Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Może wyskoczę jak filip z konopii,ale pytanie:

Na ilu płytach wydany jest Doom III ?

Poza tym cd,dvd?

Orginał ofkoz.

Nie będę szukał w 73ech stronach na ten temat  :wink:

Odpowie mi ktoś na pytanie ?

A moze bys raczyl chociaz 10 ostatnich odp zobaczyc !!

Czytałem ostatnich 50 i nie widzę :?

Problem napisać 2,3 albo 5 ?

Przeciez odpowiedz juz padla. Nawet jej nie przeczytales :evil:

 

Di : ok masz te 90 fps i powiedz kogo to obchodzi ? ludzie juz przeszli ta gre i skasowali a Ty nie wiadomo skad sie chwalisz .... 

i tak nikt Ci nie uwierzy

 

MarcinX: 3 x cd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej samej stronie !!!!!!!!!!!

 

Di : ok masz te 90 fps i powiedz kogo to obchodzi ? ludzie juz przeszli ta gre i skasowali a Ty nie wiadomo skad sie chwalisz ....

i tak nikt Ci nie uwierzy ;)

 

MarcinX: 3 x cd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi23 - ten konfig jest kapitalny, mam tylko wrażenie że trochę bardziej swapuje na początku.

wiem ze rewelacyjny :) ale taki madrala "mario2k" twierdzi ze mam chore oczy i lodbias ustawiony na -2 daje gorszy efekt od lodbias na 0, no ale ja juz tego nie bede komentowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie chodzi tak: od 30--90 fps przy wlaczonych wszystkich ustawieniach z wyjatkiem AA  (musze to jeszcze przetestowac, bo na razie sie dusi... moze cos wyczytam tu: http://www.tweakguides.com/Doom3_1.html ) przy rozdz. 1024 x 768 i High Quality. Problem jest tylko przy otwieraniu drzwi: fps na ulamek sekundy spada do kilku. Czy myslicie, ze to dobry wynik, jak na taki komputer? Chyba trzeba bedzie dokupic te 512 RAM-u  :evil: to przestanie miec czkawke przed tymi drzwiami?

 

Natomiast Doom nie jest wcale ciemny. Ciemnosci to panuja w Thiefie. Doom jest potwornie kontrastowy, jak dla mnie to za bardzo...

 

jak mozesz miec 90fps-ów jak w doomie maxymalna ilość klatek to 65... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie chodzi tak: od 30--90 fps przy wlaczonych wszystkich ustawieniach z wyjatkiem AA  (musze to jeszcze przetestowac, bo na razie sie dusi... moze cos wyczytam tu: http://www.tweakguides.com/Doom3_1.html ) przy rozdz. 1024 x 768 i High Quality. Problem jest tylko przy otwieraniu drzwi: fps na ulamek sekundy spada do kilku. Czy myslicie, ze to dobry wynik, jak na taki komputer? Chyba trzeba bedzie dokupic te 512 RAM-u  :evil: to przestanie miec czkawke przed tymi drzwiami?

 

Natomiast Doom nie jest wcale ciemny. Ciemnosci to panuja w Thiefie. Doom jest potwornie kontrastowy, jak dla mnie to za bardzo...

 

jak mozesz miec 90fps-ów jak w doomie maxymalna ilość klatek to 65... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a dlaczego nie moze miec wiecej?? moze ma duze odswiezanie i vsync on albo moze sobie vsync wylaczyc calkiem

mi tez sie buja czasem do 100fps ale przewaza jednak 23fps!

sam jestes lol :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Ti4200 w 1024x768 i detale na medium,det.45.23, mam średnio 25-30fps,czasami spada do 15 a max to coś koło 50,zastanawiam się czy lepiej zejść do 800x600 ,czy pogrzebać w setach-jakie są najlepsze ustawienia dle tej karty? i na jakich gracie sterach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Di : ok masz te 90 fps i powiedz kogo to obchodzi ? ludzie juz przeszli ta gre i skasowali a Ty nie wiadomo skad sie chwalisz ....

i tak nikt Ci nie uwierzy ;) MarcinX: 3 x cd

Stary, sie nie chwale tylko martwie... 90 to ja mam jedynie w "luznych" momentach, zwykle 30--50. I to jest OK, tylko ze bez AA i FA... No i przed drzwiami czkawka. Nie chwale sie, tylko licze na pomoc, np. tych co przeszli i skasowali, jako madrzejszych ode mnie. Ale skoro jestes pies ogrodnika, to sorry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOILER !

 

Jestem w tym momencie gry kiedys przed chwila dostalem bazooke poznije byl loading i bylme w pomieszczeniu gdzie koles mowil ze to wszystko jesgo sprawka i ze wszystko nalezy do niego i zechce wyslac pieklo na ziemie , jestem juz w polowie gry czy dalej ? :)

 

 

KONIEC SPOILERA ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozwaliłem ostatniego bossa. Ale przed tym znalazłem coś szczególnego. Pewnie to było juz tu napisane ze 100 razy ale ja i tak napisze to raz 101.

Na końcu przed wejśćiem do pokoju gdzie niszczy sie sciana i wychodzi sie do bosa, w pokoju po lewej stronie w takiej małej zaciemnionej wnęce na scianie jest logo ID Software. Jak sie je naciście to otwiera sie komnata, w której jest ołtaż a na nim PDA ID Softwaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaj mam pytanko bp waszedzie pisali ze doom 3 powli dzisiejsze akrty geficzne oczywisce nie liczac dzisiejszych zabawek 12- 16 potokowych

i ja se gram na wszystko max i High i malina pełna płynnosc ,nawet zapusciłem na Ultra High(p[opdbno 500mb karta musi byc :) hehe ) i tez bdb chodzi gra w ciagu godziny moze ze 2 razy na ultra high cos przycielo na sekunde pewnie 256mb 9800pro mb karta by gites chodziła :) i grałem na 1280-1024 (100hz) i najlepsze jest to ze na high ma pobor ok 700-800ram a na Ultara high przy tej rozdziałce ok 950000-1038400 to juz panowie zbizylismy sie do magiczenej graniocy 1 giga ramu :) jeszcze z poł roku i trza bedie 1,5 g ramu :) co za zycie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaj mam pytanko bp waszedzie pisali ze doom 3 powli dzisiejsze akrty geficzne oczywisce nie liczac dzisiejszych zabawek 12- 16 potokowych

i ja se gram na wszystko max i High i malina pełna płynnosc ,nawet zapusciłem na Ultra High(p[opdbno 500mb karta musi byc :) hehe ) i tez bdb chodzi gra w ciagu godziny moze ze 2 razy na ultra high cos przycielo na sekunde pewnie 256mb 9800pro mb karta by gites chodziła :) i grałem na 1280-1024 (100hz) i najlepsze jest to ze na high ma pobor ok 700-800ram a na Ultara high przy tej rozdziałce ok 950000-1038400 to juz panowie zbizylismy sie do magiczenej graniocy 1 giga ramu :) jeszcze z poł roku i trza bedie 1,5 g ramu :) co za zycie :)

@xxx możesz wkleić swój konfig, please :)

 

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pary edycjach configa gierkan areszcie chodzi jak trzeba w detalkach na high , no chyba ze 30 fps to malo :) niekeidy nawet jest 60 :D najizsza fps jaka zanotowalem to 22 wiec chyba dobrze nie  ?:)

jaka rozdzielka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym co w podpisie smigalem cala gre na 1024X768 i ultra high i troszke wolniej bylo przy tym byku co mial takie robale ze szperaczami.

Generalnie smigalo bardzo przyjemnie. Dodam jeszcze ze karta byla nie krecona wogole, tylko omegi wrzucilem co by 8 potokow bylo. Nie mieszalem tez nic z plikami w grze ani w samym configu. Pelen default.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się kurde zastanawiam, czy te moje detale to prawdziwe high. Spójrzcie na obrazek:

aha, przy konfigach:

seta image_downSizeLimit "256"

seta image_ignoreHighQuality "0"

seta image_downSizeBumpLimit "256"

seta image_downSizeSpecularLimit "64"

seta image_downSizeBump "0"

seta image_downSizeSpecular "0"

seta image_useCache "0"

seta image_cacheMegs "20"

seta image_cacheMinK "200"

seta image_usePrecompressedTextures "1"

seta image_useNormalCompression "0"

seta image_useAllFormats "1"

seta image_useCompression "1"

seta image_roundDown "1"

seta image_forceDownSize "0"

seta image_downSize "0"

seta image_lodbias "0"

seta image_anisotropy "8"

seta image_filter "GL_LINEAR_MIPMAP_LINEAR"

 

lub

 

seta image_downSizeLimit "1024"

seta image_ignoreHighQuality "0"

seta image_downSizeBumpLimit "1024"

seta image_downSizeSpecularLimit "1024"

seta image_downSizeBump "0"

seta image_downSizeSpecular "0"

seta image_useCache "0"

seta image_cacheMegs "20"

seta image_cacheMinK "200"

seta image_usePrecompressedTextures "1"

seta image_useNormalCompression "0"

seta image_useAllFormats "1"

seta image_useCompression "1"

seta image_roundDown "1"

seta image_forceDownSize "0"

seta image_downSize "0"

seta image_lodbias "0"

seta image_anisotropy "8"

seta image_filter "GL_LINEAR_MIPMAP_LINEAR"

 

i tak nic się nie zmienia.. co robie źle? jeśli można lepiej to jak?

Aha, gram na ustawieniach: Athlon 2600+, 512MB, R9800XT

 

Link do screena: http://www.gry-online.pl/Galeria/Forum/8/145824421.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle postów natłukliście w tym wątku, że trudno cokolwiek w nim znaleźć (na modemie wiszę :? )

 

Dajcie linki do tego moda latarki przyczepianej do broni. Pliz

Prosze bardzo

 

Link do screena:http://www.gry-online.pl/Galeria/Forum/8/145824421.JPG

uuu tekstury na tym screenie wygladaja okropnie nie wiem co jest ale u mnie to wyglada 100 razy lepiej :P

Rzeczywiście nieciekawie to wyglada...na mojej grafie cos takiego mam...moze nawet troche lepiej. Później wrzuce screena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle postów natłukliście w tym wątku, że trudno cokolwiek w nim znaleźć (na modemie wiszę :? )

 

Dajcie linki do tego moda latarki przyczepianej do broni. Pliz

Prosze bardzo

THX

 

Dużo modów do Dooma: http://www.gamershell.com/download_mod.shtml

 

Nowe bronie i nie tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...