Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne z nich "kloce" :lol:

 

Jak ktos nie przywiazuje wagi do wygladu to pewnie sie zalapie :wink:

 

PS : mogles wymyslec cos bardziej "finezyjnego" z wygladu , przy tak grubym topie mysle , ze nawet jakbys zrobil cos w stylu gwiazdy to i tak top by wytrzymal naprezenia a bloczek stalby sie bardziej lekki z wygladu :wink:

hehe

Moze i kloce ale bardzo fajnie sie prezentuja :rolleyes:

Zrobiłem z takich topow bo poprostu nie miałem innych a mowie sobie a zrobie co mi szkodzi;]

Grzechu -> pomyslimy :mellow: :rolleyes:

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiu ja nie mowie , ze bloki sa brzydkie... Sam musisz przyznac , ze top wyglada bardzo dziwnie w stosunku do samego spodu :wink:

 

Staralem Ci sie tylko dac pomysl na mala modyfikacje... Skoro juz jest taki gruby to moznaby go jakos fajnie wykonczyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu Misiu ma to robić... to pole do popisu dla potencjalnego nabywcy taki top...

Znaczy się co? Po zakupie całego bloku ktoś ma jeszcze płacić za kolejny top, żeby go zmienić? Bo inaczej się Twojej wypowiedzi nie da zrozumieć:>

Czemu miałby to robić? Pewnie dlatego, że potencjalni nabywcy życzyli by sobie tego. Uważam, że to dość mocny argument ;]

 

 

Heat :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny, a ma jakies otwory montazowe do budy? i gdzie korek :D

Korki mi sie gdzies pogubiły ale bedzie zestawie;]

Pod plexa beda przyklejone filcowe podkładki pod meble, co sadzicie o tym pomysle? beda one koloru białego

Nie bedzie wersji pod 5.25 za trudne do wykonania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś nowego :D

gdzie jest przewidziany montaż? ma jakieś otwory do zamocowania?

Moze bedą wymiary pod 5.25 ? :D

Misiu zakładaj sklep bo to nie są żarty z takim asortymentem ;)

nie zgodze sie ;)

 

troszke przerobiony Dual...

 

Dołączona grafika

 

 

btw nice job... jaka wysokosc?

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowilem tego z wyrzutem...

 

przyznac musisz ze podobne sa

Podobne troszke sa... no ale jednak... u misia wlot i wylot zrobiony na zasadzie takiej jak w Cube na GPU :P

 

Podobny... ale to nie to samo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne troszke sa... no ale jednak... u misia wlot i wylot zrobiony na zasadzie takiej jak w Cube na GPU :P

 

Podobny... ale to nie to samo :P

przeciez pisze ze podobny, a nie ze to samo! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie on skopiował to http://allegro.pl/item84001536_rezewuar_rurowy_bcm.html :wink: :wink: B) B) :wink: :wink:

 

dałem misowi inspircje i co z tego?

 

A co do rezika to jakoś tak nie do końca mi sie te pręty podobają. Z 2 strony dzięki temu rezik będzie pancerny :D

 

Tylko nie chce mnie kanalia posłuchać,że powinna być jakaś wrzutnia lodu na górze :wink: Dla mnie chyba będzie zrobić tomcat edyszyn rezika B)

 

Powoli zbierają sie fundusze na kibla to myśle też o bloczku cube ultra- może coś z tego wyjdzie...mam takie lekkie zapędy jak to gigantomanii i dla mnie więcej= lepiej :wink:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włsnie szukałem linka po allegro i nie mogłem znalesc :P

Tak pomysł był zaczerpniety z tego reza

pomysl moze i zaczerpniety, ale Twoj ładniejszy dziki zbrojeniu ;)

 

Tylko nie chce mnie kanalia posłuchać,że powinna być jakaś wrzutnia lodu na górze :wink: Dla mnie chyba będzie zrobić tomcat edyszyn rezika B)

a to kanalia faktycznie ;lol: przeciez to jest wyczepiasty pomysl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiu wież mi to nie chciało za bardzo stać jak doszły węże to ssie dźwigało choć było pełne a podstawka tam była Średnicy 120 mm ja bym ci proponował zrobić nie 70X70 tylko 80x80 i wkręcać to do wentyli 80

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wrzutni to jest patencik-ciekawe czy wypali- po prostu całe wieczko bęzdie zdejmowalne...

na krawędzi ryry gumowy pierścień u- odręci sie te pancerne wzmocnienia i włola można sypać do woli czy nawet poczyścić rez jak sie zas- tylko te śruby będą mocowane odwrotnie w tym wypadku i będą na ptrzestrzał przez rezik... Te końcówki bęą przy okazji nózkami reza..

Acha zamaist metalowych podkładem pod nimi bęą misiowe teflonki :wink: Nie ma to jak czerwony akcencik :wink:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny rezik ... i nei wiem co sie go taku uczepiliście. Tylko trzeba na niego miec raczej miejsce w budzie.

Pomysł z miejsem do wrzucania lodu jest bardzo fajny .. zwłaszcza ze lato sie powoli zbliża.

Tylko moim zdaniem powinien miec taki rezik jakis dodatkowy zawór, żeby po roztopieniu sie lodu mozna było upuścic nadmiar wody i wsypac lodu ponownie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam takie nie typowe pytanie: Czy mozna jeszcze gdzies dostac taki blok na NB

post-119731-1141071439_thumb.jpg

Z tego co slyszalem misiu juz takiego bloku nie produkuje...

bylbym bardzo wdzieczny jak by ktos mi taki blok sprzedał albo jak by misiu go zrobil dla mnie...

dziekuje

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...