Skocz do zawartości
Shake

Catalyst 4.8 is out :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Już pos....eeee.... zassałem!!!  :lol: Niedługo podziele się wrażeniami. Wie ktoś czy ten OGL Driver optimized 4 D3 to jest "normal driver" czy "special driver"??

To sterownik opengl z 4.9b z własnymi tweakami Omegi.

 

http://www.driverheaven.net/showpost.php?p...58&postcount=15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zainstalowalem omegi na 4.8 i pierwsze wrazenie to ze sa denne :evil:

wczesenij moje 9600 krecilo sie bez niczego na 425250

teraz przy 400250 mam sieke na ekranie w windzie jeszcze :/ niemowiac joz o grach :/

normalnych katalystow oczywiscie niemoge urzywac, no chyba ze mam zapomniec o oc

slyszal kiedys ktos o czyms takim ?? na ustawieniacj 425250 chodzilem przez pare miesiecy bez problemu a tu nagle taki zonk :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągni sobie ATITool 0.0.21 albo betę 0.0.22 i tam jak na razie wg readme eksperymentalnie dodano w ustawieniach opcję "remove ..... 9550/9600 ... clock lock" - może zadziała, ale nie musi. ;) Będziesz mógł, mam nadzieję, używać Catalystów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po instalacji katalizatorów 4.8 i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem - nie zapomnieli o starym, dobrym R200 - wynik w 3d mark'u 2001 "podskoczył" o 400 pkt, Far Cry działa wyraźnie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem je, miałem bazowane na nich spirit driver(COOOL!) no a tera jade na Omegach na nich bazowanych.

Są spoko, problemów z jasnością nie ma :o

W kazdym razie na nich mam 6865 pkt w 2k3, i widac, że jakby gładziej to chodzi/szybciej:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...