom 3 oczywiscie orygnalnego bo jak bym smial :) nie sadzilem tak jak inni to pisale ze gierka mnie nastraszy gdyz Silent Hill 3 mnie rozśmieszal a mial byc niby straszny ;] nie ublizajac tej grze. Ok teraz moje wrazenia co do gry:

1. Warto ja kupic juz na samym poczatku przy zagszonym świetle w nocy (bo tylko w nocy warto grac) prawie zawalu dostalem, grafika miodnana medium!! jak widzisz zombi to normalnie wysiadasz :) nagle z niewiadomo z kad wypelza Zombiak, i leci na ciebie albo siedzi w zakamarku, teraz to nic boje sie pomyslec co bedzie gdy bede dalej :)

2. KLIMAT BOSKI!! jezeli ktoś twierdzi inaczej to znaczy ze nie grał

3. FAR CRY vs. DOOM 3 moim zadniem Far Cry to giera dobra ale tylko ładna w niej grafika hmm no cóż moim zdaniem nie mozna poróbwnywac tych gier bo to nie ten klimat. Do DOOMA chce sie wracac, jedyna gra która mnie zafacynowala na tyle byl Max Payne 1 :) pamietam nawet ze mialem go 29 lipca a premiea byla bodajrze 5 sierpnia :)

4. Wniosek DOOM 3 gra roku nigdy czegoś podobnego nie widziałem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z doomem, na ścianach i szczególnie na metalowych elemętach pokrytych bumpmappingiem widać taką przeźroczystą pajęczynkę, która słada się z czterokątów połączonych ze sobą regularnie, szczególnie łatwo to zauwazyć na jednolitych i mających większą powieszchnie płaskich ścianach. Niestety nie mam jak załaczyć screena. Jeśli możecie mi jakospomóc to bardzo prosze o rade. Sterowniki sprawdzałem od v41.09 do najnowszych i omegi. Prosze też posiadaczy gf4ti4200 jeśli w miarę możliwości mogliby załaczyć screena z widokiem z bliska na jakąś metalowa sciane, najlepiej z właczoną latarką bo wtedy bardziej to widać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja natomiast bardzo bardzo proszę o pomoc w takim temacie:

 

nabyłem ową cudowną grę, zainstalowałem (calkiem szybko), mówie super, odpalam new game i qpa... nic nie widać. no to mówie brightness dam więcej, no to daje na full i... no qpa :(

mam ustawioną jasnosc na full w grze i w sterownikach a jest masakrycznie ciemno no dosłownie nic nie widać :(

 

mam radeona 9600 pro 256 mb, omegi 2558 i dx9b z płytki dooma.

 

gdyby ktoś mi pomógł albo spotkał się z takim problemem to baaardzo proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja natomiast bardzo bardzo proszę o pomoc w takim temacie:

 

nabyłem ową cudowną grę, zainstalowałem (calkiem szybko), mówie super, odpalam new game i qpa... nic nie widać. no to mówie brightness dam więcej, no to daje na full i... no qpa :(

mam ustawioną jasnosc na full w grze i w sterownikach a jest masakrycznie ciemno no dosłownie nic nie widać :(  

 

mam radeona 9600 pro 256 mb, omegi 2558 i dx9b z płytki dooma.  

 

gdyby ktoś mi pomógł albo spotkał się z takim problemem to baaardzo proszę.

Bo w tej grze jest ciemno :wink:

Po to jest latarka :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MarcinX ja rozumiem że jest ciemno ale bez przesady :/ przeca ja nawet nie widze gdzie iść i sie o ściany obijam, a latarka działa na małą powierzchnie

zgadzam sie gra jest cieman ale nie asz tak .wszyto widac

z tego co przeczytałem z twojego konfigu to prppnuje ci zmeinc DX na 90c moze pomoze ;) i stery najnowse z ATi cos ok 2 dni temu sie pokazały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty no faska gra jawnie ale mam klopot i tak jestem n palony na gre ze przeczytalem tylko kilka stron tego "(nie moge wszystkiego przeczytac bo to mi z tydzien zajmie)" a mam klopot nie moge zrobic save !! a i gra mi sie przy minimalnych ustawieniach tnei co jest :?: :?: mam najnowsze stery sciągnięte z http://ati.com/ czy moze nie ztamtąd sciągac :?: ale najwazniejsz co jest ze tych save nie moge robic :?: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty no faska gra jawnie ale mam klopot i tak jestem n palony na gre ze przeczytalem tylko kilka stron tego "(nie moge wszystkiego przeczytac bo to mi z tydzien zajmie)" a mam klopot nie moge zrobic save !! a i gra mi sie przy minimalnych ustawieniach tnei co jest :?: :?: mam najnowsze stery sciągnięte z http://ati.com/ czy moze nie ztamtąd sciągac :?: ale najwazniejsz co jest ze tych save nie moge robic :?: :!:

Jakbys dal za gre 170pln to bys nie mial tych problemow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty no faska gra jawnie ale mam klopot i tak jestem n palony na gre ze przeczytalem tylko kilka stron tego "(nie moge wszystkiego przeczytac bo to mi z tydzien zajmie)" a mam klopot nie moge zrobic save !! a i gra mi sie przy minimalnych ustawieniach tnei co jest :?: :?: mam najnowsze stery sciągnięte z http://ati.com/ czy moze nie ztamtąd sciągac :?: ale najwazniejsz co jest ze tych save nie moge robic :?: :!:

tez mialem problem z saveami ale ustapil cale szczescie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasrz_2

Lukasrz ---> daj linka do twojego configa aktualnego :)

 

P.S. widzę że temat umiera powoli :(

 

proszę

 

www.tweakpc.cjb.net/DoomConfig.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasrz_2

thx lukasrz za Twój cfg dałem go młodszemu bratu co ma ti4 hehe

jak zobaczyłem jak gra zaczęła śmigać to nara

w ogniu walki nie widac roznic miedzy dx8 a 9

rozumiem że śmiga bardzo dobrze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Kupiłem dzisiaj D3! :) Grałem sobie dzisiaj ze 2h... wszystko OK. Teraz chcę wczytać jakikolwiek save i nie mogę! :( Nawet nowej gry nie mogę zacząć! Podczas wczytywania pojawia się windowsowe okienko błędu (problem w pliku atioglxx.dll)! ;( Nie pomogła reinstalka sterów do Radeona (Cat. 4.8), nie pomogła reinstalacja gry... Co zrobić? :((( Inne gry działają OK.... Mam Radeona 9700 kręconego na 332/624MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx lukasrz za Twój cfg dałem go młodszemu bratu co ma ti4 hehe

jak zobaczyłem jak gra zaczęła śmigać to nara

w ogniu walki nie widac roznic miedzy dx8 a 9

rozumiem że śmiga bardzo dobrze :]

chodzi i wygląda naprawde rewelacyjnie

dysk niemal nie swapuje

 

1024 high

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...