Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, powaracam do tematu z smutnymi wieściami:

Blok się rozszczelnił używałem go na CPU az pewnego dnia zaobserwowałem ze mam wodę nie tam gdzie trzeba :lol2: tzn na karcie graf :P naszczęście nic się nie stało

Zapodaje oczywiście zdjęcia

post-7318-1138036993_thumb.jpg

post-7318-1138037002_thumb.jpg

post-7318-1138037010_thumb.jpg

 

 

Misiu czekam na twoją interwencję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem .... a co tu wyjaśniać? Misiu nie wróżka wiec skąd może wiedzieć dlacezgo akurat ta sztuka sie rozszczelniła.

Jeżeli sam tego nie naprawisz to pewnie Misiek ci pomoże.

 

@Sheep: ja też mam ten bloczek i nie ma problemu z grafą.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem .... a co tu wyjaśniać? Misiu nie wróżka wiec skąd może wiedzieć dlacezgo akurat ta sztuka sie rozszczelniła.

Jeżeli sam tego nie naprawisz to pewnie Misiek ci pomoże.

 

@Sheep: ja też mam ten bloczek i nie ma problemu z grafą.

Jak bloczek do mnie przyjdzie rozlutuje i zrobie fotke zapewne ubytek cyny. Trudno sie przyznac ale na poczatku cube były lutowane dobra cyna ale do lutowania elektroniki teraz lutuje specjalna cyna do połaczen 2 przedmiotów ze sie tak wyraze. Od kaz testuje bloki to był 1 przeciek a bloków przetestowąłem mnustwo. Bloczek ma byc jutro wysłany wiec moze do weekendu dotrze bo ostatnio pp szwankuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również cieszę się z szybkiej reakcji misia jutro wystłam bloczek więc pewnie będzie środa / czwartek. Mam nadzieję ze bloczek pozostanie mój, tylko zostanie polutowany bo zależy mi na moim wyszlifowanym spodzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również cieszę się z szybkiej reakcji misia jutro wystłam bloczek więc pewnie będzie środa / czwartek. Mam nadzieję ze bloczek pozostanie mój, tylko zostanie polutowany bo zależy mi na moim wyszlifowanym spodzie :)

To twój spód po lutowaniu napewno bedzie równie piękny jak przed ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna by byla jakas promocja taka ze "wymieniamy stare na nowe" :) - tzn oczywiscie za pewna doplata. Bo przychodzi czas zmiany platformy, wychodze nowe rev bloczkow i chcialoby sie je miec :wink: Zgadzam sie ze roznica np wydajnosciowa jest niewielka, ale znacznie fajniej wyglada bloczek z topem na s939 niz stary cube z blaszka jako mcowaniem.

Mi bloczki nie ciekna i jestem raczej zadowolony, ale przychodzi czas nowej platformy, nowej budy i nowych wyzwan konstrukcyjnych - a sprzedawanie calosci zeby kupic nowsze to troszke klopotliwe zadanie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna by byla jakas promocja taka ze "wymieniamy stare na nowe" :) - tzn oczywiscie za pewna doplata. Bo przychodzi czas zmiany platformy, wychodze nowe rev bloczkow i chcialoby sie je miec :wink: Zgadzam sie ze roznica np wydajnosciowa jest niewielka, ale znacznie fajniej wyglada bloczek z topem na s939 niz stary cube z blaszka jako mcowaniem.

Mi bloczki nie ciekna i jestem raczej zadowolony, ale przychodzi czas nowej platformy, nowej budy i nowych wyzwan konstrukcyjnych - a sprzedawanie calosci zeby kupic nowsze to troszke klopotliwe zadanie <_<

Myslałem o tym ze klienci chetnie by wymienili stare bloki na nowe tylko co ja mam z nimi zrobic... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akcja PIMP MY BLOCK ! :lol:

wg mnie i tak by poszły ; ]

W sumie mozna by je odnowic i sprzedac jeszcze raz a dopłata do nowych wyniosła by 50%

Co myslicie mowie o 50% ceny nowych bloków a w zamian odsyłacie kompletne stare

Prosze o opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musialbym swoj blok troche poobijac i skatowac zebys mial troche pracy...

 

Hmmm Polowa ceny... w sumie tez za tyle mozna sprzedac na rynek wtorny (allegro)... albo "koledze" i mozna wyjsc na zero :)

No tak tylko odsyłajac mi nie musisz sie trudzic i rozwazac czy ktos kupi czy nie, warto rozwazyc takie cos moze to wprowadze tylko chce poznac wiecej opini i sadze ze 50% to max. Bloki były by sprzedawane spowrotem po nizszej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko odsyłajac mi nie musisz sie trudzic i rozwazac czy ktos kupi czy nie, warto rozwazyc takie cos moze to wprowadze tylko chce poznac wiecej opini i sadze ze 50% to max. Bloki były by sprzedawane spowrotem po nizszej cenie

A jakby co to ja bym sie załapał? Czy mój blok to inna działka ... choć ze stajni Misia.

Bo pomysł całkiem fajny ... kiedyś takie opcje robili chyba z drukarkami HP jeśli sie nie myle, przynosiło sie starą a oni wymieniali na nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze roznica np wydajnosciowa jest niewielka, ale znacznie fajniej wyglada bloczek z topem na s939 niz stary cube z blaszka jako mcowaniem.

a ja takich nie widziałem :blink:

ktoś mnie oświeci? :P

mi sie takie też bardziej podobają ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja takich nie widziałem :blink:

ktoś mnie oświeci? :P

mi sie takie też bardziej podobają ; ]

Najprawdopodobniej jedna sztuka z takim topem wyszła, z tego powodu że mocowania za pomocą blaszek nie bardzo mi się podobały :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny blok tylko testów np na mocno przetestowanych procesorach w C nie widać i porównań do dobrych bloków np danger den RBX wbrew temu co na polskim sicie napisali ..... Aha 3mm to strasznie duża grubość aż nie chce się wierzyć że ten blok ma taki współczynnik .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...