Skocz do zawartości
dacyb

Problemy z myszka :(((

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam następujący problem z myszką: podczas otwierania aplikacji, folderów, czegokolwiek a nawet kiedy nic nie jest robione myszka się "wiesza" . Komp robi krótkie alarmowe piii i myszka staje w miejscu. Jedynym ratunkiem jest odłączenie jeje z gniazda PS2 i powtorne podlaczenie choc czasem zwiesza sie tak ze tylko reset pomoże. Czasami też sama się "odwiesza" . Dzieje sie tak zarówno pod Win98 jak i XP. Mysz czasem potrafi wieszać sie co 10 sekund a czasem przez pół dnia jest wszystko ok. Używana mysz to bezprzewodowa optyczna Trust 350SX. Wczesniej mialem zwykła przewodowa A4tech i rózwnież był z nia problemy tylko ze ona sie nie wiesząła a jesynie strasznie spowalniała i daął sie poruszać jedynie w pionie po czym po chwilii wszysko wracało do normy.

Mój sprzęt: płyta ECS K7S5A, Athlon2400+, RAM 512 MB, NVidia GeForce2Mx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość to dziwne aby myszka się sama wieszała i odwieszała. Pierw myślałem, że to myszka ale jeśli miałeś też problemy z inną myszką znaczy, że problem leży w porcie ps2 lub na samj płycie. Zanieś myszkę do jakiegoś kumpla i sprawdź jej działanie. Myśle, że w 90% jest to wna portu na płycie lub błędu w mostku południowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

charakterystyczne pii moze inna mysz ci sie zalegla i ona chce byc uzywana :D a na powaznie to przewaznie jest pii kiedy port nie styka

zobacz czy przypadkiem port na plycie nie jest jakos dziwnie wygiety moze poprostu kiedys wkladajac mysz co spartoliles

ale najlatwiej kup sobie przejsciowke i podlacz ja na usb

 

powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...