Skocz do zawartości
peterman

Forceware, ktore beda najlepsze?

Rekomendowane odpowiedzi

Stery 6x.xx są optymalizowane narazie przede wszystkim dla 6800, żeby uzyskać przewage na x800.

Tak myśle, gdzieś to czytałem na forum. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i mam pytanko, które są najlepsze do 3DMarków, żeby uzyskać jak największy wynik. Przeglądam właśnie ORB i gościu na FX 5200 ma 1500 i w Battle of Poxygony, czy jak sie nazywa ta druga gra ma 25 fps, to ja z wynikiem 1905 mam 11 fps. 8)

Wydaje mi sie że to są optymalizacje. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym FPS to błąd 3Dmarka.Kiedys miałem 1800p na 64 bitowym fx5200

GT1 - Wings of Fury 78.2 fps

GT2 - Battle of Proxycon 9.1 fps

GT3 - Troll's Lair 8.5 fps

GT4 - Mother Nature 12.8 fps

 

Czasem nie wiadmomo czemu jekies błedy są i zawyza wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem benchmarka na sterach 61.77 i miałem wynik 1905, teraz właśnie ściągam stery 56.72 i zobacze jaki teraz bedzie wynik. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to są te Starrorce 56.72

Zrobiłem benchmarka na 3D Marku2k3 i na sterach 61.77 - 1478 Marków, a na sterach 56.72 - 14.01"Marków. Wyniki na niekręconej karcie z programami w tray'u i z wysoką wydajnością w sterach. Stery jak zainstalowane tak są nic nie ruszane. Kto zna jakieś sztuczki do 3DMarka03 i najlepsze stery, bo bede bił rekord na ORB, brakuje mi jeszcze 600 Marków, ale myśle że go pobije, proca podkręce jak kupie zasiłke i radiatory na pamięci. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem teraz bechmarka na sterach 61,77 i niestety wyszlo mi tylko 1100 markow w 2k3. sproboje jak bedzie roznica jak wykrece proca bo ten robilem na niekreconym cel.2,4. Co moge jeszcze zrobic zeby podniesc wydajnosc mojego fx?-64bit niestety. ma ktos jakies pomysly? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowalem stery 56,72 i 66,77 na NFSU i na 6... zaczal sie przycinac, w nie ktorych miejscach ( brak aliasingu). Na 5... chodzil mi plynnie przy aliasingu 4x wiec stare force jednak lepsze :). Proca nie krecilem bo mi resetuje kompa przy benchmarku wiec zyje z moim marnym wynikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...